999 rezultate për

lajmet

Dy javë tek Infektivi, si është gjendja shëndetësore e këngëtares shkodrane Këngëtarja shkodrane, Justina Aliaj prej dy javësh ndodhet në spitalin Infektiv si pasojë e infektimit me koronavirus.
U aludua se Fjolla Morina e ndau nga gruaja, flet më në fund biznesmeni kosovar (FOTO LAJM) Për një kohë të gjatë në faqet rozë kanë qarkulluar lajmet kundrejt Fjolla Morinës dhe partnerit të saj, Fisnik Sylës.
Vazhdojnë lajmet negative për Realin, edhe Valverde në listën e të dëmtuarve Real Madridi ka konfirmuar lëndimin e mesfushorit Federico Valverde. Uruguaiani pësoi lëndim në humbjen turpëruese nd
E mësoi nga lajmet, ku gjendej Biden ku u shpall zyrtarisht fitues i zgjedhjeve Joe Biden ka mposhtur Trump dhe është shpallur zyrtarisht Presidenti i SHBA-ve. Sipas mediave amerikane, Biden ka qen
Spikerja ia plas së qarit në studio teksa jepte lajmet Lufta është duke vijuar e ashpër në Nagorno Karabakh, ku Azerbajxhani po fiton terren nga dita në ditë duke marrë nën ko
Vazhdojnë lajmet negative për Liverpoolin, Alisson mungon ndaj Everton Liverpool do të kenë një mungesë të madhe për derbin lokal ndaj Everton. Derbi i Merseyside nuk do të shoh të zbres n
Kaq në formë se keni parë kurrë, kështu ndan Fifi lajmet e mira (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Fifi, ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ndryshimin e saj drastik që ka pësuar. Por përveç kileve të
Plagosi dy të rinj, zbulohet kërkesa qesharake e 71-vjeçarit: Pse i fikët dritat, po shihja lajmet! Vazhdojnë negociatat mes RENEA dhe të moshuarit Lefter Zhidru në Elbasan, pas sulmit të tij ndaj patrullës së policisë k
Lajmet që prisnit! Në fund të muajit këto 4 shenja horoskopi do të fitojnë një shumë të madhe parash Ky muaj do të jetë me fat për disa shenja të horoskopit. Jeta e tyre do të ndryshojë për mirë, madje do të kenë shanse t
Nuk mbarojnë lajmet negative për Interin, humb Barrelan për dy ndeshjet e ardhshme Antonio Conte humbet Nicolo Barrelan për të paktën dy ndeshje. Dëmtimi që pësoi para sfidës ndaj Bolognas do ta mbajë
Vazhdojnë lajmet e mira për Dortmund, pas Haaland në stërvitje rikthehet dhe Reus Borussia e Dortmundit në festë për kapitenin e saj. Marco Reus është rikthyer në stërvitje pas plot 4 muajsh dhe mund t’
Futbollisti që u vra në një përplasje me motor, tani rezulton i gjallë Tabloidi gjerman “Bild” sjell një histori të pabesueshme me një futbollist që prej thuajse 5 vitesh konsiderohet i vdeku
Lajmet e rreme po aq të rrezikshme sa virusi Amer Kapetanovic* Kam hasur në lajme të rreme që lidhen me koronavirusin që në fazën e hershme të shpërthimit të pand
Si përjetohen lajmet e këqija, bazuar te shenja e horoskopit Nuk ka një mënyrë të caktuar për të shprehur dhimbjen. Në ditë të tilla, kur koronavirusi ka prekur të gjithë botën dhe
Si përjetohen lajmet e këqija, bazuar te shenja e Horoskopit Nuk ka një mënyrë të caktuar për të shprehur dhimbjen. Në ditë të tilla, kur koronavirusi ka prekur të gjithë botën dhe
Nga Portugalia vijnë lajmet nëse CR7 është prekur nga Koronavirusi "Situata është analizuar siç duhet dhe është garantuar në këtë kohë që nuk ka mundësi të infeksionit, shkruan Albeu.com.
MPB: Lajmet e rreme lidhur me korona virusin do të sanskionohen Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar dhe u ka kërkuar qytetarëve – shfrytëzuesve të rrjeteve sociale që të mos sh
VOA: Studim mbi lajmet e rreme në mediat shqiptare Në Shqipëri, sipas një studimi, janë përhapur vitin e kaluar mesatarisht 12 lajme të rreme me ndikim çdo muaj. Autorë
Lajmet për shkarkim, reagon Sarri: Te Juventusi ka gjithmonë presion Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka folur rreth presionit qw e shoqwron gjatw punws sw tij, italiani shprehet se nw
Nuk fshihet më, Loredana publikon foto romantike me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Me poza nga Parisi Loradana konfirmoi lidhjen e saj tw shumwpwrfolur me producentin e saj Macloud. Pozat e saj të fun