999 rezultate për

lĂkurĂ

Të plakura dhe të mërzitura, brenda azilit të prostitutave (FOTO LAJM) Një fotografe franceze ka kapur portretet e ish-punonjëseve të seksit në një azil në Meksikë. Fotot janë pjesë e një
Duar të plakura apo jo? Bëni kujdes nga thonjtë me xhel Shumica e femrave në ditët e sotme zgjehdin q ëtë bëjnë thonjtë thuajse cdo muaj, pa qenë të vetëdijshme sesa i dëmshëm
Ja 10 ekipet më të "plakura" në Ligën e Kampionëve (FOTO LAJM) Portali i njohur "Goal.com" ka publikuar 20 skuadrat me moshën mesatare më të lartë të lojtarëve që do luajnë në Champio