999 rezultate për

kuzhine

Zbulohet shkaku kryesor i shpërthimit në kuzhinën e restorantit në Ferizaj Rreth orës 14.27 të ditës së djeshme një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në restorantin Steakhouse në qendra tregtare Th
Receta që kuron tharjen e lëkurës gjatë dimrit gjendet në kuzhinë Gjatë periudhës së ftohtë, asgjë nuk është më e sikletshme sesa lëkura e thatë dhe të çarat e duarve. Dhe periudha më e
"Kam jetuar në Athinë, na bëri Shqipëria me euro", Renato Mekolli nostalgjik (VIDEO) Ndonëse ndjekësit janë mësuar ta shohin shumicën e kohës duke ngritur zërin, duke thyer pjata e duke hedhur ushqime, she
8 vite më i vogël, aktorja e njohur kapet "mat" në momente private me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja e famshme, Katie Holmes, duket se po e shijon në maksimum lidhjen e saj më të re. Mediat e huaja shkruajnë se 41
Kaloi çdo cak! Renato Mekolli i hedh konkurrentes në fytyrë ushqimin Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Hell’s Kitchen’, Renato Mekolli u acarua me njërën ndër konkurrentet, Ergisën. Në pj
10 gabime kuzhine që i keni bërë për vite me radhë Veprimet dhe krijimet e pafund që ndodhin në kuzhinën tuaj mund ta bëjë të vështirë të vërehet nëse po bëni ndonjë gabim
8 vite më i vogël, aktorja e njohur kapet "mat" në momente private me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja e famshme, Katie Holmes, duket se po e shijon në maksimum lidhjen e saj më të re. Mediat e huaja shkruajnë se 41
Gazetarja e sportit shpërthen me foto provokuese nga kuzhina (FOTO LAJM) Modelja Einxhel Shkira është një nga vajzat e famshme shqiptare më të bukura, e cila tashmë punon si gazetare sportive
A mund të infektoheni nëse konsumoni ushqim të përgatitur jashtë kuzhinës suaj? Me pandeminë e coronavirusit dhe izolimin social na imponohen një numër i madh pyetjesh Daily Mail ka grumbulluar pye
5 zakone të rrezikshme të njerëzve në kuzhinë Shkrirja e mishit në temperaturën e dhomës Temperaturat që konsiderohen të rrezikshme për ushqimet fillojnë nga 5 gra
Gjesti i shqiptares bëhet viral në Itali: Na solli kuzhinën dhe shpresën e saj Edhe pse jemi në një moment shumë të vështirë për të gjithë Italinë që numëron mijëra viktima, gjestet e mira nuk mungoj
Modelja shqiptare: S'dua të jetoj me vjehrrën, dua të kryej marrëdhënie në kuzhinë (VIDEO) Në emisionin "E diell" u fol mbi temën "Të jetosh me vjehrrën/ vjehrrin". Lidhur me këtë temë drejtuesi i debatit Edi
7 truke të thjeshta që do ju bëjnë shefin më të mirë të kuzhinës A ndiqni pikë për pikë një recetë kur gatuani muffins dhe prapë nuk dalin ashtu siç duhet? Endërroni për një pica krokan
Rama: Ndarja e Kosovës, u gatua në një kuzhinë katunareske Kryeministri Rama e ka cilësuar diskutimin për ndarjen e Kosovës, si mjaft absurd. Madje ai ka mohuar mbrëmjen e sotme q
Rastet kur shefat e kuzhinës kanë dështuar në kryeveprat e tyre (FOTO LAJM) Konkurenca e madhe në treg i detyron kafenet dhe restorntet te guxojnë në kreativitetin e tyre duke dashur të surprizojn
Gabimet e përditshme në kuzhinë, që rrezikojnë seriozisht shëndetin tonë Dërrasat për të prerë ushqime, janë aksesorë që përdorim përditë në kuzhinë: i përdorim për të prerë, përgatitur dhe ser
Qëlloi 10 herë me thikën e kuzhinës gruan, shqiptari pranon krimin e rëndë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku protagonistë janë një familje shqiptare. Eduart Zyberi, shqiptari 53-vjeça
Kjo nuk pritej! Renato Mekolli ka gati këngën e tij të parë Jemi mësuar ta shohim gjithmonë si shefin e kuzhinës së “Hell’s Kithchen”. Renato Mekolli paraqitet para publikut shqipt
E ëma i kërkon të martohet, Renato Mekolli flet për të dashurën në emision (VIDEO) Në natën finale të emisionit “Hell’s Kitchen”, shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka të ftuar speciale mamanë e tij. Ai
Makarona të shijshme? Ekspertët e kuzhinës tregojnë sekretin e gatimit Ne e dimë që detajet e vogla bëjnë ndryshimin. Sidomos në kuzhinë ku vëmendja ndaj detajeve siguron që në tryezë të merr