999 rezultate për

kutcher

"Më tradhtoi dy herë", Kutcher reagon ndaj akuzave të Moore Demi Moore akuzoi ish-bashkshortin e saj Ashton Kutcher se e detyroi atë psikologjikisht që të bënin një treshe me një v
Një natë para martesës, aktorja e famshme tradhtoi pabesisht partnerin (FOTO LAJM) Demi Moore ka pranuar një tradhti të pabesë ndaj ish-partnerit në librin e saj të ri biografik, “Inside Out”. Në libë
Aktori i njohur mban kapele sepse i kanë rënë flokët? Ashton Kutcher vuan nga rënia e flokëve dhe foli për këtë haptazi i ftuar në Conan këtë të hënë. “Dukesh gjithnjë shu
Vajza e bëshme martohet me djalin me super trup, ofendohet rëndë nga njerëzit (FOTO ALJM) Një histori romantike dhe ndryshe nga të zakonshmet, ajo e mbushur dhe ai me trup të skalitur në muskuj. U dashuruan
Mënyra e çuditshme se si Ashton Kutcher e harroi Demi Moore Si të tejkaloni ndarjen pas një kohe të gjatë në lidhje dashurie? Është një nga pyetjet më të vështira për të gjithë ata
Ashton Kutcher mban fjalim emocionues për Mila Kuins dhe fëmijët e tyre (FOTO LAJM) Ashton Kutcher falenderoi bashkëshorten e tij, aktoren e njohur Mila Kunis dhe dy fëmijët e tyre se e kanë ndihmuar të b
Ashton Kutcher trondit Senatin amerikan: Kam parë video fëmijësh duke u përdhunuar, duhet të veprojmë Aktori i njohur, Ashton Kutcher ka dhënë një dëshmi tronditës në Komitetin e Marrëdhënieve me Jashtë, të senatit amerika
Zgjerohet familja e Ashton Kutcher dhe Mila Kunis Revista “People” ka konfirmuar se çifti Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajm
Mila Kunis dhe Ashton Kutcher martohen në fshehtësi Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë martuar në një ceremoni sekrete gjatë 4 korrikut. Ceremonia ka qënë me miq e të afërm
Ashton Kutcher kërkon privatësi nga paparacët (FOTO LAJM) Ashton Kutcher mbron me çdo kusht familjen e tij, e përpos apelit të lëshuar dhe më herët në lidhje me publikimin e foto
Kutcher dhe Kunis tashmë të martuar Të gjitha thashethemet tashmë janë konfirmuar ku Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë martuar. Pavarësisht faktit se ata k
Martohen Kunis dhe Kutcher? Ende nuk dihet nëse ata janë zyrtarisht të martuar, por Mila Kunis është fotografuar me një unazë në dorën e saj të majt
Parukieria nxjerr në shesh tradhëtitë e aktorit Ashton Kutcher (FOTO LAJM) Ende nuk e dimë sesi ka reaguar Mila Kunis për tradhëtinë e bashkëshortit, por një femër është futur në mes të çiftit. A
Gjeni kush nga këto foshnje është vajza e Kutcher (FOTO LAJM) Aktori Ashton Kutcher ka ndarë me të gjithë fansat në rrjetet sociale foton e vajzës së tij të vogël, teksa ka postuar e
Mila Kunis dhe Ashton Kutcher bëhen prindër (FOTO LAJM) Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë bërë prindër të një vajze. Kohët e fundit paparacët ndiqnin çdo lëvizje që bënte akto
Aktori Ashton Kutcher, tifo për Brazilin (FOTO LAJM) Për të parë “live” ndeshjen Brazil-Gjermani, 36-vjeçari Ashton Kutcher ka marrë menjëherë avionin. Aktori shumë simpatik
Mila Kunis nuk fsheh dot më shtatzëninë (FOTO LAJM) Mila Kunis e ka të pamundur të fshehë shtatzëninë, pasi duken qartë format. Së bashku me të fejuarin Ashton Kutcher, ata
Kunis dhe Kutcher blejnë 10 mln $ shtëpinë Marrëdhënia e tyre po fuqizohet dita-ditës, e ndërsa ardhja në jetë e fëmijës së tyre të parë, e ka bërë çiftin Kunis dh
Ashton Kutcher dhe Mila Kunis së shpejti prindër Mila Kunis më në fund i jep fund thashethemeve rreth shtatzanisë së saj, duke konfirmuar faktin se ajo së shpejti do të
Demi Moore drejt Indisë, nuk duron dot martesën e Kutcher Demi Moore po planifikon që të bëjë një udhëtim në Indi. Miqtë e saj kanë konfirmuar se ajo do të bëjë një trajnim joge