Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

lajka

Serbia i bën lajka Putinit, një kishe i vendos emrin e tij Në Banstol të Serbisë, një fshat në periferi të Beogradit, një Kishë është emëruar sot sipas emrit të presidentit të Rus
Panucci i ben lajka Dukes pas deshtimeve, vetem ai mund ta mbroje Në një intervistë për “Tv Klan”, trajneri Christian Panucci ka komentuar shortin e kualifikueseve të Europianit, teksa k
Chloe Mortez vishet nga Victoria Beckham apo po i bën lajka kësaj të fundit?! Chloe Mortez dhe e ashtëquajtura vjehrra e saj Victoria Beckham kanë pasur një marrëdhënië me ulje dhe ngritje dhe kjo g
Alketa Vejsiu i bën lajka këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) ALketa Vejsiu padyshim që është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe që korr gjithnjë suksese. Duhet th
Helmimi në fabrikë, Bregu thirrje Ramës: Lëri lajkat për vajzat e bukura Pas ngjarjes së sotme kun ë një fabrikë këpucësh në Fushë-Krujë u helmuan 12 gra nga substancat kimike, ka reaguar deput
9 vite nga tragjedia e Gërdecit, familjarët shpërthejnë ndaj Ramës: Mashtrues e lajkatar Edhe përse kanë kaluar 9 vite nga tragjedia e Gërdecit, familjarët e viktimave janë akoma në proces gjyqësor në Gjykatën
Rama-Veliaj, "lajka" reciproke në sy të Lindita Nikollës Kryeministri Edi Rama e cilësoi Bashkinë e Tiranës si dallëndyshen e parë që lançon transformimet e mëdha. Duke folur gj
Obama: ISIS do mundet, Trump “lajka” e Putin Duke folur në një konferencë të përbashkët për median në Shtëpinë e Bardhë me kryeministrin italian Mateo Renzi, Obama t
Suzana Tahiri i bën "lajka" Hashim Thaçit Ish-pjesëmarrësja e "Shpija e Kosovës", Suzana Tahiri, e quan Hashim Thaçin, arkitekti të shpalljes së pavarësisë. Në nj
Pas "Lajka bon", Savjana vjen me një tjetër hit (FOTO-VIDEO) Savjana Vjerdha, e cila ka qënë një nga konkurentet në edicionin e parë të X Factor, pas publikimit të videoklipit "Laj
Balotelli lajka Seedorf-it: Më kujton Mourinhon Ka filluar me këmbën e mbarë aventura e Clarence Seedorf në krye të pankinës së Milanit. Dhe deri në këto momente ajo që
Neymar i bën "lajka" Messit & Co "Nuk jemi të fiksuar pas Real Madrid, ka edhe skuadra të tjera që duhen marrë në konsideratë". Kështu flet Neymar për ri
Pazari politik për PTK-në Kryeministri Hashim Thaçi ka zhvilluar takime sekrete me ish-dipomatin amerikan , James Padrew, i cili po lobon që tende
Ramos lajka Mourinhos: Më i miri në botë Mbrojtësi i Real Madrid Sergio Ramos tenton të zbusë marrëdhëniet e ndërlikuara me trajnerin Jose Mourinho. Nëpërmjet pr
Thiago i bën lajka Lucas: Më mirë shok se sa kundërshtar Mbrojtësi brazilian i Parism Saint Germain flet nga Londra ku është grumbulluar me Kombëtaren e tij olimpike për kalimin
Mourinho, "lajka" për Kaka Jose Mourinho, pas miqësore së fituar kundër Los Anglees Galaxy, ka folur edhe për të ardhmen e Ricardo Kaka, mbi të cil
Leonardo i bën "lajka" Kaka-së Fjalë të ëmbla që nuk kalojnë pa u vënë re, ato të Drejtorit Sportiv të PSG, Leonardo për "nxënësin" e tij Ricardo Kaka.