999 rezultate për

kylie

Pranon se ka kopjuar Kylie Jenner, Lori Hoxha "përplaset" me ndjekësit (FOTO LAJM) Lori Hoxha ka pranuar së fundmi publikisht se është frymëzuar nga Kylie Jenner duke u shprehur se i ka kopjuar asaj tren
Foto e rrallë e Kylie Jenner, 22-vjeçarja tregon gjoksin me strija pa photoshop (FOTO LAJM) Kylie Jenner postoi një foto me bikini, por ndryshe nga herët e tjera nuk zgjodhi ta fotoshoponte. Në foto shihen qa
Kylie Jenner bie nga "froni", kush ndiqet më shumë tani në Instagram (FOTO LAJM) 22-vjeçarja e famshme, Kylie Jenner, nuk është më personazhi më i ndjekur dhe më i paguar në ‘Instagram’. Kylie e cila n
Kylie Jenner bën ndryshimin drastik në pamjë dhe të gjithë janë të mahnitur (FOTO LAJM) Pasi luajti me look-un e saj duke u kthyer herë në bjonde e herë me flokë ngjyrë rozë, duket se Kylie Jenner ka gjetur n
Nga Kylie Jenner te Sharon Stone, yjet që kanë defekte të mëdha në trup (FOTO LAJM) Çdo shenjë në trup ka një histori mbrapa. Të gjithë jemi vrarë në gju kur ishim të vegjël dhe një pjesë e shenjave e she
Të gjithë po e krahasojnë me Kylie Jenner, Tayna ndez rrjetin me këtë foto (FOTO LAJM) Kohët e fundit Tayna ka publikuar herë pas here momente ku shfaqet ndryshe në pamje, pasi këngëtarja po xhiron klipin e
Miliarderja Kylie Jenner nuk pyet për pandeminë, thyen rregullat në ditëlindjen e shoqes (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit nuk e ka ndaluar miliarderen Kylie Jenner të festojë 23 vjetorin e shoqes së saj të ngushtë.
Është apo jo milionere Kylie Jenner? Jeta që ekspozon në rrjete sociale Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme dhe një ndër to fakti se Kylie Jenner është më e pasur sa
Paska qenë një gënjeshtër, Forbes akuzon Kylie Jenner për mashtrim Forbes ka hedhur poshtë listimin që bëri vetëm një vit më parë. Këtë herë revista shkruan se biznesi i Kylie Jenner ë
"Pushtojnë" rrjetin, por këto foto nxorrën bllof vajzat Kardashian-Jenner (FOTO LAJM) Prej vitesh, vajzat e familjes Kardashian pushtojnë rrjetet dhe tabloidet në mbarë botën por ajo çka ka rënë në sy në fo
Të thjeshta? Kyliet i kushtojnë këto pantallona sa qimet e kokës (FOTO LAJM) Karantina nuk e ka ndaluar Kylie Jenner që të vishet dhe të mbajë veten në formë. Ajo gjatë gjithë kohës poston foto
Drake e quan Kylie Jenner "dashnore" publikisht dhe rrjeti po zien (FOTO LAJM) Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner në Nëntor të vitit që lamë pas u përfol për një lidhje me reperin e njohur Dra
Kylie sapo bëri lëmsh dynjanë, ka përdorur photoshop edhe në photon e patentës? (FOTO LAJM) Një foto e vetme e miliarderes së njohur, Kylie Jenner ka ngjallur mjaft diskutime në rrjet. 22-vjeçarja ka ndarë me
Foto e rrallë e Kylie Jenner, 22-vjeçarja tregon gjoksin me strija pa photoshop (FOTO LAJM) Kylie Jenner postoi një foto me bikini, por ndryshe nga herët e tjera nuk zgjodhi ta fotoshoponte. Në foto shihen qartë
Tha se është Kylie Jenner shqiptare? Çfarë fshihet pas deklaratës së bujshme të Luanës (VIDEO) Kur Eric Tabach publikoi në YouTube një bisedë me Luana Vjollcën në Instagram, të gjithë e morëm si të mirëqenë faktin s
Nuk u mjaftua me shtëpinë 36,5 milionëshe, Kylie Jenner blen pronën e Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pasuritë e paluajtshme për miliarderen më të re në botë po shtohen dita-ditës. Para një muaji Kylie Jenner u bë pronarja
Të gjithë menduan se ishte modeli, Kylie Jenner i qenka grisur futani i Met Gala (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim se Kylie Jenner është një profesioniste e vërtetë e mediave sociale. Miliarderja 22-vjeçare i njeh të g
Kylie Jenner shokon me deklaratën, dikush nga familja e tyrë është infektuar me Covid 19 (FOTO LAJM) Sëmundja që ka prekur pjesën më të madhe të botës duket se ka hyrë në familjen më të famshme në botë, Kardashian. Sipas
Për shkak të emrit të së bijës, Kylie Jenner i hapen probleme ligjore (FOTO LAJM) Nëse ju kujtohet, në 2019-n Kylie Jenner u përpoq të markonte emrin e vajzës së saj, Stormi, në mënyrë që të mos përdore
Kylie Jenner lë nam me "Photoshop-in", fshin menjëherë foton ku zmadhoi vithet (FOTO LAJM) Teksa shpërndau një fotografi me bikini, Kylie Jenner u akuzua të martën për “Photoshop të dështuar”, çka e shtyu 22-vje