E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
999 rezultate për

label

U zhduk menjëherë, misteri i fshatit që nuk u pa më Në vitin 1930, një gjuetar me emrin Joe Labelle vizitoi një fshat të vogël Inuit në Kanada, të cilin ai e kishte vizitua
Pasi u largua nga BabaStars, Cozman nxjerr listat e pagesave të grupit Cozman u largua ditën e djeshme nga Babastars dhe mesa duket ka një arsye të fortë pas këtij vendimi. Ai ka publikuar
Baby G "merr hak" ndaj kolegëve me anë të armës…(FOTO LAJM) Puntatën e mbrëmshme në “Shiko kush luan”, erdhën shumë argëtim, humor dhe surpriza, kjo falë të ftuarve mjaft interesan
Për të gjithë ata që u habitën, pse MC Kresha performoi me çantë në supe Në performancën e “Kënga Magjike” të Fifit dhe MC Kreshës, ku prezantuan këngën me të cilën konkurrojnë, “Psikopatja jot
Në burg, gjykata dënon Noizyn dhe reperin Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Pri
"On Records" ia fshin hitin e ri Mozzikut nga Youtube (FOTO LAJM) Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On Records. Por duket se edhe pas largimit
Përçahet Babastars, djemtë i kthehen kundër Getit Këto ditë grupi i njohur “Babastars”, janë ballafaquar me disa mospajtime brenda grupit. Ishte fillimisht njëri nga a
Varrosi e quan Encën "dreq" (VIDEO) Miqësia mes tyre u kris disa kohë më parë dhe Enca edhe u largua nga Labeli OTR pasi u zu me Noizyn, kryetarin e këtij
Pranë fansave, Capital T vjen me "Ballin"(VIDEO) Capital T, ka publikuar projektin më të ri të titulluar “Ballin”, në bashkëpunim me Mc Kreshën. Muzika e kësaj kënge ësh
Tuna refuzon labelin “Baba Stars” Lajmi se Tuna Sejdiu bëhet pjesë e labelit Baba Stars për herë të dytë ka disa ditë që po qarkullon, gjë që e ka detyru
Lullabelly (Ninabeli) brez muzikor per t'i argetuar femijet ende pa lindur Doni t’i mërzisni fëmijët me shijet tuaja “antike” muzikore ende pa i lindur? Tani mun