999 rezultate për

lajmi

Mjekët zbulojnë lajmin e keq: Virusi mbetet në mushkëri edhe pasi jeni shëruar nga Covid-19 Në një kohë kur virusi global COVID-19 vazhdon të përhapet me shpejtësi në të gjithë botën, me mutacione dhe variante të
Ministrja Kushi mposht betejën me COVID-19, jep lajmin me foton e veçantë Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka mposhtur betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë
Shkëlqeu në stërvitje, Muci merr lajmin e mirë nga trajneri i Legias Ish-sulmuesi i Tiranës, Ernest Muçi është grumbulluar për herë të parë me Legian e Varshavës. 6 ditë pas transferimit
Rakacolli jep lajmin e mirë: Të hënën vijnë 15 mijë vaksina të Pfizer në Shqipëri Zv.ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli ka deklaruar se të hënën do të vijnë në Shqipëri 15 mijë doza të vaksinës së
Rama jep lajmin e mirë: Kur mund të hapen fluturimet me Britaninë Kryeministri Edi Rama tha nga Berati se pezullimi i fluturimeve me Britaninë e Madhe rishikohet vazhdimisht. Rama shtoi
Meghan në publik pas lajmit të shtatzanisë, por njerëzit u fiksuan pas unazës me safir Në daljen e parë publike, pas lajmit të shtatzënisë së dytë, njerëzit ishin gjithë sy e veshë tek Meghan Markle. Në
Lajmi i keq për Pirlon, Morata po vazhdon të mungojë në stërvitje Alvaro Morata, i cili po vazhdon shërimin e tij nga infeksioni viral, nuk mori pjesë në trajnimin e sotëm. Pas tre di
"Mezi pres të jap lajmin", Rama flet për vaksinimin masiv ndaj koronavirusit Kryeministri Edi Rama në një dalje për media ka paralajmëruar se shumë shpejt do të nisë vaksinimi masiv në Shqipëri. Ed
Mjeku shqiptar jep lajmin e mirë: Kjo vitaminë funksionon kundër COVID-19! (FOTO LAJM) Vitamina D ka efekt mbi COVID-19! Mjeku Alimehmeti publikon në facebook të dhënat e studimit të Universitetit të Barcel
Manastirliu jep lajmin e mirë: Vetëm sot u kryen 424 vaksinime anti COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu nëpërmjet një postimi në Facebook ka bërë me dije se d
"Mjekët do marrin bonus njësoj si në Tiranë", Manastirliu jep lajmin e mirë Ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu ka reaguar lidhur me nisjen e vaksinimit në qytetin e Shkodrës. Ajo gjithashtu
Balerini shqiptar jep lajmin e ëmbël: Baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Kledi Kadiu e ka nisur këtë javë me një lajm të ëmbël. Balerini i famshëm shqiptar do të bëhet baba për herë të dytë. Kl
U largua papritur nga ekrani, moderatorja jep lajmin e ëmbël për Shën Valentin (FOTO LAJM) Moderatorja bukuroshe Xhesi Muçaj e cila moderoi për pak kohë "Daily Love Story", u largua papritur nga ky projekt duke
Një pjesëtar i ri bashkohet familjes, Marsela dhe Vitmari tregojnë lajmin e bukur (FOTO LAJM) Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Mëngjesin e sotëm në ‘ABC e
A ka efekt vaksina Pfizer ndaj variantit afrikan të COVID-19? Alimehmeti jep lajmin e mirë Doktori i njohur, Ilir Alimehmeti ka deklaruar këtë mbrëmje se vaksina Pfizer ka efekt edhe ndaj variantit të ri afrikan
"A merresh me drogë", Shpat Kasapi i përgjigjet ndjkësit pas lajmit të arrestimit (FOTO LAJM) Muaj më parë këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi, ishte pre e disa lajmeve që qarkulluan në lidhje me një arrestim
Lajmi i divorcit bëri namin, por Kim dhe Kanye po i rregullojnë marrëdhëniet (FOTO LAJM) Ndarja e Kim Kardashianit nga Kanye West ka qenë një nga temat më të diskutuara së fundmi në mediat e huaja. Por tani du
"Ka vdekur nga mbidoza", Bebe Rexha reagon e tronditur pas lajmit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është tronditur pasi ka parë lajmet që raportonin se ajo kishte n
Meri Shehu jep "lajmin e madh": Shenjës që do i shkojë çdo gjë vaj në Shkurt strologe Meri ishte e ftuar sot në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ku si çdo muaj ka bërë parashikimin e shenjave të horo
Tomini jep lajmin e mirë: S’kemi asnjë rast me variantet e reja të COVID-19 Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini, tha në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, se n