999 rezultate për

kutite

Parregullsi në 30 qershor? PS e gatshme të hapen kutitë Erion Braçe është i sigurt në rregullsinë e zgjedhjeve të 30 qershorit, aq sa i bashkohet thirrjes së Bindjes Demokratik
Blejnë detergjentë në supermarket, zbulojnë kokainë Konsumatorët në Brazil kanë zbuluar kokainë kur hapën kutitë e detergjenteve të rrobave që blenë në një supermarket në S
Blejnë detergjentë në supermarket, brenda kutive zbulojnë kokainë Konsumatorët në Brazil kanë zbuluar kokainë kur hapën kutitë e detergjenteve të rrobave që blenë në një supermarket në S
KQZ pranon hapjen e kutive, fillon sot rinumërimi në Lezhë Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka vendosur të hapë sot kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqës
Protesta e opozitës, qytetarët mbushin kutitë me fletë votimi "Rama ik" (VIDEO) Një kuti e madhe votimi 2 metra e lartë ka dalë nga selia e PD dhe i është drejtuar sheshit para kryeministrisë. Kut
2 kutitë e fundit në Tiranë, mësoni rezultatin paraprak (FOTO LAJM) Vazhdon numërimi i votave në Kryeqytet. Tashmë kanë mbetur dhe 2 kutitë e fundit për tu numëruar. Sipas të dhënave të
Skandali i radhës në Durrës, dalin më shumë vota se votues kur numërimi vazhdon ende (FOTO LAJM) Në një tjetër bashki është zbuluar skandali i mbushjes së kutive. Në bashkinë e Durrësit, ku fitues ka dalë kandidati
Gallatë në Pogradec: U kanë dalë kutitë "tepër" Ndërkohë që mbushja e kutive është kthyer në një gallatë të vërtetë në dhjetë bashki të vendit, fenomenit më shumë vota
Çudirat me numrat, Glover: Do shohim nëse u mbushën kutitë në 10 bashki Përfaqësuesja e Audrey Glover OSBE OHDIR po mban një deklaratë për media lidhur me zgjedhjet e ditës së djeshme dhe pro
Vijojnë të numurohen kutitë e votimit në Lezhë, Ndreu drejt konfirmimit Po vijon rregullisht numurimi i kutive të votimit në qytetin e Lezhës. Deri më tani kandidati i PS-së Pjerim Ndreu ëstë
Vijon numërimi në Tiranë, sa vota mori Veliaj Vijon procesi i numërimit në Tiranë ku deri më tani janë hapur 11 kuti. Nga votat e numëruara deri më tani, Veliaj u
Hapen kutitë e para në Lushnje, Has, Belsh dhe Konispol: Sa vota morën kandidatët Kutitë e para janë hapur tashmë në disa bashki të tjera të vendit krahas Memaliajt, Tepelenës, Pusteçit dhe Kolonjës, re
Numërohen kutitë e para në Tepelenë, kush kryeson Janë numëruar tre kutitë e para në Tepelenë ku kandidojnë Tërmet Peçi i Partisë Socialiste dhe Gëzim Malko i Bindjes Dem
Numërohen kutitë e para në Pustec, kush është në avantazh Pak minuta më parë ka nisurnumërimi i votave në disa bashki, siç janë Pusteci, Dropulli apo Erseka. Në Pustec janë nu
Nis numërimi në Pustec, hapen 3 kutitë e para Ka nisur numërimi në Bashkinë ku u votua më shumë gjatë procesit zgjedhor të mbajtur ditën e sotme. Sipas raportimeve
Basha shpall fitoren: Kutitë u mbushën nga administrata Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dalë në një konferencë për mediat rreth 2 orë pas mbylljes së Qendrave t
S'kanë fund çudirat, kutitë e votimit transportohen me makinë supermarketi (VIDEO) Në mbyllje të procesit të votimit ka filluar edhe transportimi i kutive të votimit nga qendrat në KZAZ. Mënyra e tran
Komisionerët e PS në Shijak kapen duke mbushur kutitë (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha, përmes një videoje të postuar në profilin e tij në Facebook, tregon se si komisionarët e
Shkodër, kutitë e votimit transportohen me makina private drejt KZAZ-ve Pas mbylljes së procesit të votimit, në qytetin e Shkodrës kutitë po transportohen me makina private drejt KZAZ-ve ku do
Kavajë, komisionerët të paduruar, mbyllin dyert e qendrës së votimit para orarit zyrtar Ende pa përfunduar orari zyrtar i votimeve, ora 19:00, qendra e votimit 2160 në Synej, mbylli dyert duke marrë kutitë me