999 rezultate për

laborant

Qëlloi me grusht laborantin, arrestohet 39-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një shtetas pasi ka qëlluar me gruashte specialistin e laboratorit Mikrobiologjik.
KAMERA E FSHEHTË/ Plas sherri mes Beqes dhe laborantëve (VIDEO) Koncesioni i fundit që ka planifikuar qeveria për t’i dhënë një operatori privat të 18 laboratoret e spitaleve rajonale
Koncesioni i laboratorëve spitalor/ Laborantët e mjekët protestojnë në QSUT Gjatë paradites së sotme, 60 laborantë, 23 mjekë dhe studentë kanë dalë së bashku në një protestë në QSUT. Protesta
BURREL/ Laborantja gjendet e vdekur në spital Një 61 vjeçare, laborante në spitalin e Burrelit është gjetur pa shenja jete nga kolegët e saj gjatë orarit të punës.
Punëtorë të IKSHP-së të infektuar me Brucelozë Dhjetra punëtorë të Institutit Kombëtarë të Shëndetit Publik janë të infektuar nga Bruceloza, por deri më tani nuk është
Vrasja e laborantes, arrestohet bashkëshorti Bashkëshorti i Eleni Basho, gruas e cila u gjet e vrarë disa metra jashtë shtëpisë në zonën e Shkozës është arrestuar ng
Vrasja e laborantes, hetohen veprimet bankare Prokuroria ka kërkuar informacion zyrtar nga të gjitha bankat e nivelit të dytë mbi transaksionet e kryera sëfundmi nga
Vrasja e laborantes, dyshohet implikim në trafik droge Vrasja e Eleni Bashos në Shkozë mund të ketë lidhje me një rrjet të organizuar në trafikimin e lëndëve narkotike. Sipas