999 rezultate për

lajmeve

Mes lajmeve të trishta, 36 milion pacientë janë shëruar nga COVID-19 në të gjithë botën Numri i të shëruarve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në mbarë botën ka tejkaluar shifrën 36 milionë. Sipas faqes së
Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Spikerja e njohur e lajmeve rrëfen luftën me ankthin: Mendoja se do të vdisja! 10 tetori njihet në botë si Dita e Shëndetit Mendor. Emisioni “Ftesë në 5”, bëri një panoramë të plotë të kësaj dite,
Gazetarja i vë flakën vetes përballë Ministrisë së Brendshme Një redaktore lajmesh në Rusi i dha fund jetës duke i vënë zjarrin vetes përpara zyrave të ministrisë së Brendshme në qy
S'ka më dyshime, Loredana reagon pas lajmeve të rikthimit me Mozzik (FOTO LAJM) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Loredana dhe Mozzik janë rikthyer me njëri-tjetrin. Të gjitha shenjat
Të gjithë sytë te barku i rrumbullakosur, Eltia pozon me bikini pas lajmeve për shtatzaninë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë në media qarkulloi një lajm sipas së cilit Gjiko dhe Elita do bëhen prindër për herë të parë. Megji
"Bihter" thyen akullin! Flet për herë të parë pas lajmeve për divorcin nga bashkëshorti Beren Saat është një nga aktoret më të njohura turke, që padyshim ka korrur një sukses goxha të madh, i cili rritet dita
Ja sa kushton testi për Covid-19 në Maqedoni Disa mërgimtarë të cilët kanë ardhur më herët në Maqedoninë e Veriut mezi kanë siguruar terminet për ta bërë testin për
Facebook do të bëjë një ndryshim ne algoritmin e lajmeve Facebook është duke bërë një ndryshim në algoritmin e saj të lajmeve që do të japin përparësi në raportimin origjinal dh
Si kurrë më parë, Spanja cakton afatet për merkaton e verës COVID-19 ka shkaktuar ndryshime të mëdha në botën e futbollit që po përshtatet me kushtet e pandemisë. Fillimisht, të
E pazakontë: Gazetarja e njohur shkon në studio me këmbën me allçi dhe paterica (VIDEO) Gazetarja e njohur Beti Njuma, ka shkuar në studion e lajmeve me këmbën në allçi dhe me paterica. Njuma u lëndua pak
"Ma shpifët", Alba Hoxha reagon ashpër ndaj lajmeve për largimin nga shtëpia e Albi Nakos (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që lajmet për një raport të ngushtë të koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha zënë titujt
Një vit pas lajmeve të bujshme për divorcin, Inva Mula shfaqet në publik me të shoqin (FOTO LAJM) Në verë të vitit që lamë pas, çifti i njohur i shoëbizit, Inva Mula dhe Ethem Ramadani u përfolën për divorc. Mirëpo
Lazio reagon pas lajmeve se Strakosha është prekur nga covid-19: Janë të rreme Ditën e djeshme nëpër media ka qarkulluar lajmi se gardiani shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha është i prekur nga koron
Lajmet e rreme po aq të rrezikshme sa virusi Amer Kapetanovic* Kam hasur në lajme të rreme që lidhen me koronavirusin që në fazën e hershme të shpërthimit të pand
Pas lajmeve dashakeqe, Meghan dhe Harry marrin vendimin drastik për mediat britanike Katër tabloide britanikë e kanë kategorikisht të ndaluar të publikojnë lajme për Princin Harry dhe gruan e tij Meghan. Ç
Vetëkarantinohet spikerja Ola Bruko: Nuk kam simptoma, por duhet t'a bëj (VIDEO) Moderatorja e njohur Ola Bruko ka vendosur të vetëkarantinohet në shtëpi, duke lënë kështu studion e lajmeve. Ky njo
Vetëizolimi njerëzor po e rikthen natyrën në jetë Pandemia e koronavirusit është një kohë shumë e çuditshme, e pasigurt për të gjithë ne. Cikli i lajmeve duket se po n
Si të përballosh mbingarkesën e lajmeve të këqija këto ditë “Kjo botë po shkon drejt fundit” – Ky është mendimi i parë që të shkon ndërmend kur shikon një edicon lajmesh të mbushur
Rama flet hapur për koronavirusin: Përhapja është e pashmangshme “Situatë që ka zënë në befasi gjithë botën“, tha kryeministri Edi Rama për Koronavirusin. Në fjalën e tij Rama tha se