999 rezultate për

laborator

Kapet çifti shqiptar në Itali, kthyen bodrumin në laborator kokaine Një çift shiptar është arrestuar nga karabinierët pas një kontrolli në banesën e tyre. Policia njofton se çifti jeto
Gjendet i vdekur turku i shumëkërkuar për laboratorin e Hasit Shtetasi turk, Nejdet Cesuroglu mësohet se është gjetur i vdeku në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Turku dyshohet
Zbulohet super laboratori i kokainës në Spanjë, mes të arrestuarve ka shqiptarë (VIDEO) Policia spanjolle ka mundur që të zbulojë një super laborator të madh kokaine në Valencia të El Puig. Sipas asaj që
"Boss-i" i heroinës në laboratorin e Hasit përfundon në spital Hekuran Hoxha apo siç njihej ndryshe me nofkën "Roni i Shijakut, mësohet se është dërguar me urgjëncë në spital. Sip
Si u zbulua "Roni i Shijakut", porositës i heroinës në laboratorin e Hasit (FOTO LAJM) Hekuran Hoxha, personi që do trafikonte drogën që do prodhohej ne laboratorin e Hasit, dhe Admir Hoxha ideator dhe finan
Ishte arrestuar për 400 kg heroinë, kush është porositësi i laboratorit në Has Hekuran Hoxha, i arrestuar të premten në Shijak si pjesë e operacionit Volvo-4, ishte personi që dyshohet se luante roli
Laboratori i heroinës në Has, çfarë roli kishte i arrestuari i sotëm Hekuran Hoxha, 48-vjeçari i vënë në pranga sot në kuadër të operacionit “Vol-Vo 4”, gjatë të cilit u goditën 4 grupe kri
Nuk kanë faj studentët, këto janë kushtet mizerje të laboratorëve (FOTO LAJM) Kërkimi shkencor është fjalë e huaj për studentët, ndërsa laborantët pranojnë që për shkak të mungesës së fondeve bazën
Hapet qendra laboratorike e inovacionit për fëmijët, sjell kurrikulat e kodimit dhe robotikës Një qendër e re laboratorike e inovacionit ka marrë jetë në Tiranë, ku fëmijët e kryeqytetit mund të mësojnë kurrikula
Hapet në Tiranë laboratori i kodimit dhe i programimit për fëmijë e të rinj (FOTO LAJM) Edhe Tirana ka tashmë një hapësirë të inovacionit dhe robotikës profesionale kushtuar vetëm fëmijëve, si një mënyrë për
Laboratori i heroinës në Has, çfarë ka kërkuar Prokuroria për 5 të arrestuarit Të arrestuarit e laboratorit të heroinës në Has, kanë mbërritur në Gjykatën e Shkalles së parë të Kukësit nën masa të fo
EMRI/ Biznesmen i njohur, kush është "koka" e laboratortit të heroinës në Has Emri i një biznesmeni të fuqishëm del në skenë pas zbulimit të laboratorit të heroinës në Has. Hetimet kanë zbuluar
Flet pronari i ndërtesës në Has, kush e ktheu në laborator heroine Mëngjesin e së premtes forcat speciale të policisë pas një ndërhyrje në Has kanë gjetur një laboratot përpunimi të heroi
Laboratori i heroinës në Has, arrestohet biznesmeni turk Pas aksionit në zonën e Hasit, ku u zbulua laboratori i heroinës me rreth, 100 kg heroinë të paketuar së fundmim mësohe
Laboratori i drogës në Has, Berisha nxjerr emrat e pronarëve Ka shkaktuar shumë zhurmë zbulimi i laboratorit të heroinës në Has ditën e djeshme. Për këtë ish-kryeministri Berisha
Laboratori në Has, familjarët e të arrestuarit tregojnë terrorin e Policisë Xhevit Shuti është njëri prej të arrestuarëve nga policia për laboratorin e heroinës në Has, ku u kapën më shumë se 100
Laboratori i heroinës: "U arrestuan rojet, kush janë bosët e vërtetë" Policia pas një aksioni të mbështetur nga ndërkombëtarët, arriti të zbulonte një laborator heroine në Has. Nga kontr
Laboratori në Has, Rama e quan një sukses Laboratori i drogës i zbulur në Has ka qenë kryetema e ditës dhe ka ardhur një reagim edhe i kryeministrit Rama. Ram
Laboratori i drogës në Has, kush janë të arrestuarit Një laborator droge është zbuluar ditën e sotme në Has. Burime nga policia kanë bërë të ditur se deri më tani janë nd
Laboratori i heroinës në Has, Berisha zbulon pronarët Ka shkaktuar shumë zhrumë dhe me arsye zbulimi i laboratorit të heroinës në Has ditën e sotme. për këtë ish0kryeminis