999 rezultate për

kzaz

Basha takon të arrestuarin për djegien e KZAZ, nuk ngurron të bëjë batuta Kryedemokrati Lulzim Basha ka qënë ditën e sotme në një takim Informal me strukturat e PD-së në Malësinë e Madhe. Mes
Sulmoi me molotov KZAZ-në në Dibër, arrestohet 33 vjeçari Ditët para zgjedhjeve të 30 Qershorit, ishin të shoqëruara me tension dhe sulme kundrejt KZAZ-ve në qytete si Shkodra, d
Sulmuan KZAZ në Dibër, i ndaluari shfaqet me shenja dhune në gjykatë (VIDEO) Ditën e sotme Gjykata e Dibrës dha masat e sigurisë për të arrestuarit për sulmin ndaj KZAZ 19 në Dibër. Arif Kaloshi
Arrestohet nënkryetari i PD-së në Dibër Ditën e sotme është arrestuar nënkryetari i Partisë Demokratike në Dibër, Korab Muça. 33 vjeçari ishte i shpallur në
Rekord në Tiranë: 2000 vota të pavlefshme vetëm në një KZAZ Numri i fletëve të pavlefshme pritet të kapë shifra rekord në kryeqytet si një shprehje e revoltës së administratës së d
Militantët e PD-së mblidhen para KZAZ-së në Gjirokastër Në KZAZ-në në Gjirokastër janë mbledhur disa persona, militantë të Partisë Demokratike, por deri më tani nuk janë shënua
Shkodër, kutitë e votimit transportohen me makina private drejt KZAZ-ve Pas mbylljes së procesit të votimit, në qytetin e Shkodrës kutitë po transportohen me makina private drejt KZAZ-ve ku do
"Bomba" në Durrës: Pjesëmarrje minimale në votime, dalin shifrat Qëndrat e votimit në Durrës janë thuajse bosh. Kështu u shpreh në një deklaratë për shtyp kreui PD-së së Durrësit Ferdin
Sherr i madh në një Qendër Votimi në Skrapar Një sherr i madh është duke ndodhur aktualisht në KZAZ-në e Skraparit. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se
Fillojnë protestat në kryeqytet, kryengritësi:Po votohet si në monizëm (VIDEO) Ndërkohë që votimi ka fiulluar prej orës 07:00 duke pritur të vazhdojë deri në orën 19:00 të pasdites së sotme. Një g
I vunë flakën, KZAZ-ja në Vaun e Dejës zhvendoset në një lokal dasmash KZAZ - ja që u dogj në Vaun e Dejës është vendosur në një lokal dasmash të zonës. Dy ditë më parë KZAZ 6 u dogj nga p
Elbasan, KZAZ-të mbrohen me kallash Në të gjitha KZAZ-të e qarkut të Elbasanit është mbyllur pasditen e sotme shpërndarja e bazës materiale për zgjedhjet që
Roja shkollës përplaset me policinë: Jam në orar të punës Pas vendimit për moslejimin e institucioneve publike nga ana e Bashkisë Shkodër që të ktheheshin në KZAZ për procesin e
I vuri kyçin gjysmës së KZAZ-ve, KQZ thirrje Ademit: Po kryen vepër penale Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë një deklaratë lidhur me ecurinë e procesit zgjedhor. KQZ sqaron se ka përfunduar
POGRADEC/ Çelës shkollave të kthyera në KZAZ, arrestohen 2 punonjësit e bashkisë Janë arrestuar dy policë të bashkisë së Pogradecit për pengim të zgjedhjeve. Në pranga kanë përfunduar 61-vjeçari S.
Sulmuan KZAZ nr.19 në Dibër, shoqërohen 12 persona, PD protestë para komisariatit të policisë 12 persona janë shoqëruar nga policia në orët e para të mëngjesit në qytetin e Dibrës pas sulmit ndaj forcave të rendit
Vijon tensioni tek KZAZ ne Diber, protestuesit po perpiqen te hyjne ne KZAZ (VIDEO) Policia e shtetit deklaron se rreth 250 - 300 persona po vijojnë të sulmojnë punonjësit e policisë me sende të forta, ka
Sulmi ndaj KZAZ-së në Dibër, reagon Lleshaj: Ligji do të veprojë pa asnjë mëdyshje Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar për tensionet e ashpra që po zhvillohen në KZAZ-në nr. 19 në Dibër. Lle
Plas keq në Dibër: Tym e gaz lotsjellës ndaj mbështetësve të PD-së që po tentojnë të futen në KZAZ (VIDEO) Kanë nisur përplasjet në KZAZ-në e Dibrës. Mbështetës të Partisë Demokratike kanë tentuar të futen në KZAZ-në e Dibrës q
PS në Shkodër: Dhunimi i KZAZ 2, incident i provokuar nga Bashkia Partia Socialiste në Shkodër ka dënuar aktin e dhunimit të ambienteve të KZAZ nr. 2 dhe materialeve zgjedhore për zgjedh