999 rezultate për

lagjes

Breshëri plumbash, si i shpëtuan plumbave të Lefter Zhidrus qytetarët në Elbasan (VIDEO) Të shtënat e armës automatik të Lefter Zhidrut mesditën e 24 shtatorit në Elbasan, shqetësuan banorët e lagjes dhe perso
DETAJET/ Lefter Zhidru ishte konfliktuar me një banore të lagjes 5 muaj para ekzekutimit Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar ditën e sotme në media, se një qytetare i kishte shprehur shqe
Dalin pamjet, si i kërcënonte Zhidru banorët e lagjes me thikë (FOTO LAJM) Lefter Zhidru, i moshuari, 71 vjeçar i cili u ekzekutua nga forcat RENEA gjatë një aksioni dje pas 5 orëve rezistencë ka
Nuk heq dorë nga restorantet e lagjes, miliarderja i fshihet paparacëve (FOTO LAJM) Pavarësisht miliardave që zotëron, Kylie Jenner nuk heq dorë nga restorantet në lagjen e saj. 23-vjeçarja u pa të mërkur
48 vjeçari njihej si pijanec, del ekspertiza mjeko-ligjore e 5 vjeçares të ngacmuar seksualisht nga komshiu Ka dalë ekspertiza mjeko-ligjore e 5 vjeçares në Berat, ku sipas mjekëve ka rezultuar se e mitura kishte shenja të ngac
Historia e 15 vjeçares shkonte gojë më gojë prej 1 viti, çfarë ndodh sot në shtëpinë e saj Shantazhimi dhe më pas përdhunimi i 15 vjeçares nga roja i shkollës dhe më pas nga tre të rinj, ka tronditur opinionin p
Kampionati në rrezik, Boris Xhonson injoron Premier Ligën Kryeministri i Britanisë së Madhe Boris Xhonson la sërish pa përgjigje futbollistët dhe tifozët anglezë rreth çështjes s
RINDERTIMI/ Rama: Do të nisë ndërtimi i lagjes së re në Thumanë, gati dokumentat për 46 shkolla Teksa foli për lehtësimin e masave por ndërkohë theksoi edhe burg për ata që nuk rrespektojnë fashat e orarit, kryeminis
Gazetarja tregon çfarë i punoi "i forti" i lagjes në korridorin e shkollës: Më qëlloi me shuplakë Gazetarja Erjona Rusi ka treguar një episod të dhimshëm që i ka ndodhur në jetën e saj, gjatë kohës që ishte adoleshente
Banorët e lagjes 13 në Durrës: Nuk ka ardhur njeri për dëmet Durrësi është zona më e prekur e tërmetit të 26 nëntorit i cili shkaktoi edhe viktima, ndërsa mijëra banesa janë të shka
Banorët e Veternikut në protestë Banorët e lagjes së Veternikut sot protestojnë për shkak të kanalizimit të hapur, i cili po kalon në afërsi të lagjes.
LEVAN/ Masakra më e madhe e '97, ku vdiqën 24 veta në vetëm dy orë (VIDEO) Masakra e Levanit konsiderohet si më e madhja që ndodhi gjatë trazirave të vitit 1997 ku në rrethana ende të paqarta u v
Tjetër viktimë në plazhin e Vlorë Një tjetër person është mbytur ditën e sotme në plazhin e Vlorës. Viktima mësohet të jetë një 70 vjeçar teksa dyshohet
Përkujtohen 27 të masakruarit e Lagjes së Trimave në Prizren Sot në Lagjen e Trimave në Prizren do të përkujtohet 20 vjetori i masakrës të forcave ushtarako policore të Serbisë, në
Qeveria italiane vendos prishjen e lagjes së famshme ku u frymëzua "Gomorrah" (FOTO LAJM) Rezidenca në formën e velës, e cila inspiroi Roberto Savianon të shkruante "Gomorra-n", e cila më pas u bë film dhe një
Hapen zyrat e reja të Lagjes Nr.13 në Selitë, tashmë shërbimet më afër qytetarëve (FOTO LAJM) Banorët e lagjes që përfshin zonën jugore të Tiranës, Selitën, Kodrën e Diellit apo edhe Liqenin e Thatë, nuk u duhet
Këto lagje të Prishtinës sot nuk kanë ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka njoftuar konsumatorët e lagjes Veternik, lagjes Qëndresa, fshati Hajval
Dalin fotot, koha kur Marina rrihte djemtë e lagjes (FOTO LAJM) Marina Vjollca në familjen e saj ka luajtur rolin e vëllait në një familje me femra të bukura. Pak kohë më parë, isht
Balerini i njohur tregon si e tallnin në lagje pse vishte streçe Balerini i njohur Igli Mezini, i cili së fundmi ndodhet në Shqipëri për tu marrë me projektin e ri, ka qenë i ftuar në W
Del emri, ekzekutohet i riu shqiptar në Greqi Një 23-vjeçar shqiptar është ekzekutuar gjatë orëve të natës së të mërkurës në sheshin e lagjes "Exarchia" të kryeqyteti