999 rezultate për

lajm

Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (fFOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 67-vjeçare gazetari, poeti dhe shkrimtari i njohur, Vasil Tabaku. Lajmin e
"Për jetën e luksit nuk paguaj asgjë", kush i mbulon shpenzimet e Alesia Bamit (FOTO LAJM) Deklarata e dy ditëve më parë e Alesia Bamit, se e kalonte muajin me 400 mijë lekë të vjetra bëri menjëherë bujë. Madje
Ftohtë thatë? Balerina shqiptare sfidon temperaturat, nis plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Isida Mollaymeri është padyshim një ndër balerinat më profesioniste dhe të njohura shqiptare. E nëse të gjithë po a
Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës? (FOTO LAJM) Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka
Sipas Anna Wintour, këta 4 aksesorë do të jenë kudo përgjatë 2020-ës (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek trendet e modës, një zë bën ligjin: ai i Anna Wintour, kryeredaktores historike të revistës Vogue.
"Sherri" për Stresin s'paska fund, Roza s'ja le mangët Keisit: Për famë bëni gjithçka (FOTO LAJM) Dy ditë më parë Stresi ishte i ftuar në "Why not" dhe gjatë emisionit, së bashku me Rozën realizuan një skeç ku inskenua
Në panik nga koronavirusi, qytetarët e Tiranës shfaqen me maska (FOTO LAJM) Deri më tani Shqipria nuk ka pasur asnjë rast të identifikuar nga virusi vdekjeprurës, megjithatë banorët janë të alarmu
Bota në alarm, preket nga koronavirusi zv. ministri i Shëndetësisë (FOTO LAJM) Teksa po rritet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi, është raportuar se një prej tyrë është dhe zëvendësminist
Inisi dhe Ingriti janë yje? Mbesa i bën "diss" me super fotot e motrës së madhe (FOTO LAJM) Anais Lika është një ndër aktoret më të reja shqiptare por që falë karakterit të papërmbajtshëm po futet shumë shpejt në
CHAMPIONS/ Statistikat dhe formacionet e mundshme të ndeshjes Chelsea - Bayern Munchen (FOTO LAJM) Nata e sotme e Champions League pritet të na dhurojë shumë emocione me dy super ndeshjet Chelsea - Bayern dhe Napoli - B
Me xhaketë serioze në përditshmëri, si të dukeni trend sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Kostumet serioze janë kthyer prej kohësh në trend, por jo vetëm për në zyrë. E sdimos xhaketa serioze vishet në përdi
Nga obez në "bisha", njerëzit që do t'ju frymëzojnë me shndërrimet e tyre (FOTO LAJM) Viti i Ri ka kaluar dhe shumë të hëna kanë ardhur e ikur, por disa prej nesh nuk kanë gjetur ende kurajon që të ndryshoj
Pse? Beyonce i ndaloi fotografët t'i bënin foto gjatë homazheve të Kobe Bryant (FOTO LAJM) Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, n
Me këto 5 super kombinime ngjyrash do të dukesh gjithmonë e pasur (FOTO LAJM) Vetë ndjesia që po afron pranvera, na zgjon dëshirën për blerje të reja! Nëse ka një periudhë më të mirë për të eksperim
CHAMPIONS/ Statistikat dhe formacionet e mundshme të ndeshjes Napoli - Barcelona (FOTO LAJM) Champions League rikthehet përsëri sotme me dy përballje mjaft interesante, Napoli - Barcelona dhe Chelsea - Bayern Munc
"Më kërkon foto e zhveshur", Oriola Marashi sapo zbuloi fotot private me Grezdën? (FOTO LAJM) Duket se çdo postim i saj në rrjet duhet të bëj zhurmë. Njësoj ka ndodhur edhe me foton e fundit, ku më tepër e vetë
Një shëtitje babë e bijë, Blendi Fevziu ndan foton më të ëmbël në rrjet (FOTO LAJM) Blendi Fevziu ndan shpesh në rrjetet sociale foto të ndryshme nga udhëtimet apo aktivitetet e ndryshme në të cilat ndodh
Shpërthen Kate Middleton: Nuk e shoh dot William-in të trishtuar, dhe ja kush e ka fajin (FOTO LAJM) Në gjithë këtë zhurmën mediatike që kanë krijuar Meghan Markle dhe princi Harry, të gjithë duken se e kanë dhënë mendimi
Ariana Fejzullahu viziton Italinë, vërshojnë komentet: Bëj analizat (FOTO LAJM) Përveç se një personazh mjaft e komentuar për shkak të famës që mori falë bashkëshortit, Ariana duket se është edhe mjaf
"Kërkohet një kinez për tubimin e 2 Marsit", plas gallata për koronavirusin (FOTO LAJM) Pavarësisht se jemi në një situatë emergjente, ku në Itali reportohen 8 të vdekur e qindra të infektuar, shqiptarët koro