Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

kushtueshme

Nga bizhuteritë e kushtueshme deri te syzet, Maradona si një ikonë mode (FOTO LAJM) Diego Armando Maradonas wshtw nderuar edhe nga bota e modës duke e kujtuar atë veç të tjerash edhe si një ikonë stili dh
18 milion dollarë, orët e "çmendura" që mbajnë të famshmit në puls (FOTO LAJM) Disa blejnë makina të kushtueshme, të tjerë vila përballë oqeanit ose në ishujt e Karaibeve, por ka edhe nga ata që pasu
18 milionë dollarë, orët e "çmendura" që mbajnë të famshmit në puls (FOTO LAJM) Disa blejnë makina të kushtueshme, të tjerë vila përballë oqeanit ose në ishujt e Karaibeve, por ka edhe nga ata që pasu
Harroni lapsat dhe trajtimet e kushtueshme, 3 mënyra natyrale për vetulla të plota (FOTO LAJM) Në qoftë se do të ktheheshim pas në kohë, për shembull diku në fillim të viteve ‘2000, nuk mund të mos kujtojmë një nga
Piktura portret më e kushtueshme në botë brenda jahtit të sheikut saudit Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjej
WhatsApp sjell risinë e kushtueshme Rrjeti social WhatsApp po sjell një ndryshim të madh që mund t’ju kushtojë shumë para nëse nuk jeni të kujdesshëm. Ky
10 blerjet më të shtrenjta të merkatos në verën e vitit të kaluar (FOTO LAJM) Merkato e verës së vitit 2016-të është shoqëruar me disa lëvizje të bujshme në disa kampionate kryesore, duke prekur shi
Shtëpia më e kushtueshme në botë në Mumbai (VIDEO) Shtëpia më e shtrenjtë në botë gjendet në Mumbai dhe është në pronësi të Mukesh Ambani, njeriu i cili, jo çuditërisht,
10 transferimet më të kushtueshme të kësaj vere (FOTO LAJM) Merkto e verës është hapur prej disa kohësh, teksa nuk kanë munguar që në fillim goditjet e mëdha. Disa skuadra kanë nxi
Ja 11-shja aktuale më e kushtueshme në botë (FOTO LAJM) Futbolli ka ndryshuar shumë në ditët e sotme, teksa të gjithë flasin vetëm për para. Real Madrid, Barcelona, City, Chels
Rita Ora me truproje për të mbrojtur bizhuteritë (FOTO LAJM) Rita Ora tashmë njihet si një ndër yjet që shpenzojnë shumë për paraqitjen e tyre në çdo event dhe per një gjë të tillë
Dhjetë shtëpitë më të shtrenjta në botë (FOTO-LAJM) Banesa mbretërore dhe luksoze, të ndërtuara pa kursim dhe në vende përrallore. Ja dhjetë shtëpitë më të kushtueshme
Dhjetë superjahtet më të kushtueshme në bote (FOTO-LAJM) Sajti ‘The Richest’ ka publikuar klasifikimin e dhjetë jahteve më të kushtueshme në botë. Bëhet fjalë për jahte ku luksi
Top 10 markat më të kushtueshme në futboll (FOTO LAJM) Bayern Munchen është marka më prestigjioze në botën e futbollit. Raporti I këtij viti i “Brand Finance Football 50”, një
Shtatë telefonat më të shtrenjtë në botë (FOTO-LAJM) Kemi ardhur në një kohe ku pa telefonat celularë nuk mund të mendohet të jetohet. Tashmë ata cdo ditë po bëhen akoma më
Ndërtesa më e kushtueshme në SHBA (FOTO-LAJM) Kjo është një nga shtëpitë më të “vjetra” por edhe më e shtrenjta në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e cila vlerësohet
Pushimet më të kushtueshme në botë (FOTO-LAJM) Të gjithë kemi menduar të lëmë punën për pak kohë, të marrim valixhet e të shkojmë me pushime. Por problemet e përditshm
Facebook ofron telefonata falas në SHBA Ka nisur zyrtarisht edhe në Shtetet e Bashkuara shërbimi që lejon kryerjen e telefonatave "Voip" përmes versionit të ri
Kulla e Eiffel, ndërtesa më e kushtueshme në Europë Kulla e Eiffel në Paris është vlerësuar si ndërtesa më e kushtueshme në Europë, me çmimin që kap shifrën deri në 435 mil
Forbes: 5 dasmat më të kushtueshme në histori Revista Forbes ka publikuar listën e dasmave më të kushtueshme në botë ndonëse sipas saj dasma më e kushtueshme pritet t