999 rezultate për

kushtuar

Shifra të çmendura: Kaq ka kushtuar shtyrja e Lojrave Olimpike Organizatorët e Lojërave Olimpike të Tokios kanë vlerësuar se shtyrja e shkaktuar nga koronavirusi për realizimin e tyre
​Kryeministri Hoti: Qeveria e përkushtuar për respektimin e të drejtave të fëmijëve Kryeministri Avdullah Hoti mori pjesë në konferencën për lansimin e rezultateve të Anketës Globale të Treguesve të Shumë
Bëri bujë të madhe, sa ka kushtuar avioni i ri i skuadrës së Lazios? Goditja e Claudio Lotito është avioni i ri i Lazios. Një dhuratë për klubin në nder të 120 vjetorit të kompanisë 'Cap
Look-u që shihni në këtë foto i ka kushtuar Taynës sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Reperja Tayna i vuri flakën rrjetit me disa foto me bikini, teksa shijonte plazhin në nëntor. ajo publikoi në llogari
Nënë e përkushtuar, çfarë i mungon Olta Gixharit më shumë (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëz
Shkarkimi i Sarrit i ka kushtuar 20 milion euro Juventusit Juventus ka njoftuar ndërprerjen e bashkëpunimit me trajnerin Maurizio Sarri. Eliminimi nga Liga e Kampionëve, duke m
CR7 nuk kursehet aspak, i shton koleksionit të çmendur makinën unike (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u shpall për herë të dytë radhazi kampion Italisë me Juventusin. Hera e shtatë që ylli portugez fiton
Mahniti me pamjen, por fustani Luanës i paska kushtuar me mijëra euro (FOTO LAJM) Luana Vjollca pak ditë më parë bëri me dije se po punon për të sjellë një bashkëpunim me artistin e njohur latin, Jay Sa
Berluskonit i kushton ndarja nga e dashura vite më e re "sa qimet e kokës" Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, edhe pse tashmë mbush 84 vjeç, vazhdon të ketë një jetë aktive në fushën e r
E RËNDË/ Humb jetën 10 vjeçari brenda në gropën e kantierit të ndërtimit (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Skoci, ku një fëmijë 10-vjeçar ka humbur jetën pasi u rrëzua në një gropë në një kanti
Nuk do t'a besoni sa kanë kushtuar vetëm bikinit! Nora Istrefi më sek*i se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të kërkuara në tregun shqiptar. Këngëtarja duket se ka
Shifër marramendëse, sa kushton ora luksoze e Capital T? (FOTO LAJM) Capital T është një nga reperët më të suksesshëm të momentit dhe sigurisht një nga më të paguarit. Duke qenë i tillë, je
UEFA është plotësisht e përkushtuar që të organizojë finalen e Championsit në Lisbonë UEFA ka thënë të martën se është plotësisht e përkushtuar që të organizoi pjesën finale të Ligës së Kampionëve në Lisbon
U karantinua në fshat gjatë pandemisë, por Rita Orës i paska kushtuar sa qimet e kokës (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, njihet për jetën luksoze që bënë e mesa duket edhe gjatë karantinimit nuk ës
Ndërron jetë doktoresha dhe aktivistja e përkushtuar e LDK-së Në moshën 65 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë ka doktoresha Xhyle Krasniqi, një nga aktivistet më të hershme të LDK-së
Një mami si Poni, këngëtarja e përkushtuar me mësimet e të birit (FOTO LAJM) Darkën duket se këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Poni e kalon duke u kujdesur për djalin e saj. Artistja k
Poni, një nënë super e përkushtuar (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Madje, mjaftë edhe e komentuar për dukjen fizike dhe stilin.
Shkëndije Mujaj me mbulesë dhe e përkushtuar: E bëra e para, ftoj të gjithë estradën (FOTO LAJM) Këngëtarja Shkëndije Mujaj ka vendosur të mbulohet me shami gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit dhe këtë e ka treguar m
PE mbështet Osmanin: Është mirë që ka politikanë të përkushtuar e të përgjegjshëm Raportuesja e Parlamentit Evropian për Kosovën, Viola Von Cramon, ka folur për deklaratën e kryeparlamentares Vjosa Osma
Rrugët e gjithë botës mbushen me vepra arti kushtuar koronavirusit (FOTO LAJM) Nga Los Angeles, në Romë, në Mumbai, Hong Kong pandemia e Covid-19 ka frymëzuar artistët e rrugës nga e gjithë bota.