999 rezultate për

lagjen

Tritol makinës së mësueses në Fier, dëshmia e gruas në polici Një sasi eksplozivi është vendosur në pjesën përparme të makinës së një mësueseje në Fier. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Bie nga kati i dytë, gjen vdekjen teksa punonte 61-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Shkodër ku një person ka humbur jetën pasi ra nga kati i dytë. Viktima punonte
Shqiptari trazon lagjen në Zvicër, këtë aksident nuk e prisnin Nga aksidenti të plagosur lehtë mbetën tre persona. Prokuroria ja sekuestron lejen e qarkullimit shoferit nga Kosova.
Kërcënohet mjeku në Vlorë, i hedhin benzinë në oborr Një mjek në Vlorë është kërcënuar, duke i hedhur një shishe benzine në derën e banesës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “2
Rrëmbyen e mbajtën peng 18-vjeçarin, arrestohen dy shtetas në Kuçovë Policia e Kuçovës ka vënë në pranga dy shtetas dhe dy të tjerë i ka shpallur në kërkim me akuzën e rëndë "pengmarrje".
7 vjedhje, policia kap mat 3 fëmijët hajdutë në Vlorë Policia ka kapur mat tre fëmijë të moshës 12 dhe 15 vjeç të culët akuzohen për vjedhje në Vlorë. Policia bën me dije
Po na mbyt kanceri, zbulohet fabrika ku prodhoheshin ushqime me vaj makine (FOTO LAJM) Policia e Shkodrës ka ndaluar tre persona, të cilët kishin ngritur një punishte për të prodhimin e ushqimeve në mënyrë t
Udhëtonte me biçikletë, mjeti përplas për vdekje një person në Durrës Burime zyrtare bëjnë me dije se shtetasi D.K ka aksidentuar një person për vdekje në Durrës ende të pa identifikuar që u
Shpërthimi në Burrel, autori e hodhi tritolin nga dritarja e tualetit urrëli është tronditur mbrëmjen e sotme nga një shpërthim me tritol. Ngjarja ka ndodhur në në lagjen ‘Partizani’ shum
E FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm tritoli në Shkodër Mbrëmjen e kaluar ka shpërthyer një makinë tip Benz në lagjen Perash të Shkodrës. Nga raportimet e para mësohet mjet
I vodhi makinën policit, shpallet në kërkim i "tmerrshmi" i Vlorës Ditën e sotme policia bën me dije se ka identifikuar autorin e grabitjes së një makinë ditën e djeshme. Po ashtu poli
Lushnjari me makinë të blinduar i bën zborin policisë Një 37-vjeçar nga Lushnja është vënë në pranga për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave blu.
Shkrumbohet banesa e të moshuarëve në Durrës, lëndohet zjarrëfikësi Një apartament në lagjen numër 17 në qytetin e Durrësit është përfshirë nga flakët. Nga aksioni për të shpëtuar të mo
Kurti turpëron Kadri Veselin në lagjen ku është rritur Anëtari i KQZ-së nga Vetëvendosja, Adnan Rrustemi ka publikuar disa lista të votimeve të lagjes së kryetarit të PDK-së K
Emigrantë në Angli për 12 mijë paund, zbardhet skema e bandës Pas një hetimi disamujor, Policia dhe Prokuroria e Fierit, në kuadër të operacionit "Forca e Ligjit", finalizuan operaci
Italiani përfundon në pranga, u kap në Durrës me lëndë narkotike Një italian është arrestuar në Durrës i akuzuar për trafikim të lëndëve narkotike. Policia e Durrësit ka arrestuar n
Dalin pamjet, shihni si hajduti hyn për të vjedhur në mes të ditës (VIDEO) Policia e Shtetit çdo ditë dokumenton vjedhje të ndodhura në banesa e biznese në të gjithë vendin. Zakonisht, hajdut
U hodh nga kati i tetë, 35 vjeçari vuante nga shëndeti mendor Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Durrësin, ku një 35-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi është hedhur nga kat
Rrezikoi të hidhte në erë gjithë lagjen, kapet mat shqiptarja në Itali Karabinierët e rajonit të Fasano kanë proceduar në liri një grua shqiptare 39 vjeçe me iniciale S.A. sepse kishte vjedhu
E FUNDIT/ Hodhën 8 shtetas në erë me tritol, shoqërohen 4 të dyshuar Policia e Elbasanit ka shoqëruar 4 persona të dyshuar për atentatin me lëndë shpërthyese ndaj shkodranit Lulzim Kulla.