999 rezultate për

laert

Shpërthen Zhaku: Ia q*të robt, Liçajn e heqin nga puna e Laert k*qen e bëjnë drejtor Zhaku, emri i vërtetë i së cilës është Inida Gjata është një nga artistet më kontraverse të vendit tonë. Me një sërë kr
Kafja e fundit për Besmirin, pamje nga atentati ndaj 35 vjeçarit (FOTO & VIDEO) Mëngjesin e sotëm, qyteti i Lushnjës u zgjua nga breshëri plumbash të cilat i dhanë fund jetës së 35 vjeçarit Besmir Hid
Kush i shërben Ramës shpërblehet: Ky është posti i rendësishëm që iu dha Laert Vasilit Kryeministri Rama ka shpërblyer një ndër mbështetësit më të flaktë të tij kohët e fundit të televizionet shqiptare duke
Salianji i kthehet keq Vasilit: Rol gay kishe (VIDEO) Një debat me pullë të kuqe është zhvilluar mbrëmjen e djeshme mes ish-deputetit democrat Ervin Salianji dhe aktorit Laer
Plas në studio: Largohu nga emisioni dhe shiko çfarë të shkruajnë në SMS Mbrëmjen e djeshme në emisionin”360 Gradë” gazetarja Sonil Meço dhe aktori Laert Vasili kanë ashpërsuar tonet mes njëri-
Laert Vasili debat të ashpër me gazetarin: Mos më ndëprit se do të kthehem keq Aktori Laert Vasili, ka debatuar ashpër me gazetarin Gentian Gaba, ndërsa e ka paralajmëruar se nëse e ndërpret do t’i k
Skandal me tenderët tek Posta Shqiptare, kapen shkelje flagrante Dy muajt e parë të këtij viti duket të jenë periudha me fluksin më të madh të punës për zyrën juridike të Postës Shqipta
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh
Plas “sherri” mes Altin Bashës dhe Laert Vasilit: O zëdhënës i qeverisë Një debat ka shpërthyer mes dy regjisorëve Altin Basha dhe Laert Vasili. Ata janë përplasur dhe kanë hedhur shumë aku
Ekstremistët grekë sulmojnë Laert Vasilin pas deklaratave për terroristin Katsifa (FOTO LAJM) Mediat pranë ekstremit të djathtë në Greqi kanë sulmuar sot aktorin Laert Vasili për deklaratat e tij kundër shovinizmit
Zbardhet sherri në Tiranë, shkëmbim zjarri në lokalin e basteve Policia ka zbardhur ngjarjen e ndjeshme në Tiranë, në rrugën "Shefqet Musaraj". Arrestohet shtetasi Laert Hita, për v
Mori plumb në kokë, flet i moshuari që u plagos gjatë aksionit të RENEA-s Hashik Lika, i plagosur mëngjesin e djeshëm në rrethana ende të paqarta gjatë operacionit të forcave RENEA për kapjen e
Përplasja me RENEA-n, kush janë killerat që po kërkohen në Lushnje (FOTO LAJM) RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion të gjerë në zonën e Divjakës në Lushnje për të kapur dy të shumëkërkuar
Të dyshuarit e masakrës së Lushnjës dyshohet se ia kanë mbathur në Gjermani Dy jave e gjysme nga vrasja e Jurgen Hoxhes dhe Zamit Latifit policia dhe prokuroria e Lushnjes nuk ka asnjë informacion
Vrasjet në Lushnje, Policia merr në mbrotje familjet e viktimave Policia ka marrë në mdrojtje familjet e dy viktimave si dhe familjet e dyshuara si të përfshira në konflikt, pas ngjarje
Del fotoja e autorit kryesor të masakrës së Lushnjes Është publikuar fotoja e Laert Haxhiu, personi i dyshuar si atentatori kryesor i ngjarjes së 11 shtatorit në Lushnjë, ku
Zbulohet fotoja e atentatorit kryesor, Laert Haxhiu në masakrën e Lushnjës Një nga dyshuarit kryesorë se ishte autor i ngjarjes së 11 shtatorit në Lushnje, ku mbetën të vrarë dy persona wshtw Lae
Dëshmitari tregon “luftën” e bandave në Lushnje: Shënjestra ishte nipi i Aldo Bares Motivet e atentatit të ndodhur disa ditë më parë në qytetin e Lushnjes nuk janë zbardhur ende. Vazhdon e freskët aten
Zbardhet detajet për “luftën” në Lushnje, autori vrau mikun e Bares Për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Lushnje ku humbën jetën dy të rinj janë shpallur në kërkim Laert Haxhiu, 25 vjeç dhe
Si u lirua Laert Haxhiu, autori i masakrës së Lushnjës Në qershor të vitit 2015, Laert Haxhiu, një nga personat e shpallur në kërkim për masakrën e së mërkurës në Lushnje ësht