Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

lajci

Sot një komandant intervistohet nga Specialja Gjykata Speciale po vazhdon të dërgoje ftesa për intervistim për disa ish-luftëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇ
Deputeti i VV-së shpërthen, mallkon deputetët që votojnë demarkacionin Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ali Lajçi, ka përdorur një gjuhë aspak politike për të përkufizuar ata që do ta votoni
Çun Lajçi: Shisja libra për shërimin e vajzës por nuk ia dola dot Aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi, mes lotësh ka rrëfyer sfidat dhe vështirësitë që ka kaluar për të shëruar vajzën e
Lajçi kritikon portalet, tregon si i vdiq e bija Me anë të një statusi në Facebook, Lajçi ka kritikuar mediat për dezinformata. Ai ka thënë se Bubulina e tij ka ndërr
“Natën e mirë Bubë!”, aktori shqiptar i jep lamtumirën të bijës mes lotëve (FOTO LAJM) Ndarja nga jeta e Bubulina Lajçit, vajzës së aktorit nga Kosova, Çun Lajçit, shkaktoi një zemëratë dhe hidhërim në mbarë
Ish-ministri i Shqipërisë, ngushëllim prekës për vdekjen e vajzës së Lajçit Ish-ministri i Jashtëm demokrat, shkrimtari Besnik Mustafaj u është bashkuar sot mesazheve ngushëlluese për aktorin e n
Vajza e Çun Lajçit ndërroi jetë papritur në Prishtinë, ajo ishte shumë e lidhur me të atin (FOTO LAJM) Bubulina Lajçi u gjet sot në mesditë pa jetë nga autoritetet policore në lagjen "Dardania" në Prishtinë. Ajo është vajza
Vdekja e vajzës e gjeti Çun Lajçin larg saj (FOTO LAJM) Vajza e aktorit të njohur Kosovar, Bubulina Lajçi u gjet sot e vdekur në lagjen “Dardania” në Prishtinë. Mirpo aktor
Çun Lajçi me poezi prekëse për të bijën Vajza e aktorit të njohur kosovar Çun Lajçi, Bubulina Lajçi është gjetur e pajetë ditën e sotme në lagjen “Dardania” të
Humbi jetën nga mbidoza, kjo është vajza e Çun Lajçit (FOTO LAJM) Një 34-vjeçare u gjet e vdekur sot në lagjen “Dardania” në Prishtinë dhe mësohet se është vajza e aktorit Çun Lajçi.
Çun Lajçi: O Behgjet, bëhu bashkë me gjeneralin se boll vajtuam Çun Lajçi i ka kërkuar Behgjet Pacollit të AKR-së të bëhet bashkë me Ramush Haradinajn për të mirën e Kosovës. Ai ka
"Varroset i gjallë" aktori Çun Lajçi (FOTO LAJM) Aktori i madh shqiptar Çun Lajçi, i cili njihet tashmë si një ndër kundërshtarët më të mëdhej për Demarkacionin me Malin
Lajçi: Do përdorim çdo mjet legjitim për të kundërshtuar demarkacionin Ali Lajçi, ish-anëtari i Komisionit për përcaktimin e vijës kufitare mes Kosovës dhe Malit të Zi, ka deklaruar se rezist
Lajçi: Pa konsensus nacional, s’duhet të ketë ratifikim të demarkacionit Ish-anëtari i Komisionit Qeveritar për përcaktimin e kufirit me Malin e Zi, Ali Lajçi, i ka bërë thirrje koalicionit qev
Ky është monologu i Çun Lajçit që emocionoi të gjithë protestuesit (VIDEO) Në protestën e sotme të zhvilluar nga Opozita në Prishtinë ishte i ftuar edhe aktori Çun Lajçi. Në dallim nga folësit
Poezia emocionuese e Çun Lajçit për Adem Demaçin Artisti Çun Lajçi i ka dedikuar një poezi "Mandelës të Ballkanit", Adem Demaçit. Poezia kushtuar Adem Jasharit
Lajçi kundër DASH-it për demarkacionin me Malin e Zi Përfaqësuesi i komunitetit dhe këshilltar në Komisionin kosovar për Përcaktimin e Vijës Kufitare me Malin e Zi, Ali Lajç
Çun Lajçi, vargje emocionuese për President Rugovën Aktori i njohur shqiptar Çun Lajçi, me rastin e 71-vjetorit te lindjes, i ka kushtuar disa vargje emocionuese Presidenti
Lajçi: Mali i Zi po dëshiron t'i marrë 12 mijë hektarë të Kosovës (VIDEO) Ish kryetari i Pejës dhe ish deputeti i LDK-së, Ali Lajçi, tash anëtar i AAK-së, ka theksuar se kufijtë me Malin e Zi ja
Çun Lajçi sulmon Enver Robellin: Paç faqen e zezë Aktori Çun Lajçi ka reaguar ashpër ndaj gazetarit Enver Robelli, i cili një ditë më parë shkruante se "një vend që krimi