999 rezultate për

lajmeve

Ilva Tare dhe Ermal Mamaqi bëjnë edicionin më qesharak të lajmeve (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Ermal Mamaqi ka vendosur që të bëjë një edicion lajmesh si asnjëherë tjetër. Teksa Ermali informoi t
Përmbysni mbretin! Plas në Arabinë Saudite pas lajmeve për grusht shteti Mbretëria e Arabisë Saudite është duke përjetuar një tension të fortë gjatë muajve të fundit kur princi Muhamed bin Salm
Stresi reagon pas lajmeve të ndarjes nga e fejuara (FOTO LAJM) Ai njihet si reperi që i pëlqejnë shumë “aventurat e sidomos me policinë”, por kur vjen puna tek çështjet e zemrës, Stre
Spikeri i lajmeve nuk përmbahet, ia plas të qarës gjatë trasmetimit live (VIDEO) Ditën e djeshme, spikeri i lajmeve të "Kon TV", Mustafa Durmus ia ka plasur të qarës gjatë transmetimit live kur dha për
Drini Zeqo tregon misterin e skaletës së lajmeve Edhe pse të gjithë kanë pasur kuriozitetin për të ditur se cfarë shkruhet në skaletën e një folësi lajmesh, duket se dik
Facebook luftë të hapur kundër Fake-News, hap qendrën gjigante Fake Neës është tashmë një nga problematikat kryesore lidhur me mediat, madje viti i kaluar u konsiderua si viti i FakeN
Siria rrëfen bombardimet, nuk dorëzohet Një deklaratë është publikuar nga agjencia shtetërore e lajmeve siriane, e cila thotë se “agresioni trepalësh” filloi në
Folësja e lajmeve tregon herën e parë në ekran: Ishte e tmerrshme Anjola Hamzaj prej disa muajsh jep lajmet në televizionin Klan dhe e ftuar në emisionin”Rudina” ka treguar se si u gjen
Skënderbeu reagon publikisht pas lajmeve se Presidenti Takaj ndodhet në Zvicër për marrëveshjen Skënderbeut beson tek pafajësia e tij në lidhje me trukimin e ndeshjeve, teksa është në pritje të vendimit nga UEFA për
Mediat e huaja i bëjnë jehonë, kokainës së kapur sot në Durrës Sekuestrimi i sasisë rekord prej 613 kg kokainë në Shqipëri ka bërë jehonë në mediat kryesore botërore. Agjencia e lajme
Agjencia shtetërore serbe e lajmeve e njeh Kosovën si shtet (FOTO) Vizita e kryeministrit malazez, Dushko Markoviç në Kosovë është komentuar gjatë në mediat serbe. Edhe për takimin e d
Pas lajmeve mbi shtatzëninë, Xhensila largohet nga Shqipëria (FOTO LAJM) Pas shumë zërave që qarkulluan në media se këngëtarja Xhensila Myrtezaj mund të ishte shtatzënë, ka reaguar vetë Xhensil
Jep lajmet topless, spikerja e "Zjarr Tv" thotë se ndihet krenare (FOTO LAJM) Ajo është juriste por dashuron gazetarinë dhe për t'u futur në tregun e medias është e aftë të bëjë çdo gjë. Greta H
Çudit Papa: Lajmi i parë i rremë është në Bibël Papa Françesku denoncoi taktikat hileqare të atyre që shpërndajnë lajme të rreme, e tha se rasti i parë i keqinformimit
Facebook jep lajmin e rëndësishëm mbi portalet online Pak ditë më parë, Facebook bëri me dije se do penalizojë faqet e lajmeve dhe do t'u jepet prioritet postimeve të miqve.
Bie alarmi i zjarrit, prezantuesi i lajmeve braktis studion (VIDEO) Televizioni ITV Neës ishte në transmetim Live kur ra alarmi i zjarrit në redaksi. Prezantuesi Tom Bradby ishte në ekr
Donnarumma vendos për të ardhmen e tij Gianluigi Donnarumma i ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet e mediave se ai do të largohet, duke thënë se është i lumtu
Spikerja e lajmeve: Trump tentoi të më puthte në ashensor Ish-spikerja e lajmeve në Fox News ka dekaruar se presidenti i Amerikës, Donald Trump ka tentuar që ta puthë në buzë në
Frikë e terror, spikerja e lajmeve përndiqet nga fansja e fiksuar (FOTO LAJM) Spikerja e lajmeve në Abc News, Viol Xhafaj ka bërë publike një rast përndjekje ndaj saj. Një zonjë emri i të cilës
Si e nisi Sokol Balla emisionin ditën që u largua nga redaksia e lajmeve e Top-it Sokol Balla nuk do të jetë më në krye të lajmeve të Top Channel që nga dita e sotme, por do të vazhdojë të drejtojë emis