999 rezultate për

lacio

Avioni privat "lë në baltë" Lacion, moti i keq bën që skuadra të kthehet në shtëpi me një tjetër Bëri shumë bujë lajmi se Lacio ka marrë një avion privat, e madje edhe një nga futbollistët kryesorë të skuadrës si Luis
Tare merr Allegrin? Masimiliano Alegri vijon të mbaj nën presion stolin e Simone Inzagi. Pas çdo rezultati negativ emri i ish trajnerit
Liga me një relacion të gjatë i argumenton 4 pikat qeverisë (FOTO LAJM) Futbolli është ndalur në vendin tonë, pasi 10 klubet e Superiores janë bërë bashkë dhe kërkojnë t’u plotësohen katër kër
Tifozët e Lacios kundër Tares dhe Lotitos: Premtime të rreme, keni bërë një lëmsh të vërtetë (FOTO LAJM) Tifozët e Lacios nuk janë aspak të kënaqur nga merkato që po bën skuadra e tyre, duke mos plotësuar pritshmëritë e tifoz
Sot dita vendimtare? Lacio paraqet ofertën e fundit për Muriqin Sot pritet të jetë dita vendimtare për kalimin ose jo të sulmuesit të Kosovës dhe Fenerbahçes, Vedat Muriqi te Lacio.
Lazio vjen me ofertë të re, Kumbulla një hap larg Lacio është shumë pranë marrëveshjes me ekipin e Veronas për Marash Kumbullën. Një mundësi e re ka dalë tani në skenë.
Reja: Jam gati nëse me do Napoli, De Laurentis më ka bërë ofertë, bëj tifo për Lacion Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, shpreson që UEFA të zyrtarizojë sa më shpejt kthimin e ndeshjeve të përfaq
Panik te Lacio, serbi Milinkoviç-Saviç përplaset me portierin shqiptar dhe alarmon drejtuesit Momente paniku te Lacio. Ylli i skuadrës kryeqytetase, Milinkoviç-Saviç ka mbetur i dëmtuar pas një përplase në stërvitj
Presidenti i Lacios në qendër të skandalit, akuzohet për blerjen e dyshimtë të një lojtari Presidenti i Lacios Klaudio Lotito është vënë në shënjestër nga “Gazzetta dello Sport” për mënyrën e transferimit të fut
"Qeveria po tallet me futbollin", Tare: Juventusi më ka shërbyer si shembull! Krenari të luaja me Pirlon, Baxhon dhe Guardiolën Igli Tare është drejtuesi tipik, ndoshta më i zoti mes “ndërtuesve të skuadrave”. Ai di se si të ngrejë në këmbë pjesë-p
Superkompjuteri i OPTA parashikon fituesin e Serisë A Seria A ka si rrallëherë në vitet e fundit tre skuadra që rivalizojnë për titullin e që kanë shanse reale për të bërë të
Lacio presion klubeve italiane: Vazhdoni sezonin ose do të përballemi në… Lacio u bën thirrje klubeve të tjera të Serisë A dhe Federatës Italiane të futbollit se në rast se ky sezon futbollistik
Ish e dashura e Ronaldos në krahët e sulmuesit rival për titull (FOTO LAJM) Sulmuesi i Lacios, Joakin Correa po del me modelen dhe ish Mis Spanja 2014, Desire Cordero, e cila më parë ka qenë e das
Detajet financiare mbajnë peng rinovimin e Strakoshës me Lazion Thomas Strakosha është një ndër portierët më të mirë të Serisë A! Gardiani shqiptar ka qenë shpesheherë protagonist te L
"Kur ju flisja për Kumbullën nuk më besonin", Rrahmani: Shpresoj të fitojë Lacio Serinë A, por Juventus është i fortë Mbrojtësi i Veronës dhe kapiteni i Kosovës Amir Rrahmani zbuloi se nuk është ndjerë i befasuar nga paraqitjet në fushë t
Lacio mundi thellë Sampdorian, ja si u vlerësua Strakosha nga media italiane Lacio ka mundur pasditen e sotme Sampdorian, me rezultatin e thellë 5-1 dhe tregon jo vetëm që është në superformë, por
Lazio shkatërron Sampdorian, vetëm 2 pikë larg kreut (VIDEO) Lacio nuk përmbahet teksa ka shkatërruar pa mëshirë Sampdorian me rezultatin e thellë 5-1. Bardhekaltrit likujduan që
Thesaret e Igli Tares! Mbreti "Mida" që nxjerr "flori" për Lacion Igli Tare nuk kishte absolutisht asnjë plan për t’u bërë drejtor sportiv. Ishte fundi i qershorit 2008, kur ai u paraqit
Sekretet e Igli Tares, sulmuesi qe u bë drejtor sportiv Igli Tare nuk e mendonte asnjëherë se karriera e tij në futboll do të vazhdonte në këto nivele pasi vari këpucët në gozh
Koret raciste të tifozëve të Lacios inatosin Balotelin, Brescia ankohet Sot u zhvillua sfida e Serisë A, Breshia-Lacio e cila përfundoi me fitoren e skuadrës romane me rezultatin 1-2. Golin e