999 rezultate për

lagjeve

“Kam frikë të hap dritaren”: Vdekja i afrohet lagjeve të qytetit, banorët në panik Turqia është duke u përballur me një numër të madh rastesh pozitive me koronavirus gjatë javëve të fundit duke shënuar g
DETAJET/ Si gardisti grabiste lagjeve të Tiranës me armën e shtetit (FOTO LAJM) Është tronditës fakti se si njerëz me akses armë dhe të dhëna sensitive për shkak të detyrës i keqpërdorin ato duke i sh
Rama prezanton ndërtimin e dy lagjeve të reja në Tiranë dhe Durrës Kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj dhe arkitetët italianë Stefano Boeri dhe Mario Cu
Nis rehabilitimi i lagjeve në rrugën e Kavajës Një tjetër lagje në kryeqytet po transformohet tërësisht. Pas rehabilitimit të rrugës së Kavajës, një vëmendje i është k
Merr zgjidhje furnizimi me ujë të pijshëm i dy lagjeve të ndryshme në kryeqytet Dy lagje të tjera në kryeqytet kanë marrë zgjidhje për furnizimin me ujë të pijshëm. Bashkia e Tiranës ka përfunduar inv
Bashkia masakron qentë e lagjeve, por Pit Bull-at bëjnë kërdinë në Tiranë (VIDEO) Për muaj me radhë, shoqata për mbrojtjen e kafshëve akuzojnë Bashkinë e Tiranës për shfarosjen e qenve pa zot që rrinë r
Grosistët kapin prej fyti Shqipërinë: Do mbyllim dyqanet e lagjeve, ikni blini në supermarkete! Ka bërë jo pak bujë deklarata e fortë e mbrëmshme e kreut të Dhomës së Tregtisë së Tiranës Nikolin Jaka, i cili tha se d
Rrugët e lagjeve shqiptare në Kumanovë të mjerueshme, revoltohen banorët (FOTO LAJM) Gjendja e rënduar në rrugët e qytetit të Kumanovës, më konkretisht në Lagjen e Trimave ka bërë që banorët të revoltohen
Gripi mbush pediatrinë, mjekët: Shkoni në klinikat e lagjeve! Virozat e ndryshme që qarkullojnë por edhe virusi i gripit kanë bërë që urgjenca dhe shërbimi i peditarisë në QSUT të te
Fatmir Dehari nis konvijimin me makineri drejt lagjeve shqiptare në Shkup (FOTO LAJM) Kryetari i komunës Fatmir Dehari sot në drejtim të lagjeve shqiptare në Shkup ka nisur konvojin me makineri për të ndihm
"Përmbytet" Tetova (FOTO LAJM) Shiu i rrëmbyeshëm ka rënë sot në disa qytete të Maqedonisë. Mot jostabil dhe me vranësira ka patur në të gjithë rajo
Zhernovski premton zgjidhje të problemeve Sot kryetari i komunës Qendër është takuar me banorët e lagjeve Prolet dhe Debar Maalo. Banorët e dy lagjeve janë ankuar
Qan në gjyq doktori i Jackson Mjeku i Michael Jackson, doktori Conrad Murray, shpërtheu në lot ndërsa disa dëshmitarë të mbrojtjes u paraqitën në Gjyk