999 rezultate për

lajme

"Do vijnë lajme të mira për Europën më tha Takaj", Radas: Do kthehem te Skënderbeu Marko Radas ka folur për situatën e Skënderbeut teksa korçarët janë në pritje të vendimit për Europën. Gjykata Federale
Mos i injoroni kurrë, këto 3 shenja paralajmërojnë kancerin e zorrës së trashë Të gjithë e dimë që parandalimi është hapi i parë në mbrojtjen kundër sëmundjeve si kanceri. Prandaj dëgjojmë shpesh rek
E lajmëron Manastirliu: Vetëm 2 muajsh, foshnja e parë e shtruar te Infektivi Ministrja Manastirliu ka deklaruar se në spitalin e Infektivit gjendet e shtruar një nënë me një fëmijë 2 muajsh. Sa
Paralajmërohen protesta nëse nuk lejohet hapja e klubeve të natës në Kosovë Masat e reja të Qeverisë nuk po iu pëlqejnë as klubeve të natës. Me vendimin e djeshëm të Qeverisë së Kosovës, ndaloh
Tension në Kuvend: Murrizi bllokon foltoren, Ruçi paralajmëron ta përjashtojë Ka vijuar me tensione seanca plenare e ditës së sotme, ku deputetët e opozitës parlamentare kanë bllokuar foltoren e Kuv
Guvernatori i BSH paralajmëron: Pritet rritje e numrit të papunësisë dhe kredive me probleme Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko shprehet se pandemia e COVID-19 ka goditur fort ekonominë shqiptare. G
Situatë kritike, OBSH del me një paralajmërim të ri për COVID-19 Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka nisur një tjetër paralajmërim, duke thënë se pandemia e koronavirusit është
Mos i injoroni këto shenja paralajmëruese të mungesës së vitaminës B12 Përkundër ngrënies së një diete të pasur me mish dhe qumështit, ekspertët besojnë se një në çdo katër të rritur në Shtet
Jurgen Klopp ka një paralajmërin për sezonin e ardhshëm të Premier League ‘The Reds’ këtë sukses e arritën në kohë rekorde, shtatë xhiro para përfundimit të Premierligës. Trajneri i Liverpool
Facebook do të bëjë një ndryshim ne algoritmin e lajmeve Facebook është duke bërë një ndryshim në algoritmin e saj të lajmeve që do të japin përparësi në raportimin origjinal dh
Si kurrë më parë, Spanja cakton afatet për merkaton e verës COVID-19 ka shkaktuar ndryshime të mëdha në botën e futbollit që po përshtatet me kushtet e pandemisë. Fillimisht, të
E lidhur me basketbollistin e njohur? Reagon aktorja turke (FOTO LAJM) Së fundmi në mediat turke është përfolur se aktorja Ebru Sahin, e njohur nga roli i “Rejanit”, është në një lidhje me ba
Enca bën paralajmërimin, kësaj vere do të bëjë namin (FOTO LAJM) Të gjitha energjitë e mbledhura gjatë karantinës, artistët shqiptarë i kanë shfrytëzuar për të krijuar projekte të reja
OBSH nuk ka lajme të mira për qytetarët: Pandemia nuk është drejt fundit! Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adhanom Ghebreyesus, ka paralajmëruar se pandemia me koronav
Britaniku 15-vjeçar shpik orën që ju paralajmëron për të mos e prekur fytyrën Në kohën e pandemisë, prekja e fytyrës është një shprehi që mund të shndërrohet në veprim fatal për disa njerëz pasi dua
Zaev paralajmëron pagë minimale 120% më të lartë në krahasim me vitin 2016 Deri në fund të mandatit, qeveria e re do të rrisë pagën minimale në 20.000 denarë dhe mesatarja do të jetë 34.000 denar
Basha paralajmëron zgjidhje: Taksimi i qeverisë Rama varfëroi shqiptarët Numri një i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetin social Tëitter ku thotë se taksimi i qev
Situata në Kosovë pas kthimit nga Brukseli, kryeministri paralajmëron konferencë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti do të mbajë sot konferencë për media në ora 11:00, në objektin e Qeverisë, raporto
Rama drejt fushatës zgjedhore, PS lajmëron nismën e rëndësishme për të garantuar mandat tjetër Progami "Fressh Voice" që do të nisë së shpejti u bë publik nga Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla, i cili
Basha paralajmëroi "furtunë" në politikë, Meta arratiset në Bogovë Presidenti Meta tashmë e ka kthyer në një zakon që të publikojë fotografi nga udhëtimet e tij përreth Shqipërisë. Dit