999 rezultate për

lĂng

Magjia e dëborës, 10 mrekulli dimërore (FOTO LAJM) I ftohti na shkakton shqetësim, por mund të sjellë dhe disa transformime në natyrë, që më shumë i ngjasojnë një përralle
KF Shkëndija nuk ja del përballë inferiorëve të FC Dudelange (VIDEO) F Shkëndija ka vazhduar të zhgënjen me rezultate negative në Europë. Skuadra e Qatip Osmanit ka humbur sot kundër një ek
"Ik o langaraq!", qytetarët nuk ja përtojnë Ramës pas publikimit të videos Kryeminsitri, Edi Rama ashtu siç bën vazhdimisht me rubrikët e tij të mëngjesit në "ERTV" edhe sot ka publikuar një vide
Kapen njerëzit që hëngrën majmunin e rrallë Gjashtë persona janë arrestuar në Vietnam pasi e vranë dhe e hëngrën një majmun që është në listën e specieve të rreziku
Milan i papërmbajtshëm, fiton me "manita" ndaj Dudelanges (VIDEO) Milan ka fituar thellë ndaj Dudelanges me rezultatin 5-2 në "San Siro". Ndeshja zhbllokohet në minutën e 21' me goli
Milan zgjohet nga gjumi, përmbys rezultatin ndaj Dudelanges (VIDEO) Milan ka përmbysr rezultatin ndaj Dudelanges në "San Siro". Është një autogol nga futbollisti Stelvio në minutën e 6
Dudelange përmbys rezultatin nda Milanit (VIDEO) Dudelange ka përmbysur rezulttin ndaj Milanit në "San Siro". Golin e parë e shënoi Stolz në minutën e 39', ndërsa go
Milan kalon në epërsi ndaj Dudelanges (VIDEO) Milan kalon në avantazh ndaj Dudelanges në "San Siro". Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentuar Patrick Cutrone n
Adoleshenti mbijeton 49 ditë në det Një adoleshent indonezian i cili kujdesej për një kasolle peshkimi mbijetoi për 49 ditë në det duke gatuar peshk mbi dru
Mposht Dudelangen, Milan fiton ndeshjen e parë në Europa League (VIDEO) Milan kam arrë një fitpre të rëndësishme sonte kundër Dudelanges me rezultatin minimal 0-1 në "Josy Barthel". Autori
Milani kalon në epërsi ndaj Dudelanges (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Dudelanges në "Josy Barthel". Ai që ka shënuar është sulmuesi Gonzalo Higuain në minu
Milan përballet me Dudelangen, Gatuzo: Nuk kemi ardhur me pushime Debutimi sezonal ndaj një ekipi pa asnjë precedent në këtë fazë të Ligës së Europës nuk e lë të qetë Xhenaro Gatuzon. Në
Dudelange barazon rezultatin ndaj Dritës Dudelange ka barazuar rezultatin ndaj Dritës në "Adem Jashari". Ai që ka shënuar është Stumpf në fillim të pjesës së
Drita kalon në avantazh ndaj Dudelange Drita ka kaluar në avantazh ndaj Dudelandes në "Adem Jashari". Ai që ka shënuar golin është Limani që ka realizuar n
Drita e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Dudelange Kampionia e Kosovës, Drita, po luan ndeshjen e parë të turit të dytë të Europa League në fushën e Dudelange, ekip i cili
Ndërhyrje për karton të zi, në Chmapions League plas karateja (VIDEO) Me mbylljen e Botërorit, tashmë vëmendja është përqendruar tek përgatitjet për sezonin e ri, dhe eliminatoret për kompet
Hapja e negociatave, Gjermania akoma e pasigurtë për Shqipërinë Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange, Sekretar Parl
Zbardhet sherri në Kuvend: Vrasës, halabak, legen e langaraq Seanca dëgjimore me gazetarin Bledi Kasmi, i cili u plagos nga Policia në protestën e organizuar nga opozita në 26 maj,
E mori për ta shitur, pitoni mbyt për vdekjen të riun me motoçikletë (FOTO LAJM) Një burrë u mbyt për vdekje nga një piton rreth 12 metra. Zaim Khalis Kosnan, 35 vjeç, pa zvarranikun ndërsa po kalon
Kritikoi qeverinë Rama, pendohet deputeti i PS-së Pak pasi statusi i tij bëri xhiron në rrjetet sociale, Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka sqaruar gjithcka. Ai shprehet s