999 rezultate për

kuzhinĂ

Gazetarja e sportit shpërthen me foto provokuese nga kuzhina (FOTO LAJM) Modelja Einxhel Shkira është një nga vajzat e famshme shqiptare më të bukura, e cila tashmë punon si gazetare sportive
Nga kuzhina me bikini, Aurela Hoxha nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Modelja e njohur Aurela Hoxha ka pozuar së fundmi një foto mjaft joshëse duke provokuar imagjinatën e ndjekësve dhe fans
3 metoda natyrale si të eleminoni insektet nga kuzhina Miza, buburrecë, merimanga apo milingona, me siguri këta janë disa prej miqve të paftuar që mund të kenë vizituar së fun
"Shpërthen" kunkurrenti, përzë shef Renaton nga kuzhina (VIDEO) Shefi i ka kërkuar Sileones se si do të sillej ai nëse për një çast do të vendosej në rolin e tij! Reagimin e Sileon
Kuzhina e Ferrit, shef Renato përplas e thyen pjatën në mes të të gjithëve (VIDEO) Edhe natën e sotme Hell Kitchen ka shkuar njësoj keq. Përvec eliminimeve, shefi Renato Mekollika bërë disa skena.
Zhdukni yndyrën nga kuzhina për vetëm një minutë Vetëm kujdes që të mos digjeni. E dimë që mishi është një ndër artikujt kryesorë kur është fjala për çdo racion, mirë
Largoni erërat e këqija nga kuzhina Për shkak të gatimit, mbetjeve të ushqimt, disa erëra jo të këndshme përhapen në të gjithë shtëpinë, duke krijuar një am
Eliminoni gjithë yndyrën nga kuzhina për një minutë Vetëm kujdes që të mos digjeni. E dimë që mishi është një ndër artikujt kryesorë kur është fjala për çdo racion, mirë
Mos e hidhni llumin e kafesë, eliminon yndyrën nga kuzhina Gatimi në shtëpi siguron vlerat ushqyese që i duhen dietës sonë. Megjithatë, kur vjen koha për të pastruar dhe për të vë
Recetë me mish qengji nga kuzhina franceze Koha e gatimit: 20 minuta Përbërësit për 4 persona: * 8 brinjë qengji * 500 g patate * 300 g e zemra Angjinare
Këshilltari i Erdogan: Shefat e huaj të kuzhinave në Turqi janë spiunë Disa shefa të huaj kuzhine që merren me programe televizive në Turqi janë të angazhuar me aktivitete spiunimi. Kjo de
Nga kuzhina në skenë, ja pasionet e Juliana Pashës (FOTO LAJM) Juliana Pasha i dedikohet me mjaft përpikmëri biznesit të saj, por nuk lë pas dore edhe pasionin për këngën. Këtë mesazh
Ja disa ushqime plot imagjinatë (FOTO LAJM) Ushqimet që ne konsumojmë nuk duhet vetëm që të jenë bio, të shëndetshme, por edhe të bukura. Art më vete është kuzhina,
Varfëria, 4 mijë persona ushqehen në kuzhina popullore Janë plot 4 mijë persona, ata të cilët nga varfëria e madhe janë të detyruar të hanë nëpër kuzhina popullore në të gjith
"Kur merren me ty, tregon se ke vlerë" Nard Ndoka, politikan I kthyer në një fenomen në rrjetet sociale, për shkak të shprehjeve të tij “filozofike”, në një intervistë të dhënë për
Frengjishtja dhe kuzhina, dy prioritetet e Jolie Angelina Jolie ka filluar të marrë leksione frengjishteje për arsye se 6 fëmijët e saj e zotërojnë shumë mirë këtë gjuhë
Lajmet raportohen nga kuzhina?! (VIDEO) Gjatë edicionit të lajmeve një femër kalon me një tigan pas spikeres dhe kur e kupton se ku ndodhet largohet me shpejtës
5 kuzhinat më të mira në botë Kur udhëtojmë në një vend tjetëer, një nga kureshtjet më të forta, është kuzhina dhe gatimi i atij vendi. Është tashme g
Kuzhina e 2050-s (VIDEO) Tasat dhe tiganët diçka e së shkuarës për kuzhinat e së ardhmes. Një kuzhinë q
Hage - Gotovina fqinj me Milloshevic: Me pelqen "kuzhina" e Boshkovskit Gjenerali kroat Ante Gotovina i cili po mesohet me kushtetet ne burgun ne Sheveningen ne Hage, ka filluar te shoqeroh