999 rezultate për

kushton

Zbulohet shifra, ja sa kushton Milot Rashicës sipas Transfermarket Milot Rashica ka pësuar një rënje të madhe në pagë, krahasuar me vitin që lam pas. Sulmuesi sezonin e kaluar luajti p
Mbërrijnë dozat e para të vaksinës anti-Covid në Romë, sa kushton një e tillë Teksa në garë janë disa kompani se kush do e nxjerrë vaksinën anti-covid e para, në Romë kanë mbërritur dozat e para të
Leku letër, Agnesa Vuthajt i kushton 50 mijë euro veshja (FOTO LAJM) Bukuroshja Agnesa Vuthaj është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjete sociale dhe vjen herë pas here në qendër të vëme
Pas rinovimit, Guardiola kërkon sulmuesin që kushton 120 milionë euro Pep Guardiola pak ditë më parë zyrtarizoi rinovimin e kontratës si trajner i Manchester Cityt deri në vitin 2023. Një
Interi gjen pasardhësin e Handanovic, kushton 35 milionë euro Në Itali duken të sigurt; Juan Muso do të jetë pasardhësi i Samir Handanovic te ziklatrit. Drejtuesit e Interit janë
Pamje brenda fermës shqiptare me kanabis në Angli, kushtonte 1 milion euro (FOTO LAJM) Një fermë e madhe kanabisi me një vlerë prej 1 milion euro është shkatërruar dhe në pranga është vënë një shqiptar, i dy
A është ministrja më e pasur e Ramës? Balluku: Varësja ime kushton 10 dollarë Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku thotë se buxheti i vitit 2021 anon nga ana e infrastrukturës,
Kida i kushton një tatuazh të gjithë atyre që e urrejnë (FOTO LAJM) Kida ka treguar se është mjaft e apasionuar pas tatuazheve dhe ajo numëron disa të tillë në trupin e saj. Së fundmi këng
Nisin testimet e para për koronavirus në aeroport, sa kushton Pasagjerët që do të udhëtojnë nga Aeroporti Heathrow i Londrës drejt Hong Kongut dhe Italisë të martën, do të jenë të pa
Sa kushton veshja pas të cilës është fiksuar Lori Hoxha (FOTO LAJM) Me sa duket kjo veshje e ka fiksuar keq blogeren e njohur. Lori Hoxha ndryshe nga herët e tjera , ku maksimumi mund të
Macja po zbret apo po ngjit shkallët? Mënyra se si mendoni tregon këto detaje nga karakteri juaj Mosnjohja e plotë e vetes është diçka që është më e zakonshme sesa mund të mendoni. Pa dyshim, e gjithë jeta juaj do të
"Kushton 7 euro dhe vlen 3 vjet", Tare sqaron çfarë është sistemi ETIAS Ditët e fundit kanë qarkulluar lajme të rreme, sipas të cilave, Bashkimi Europian rikthen vizat me Shqipërinë. Viza ETIA
Më e shtrenjta në botë, s'jua merr mendja sa i kushton çanta Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është mjaft e njohur për shpenzimet në gardëroba të shtrenjta, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë të
Një djalë si i Ardit Gjebreas, Joni i kushton të atit fjalë zemre (FOTO LAJM) Postimi i fundit në Instagram i Joni, djalit të Ardit Gjebreas ka tërhequr vëmëndjen e ndjekësve, një foto ku shihet kra
Shpenzimet e "frikshme" të Elita Rudit, sa i kushton moderatores një bluze (FOTO LAJM) Elita Rudi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve me pozat me të voglin e saj, Zëri, por dhe momentet e ndryshme në
Ky tualet kushton 23 milion dollar, gati në 2024 Kur vjen çështja tek teknologjia e avancuar, NASA di si të ruajë diferencën me të tjerët. Kjo, edhe kur bëhet fjalë për
10 mijë euro një varëse, Berisha i nxjerr "të palarat" Ballukut Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar ditën e sotme një fotografi në rrjetin social Facebook, ku duket ministrja e In
"Ëndrra e shumë femrave", ja sa kushton Diamanti i Bardhë i Përsosur Një diamant i rrallë mbi 100 karat, i cilësuar ndryshe Diamanti i Bardhë i Përsosur muajin e ardhshëm pritet të dalë në
Samsung hedh në treg telefonin e palosshëm Galaxy Z Fold 2, si duket dhe sa kushton (VIDEO) Samsung ka zbuluar zyrtarisht telefonin e ri që mund të paloset, Galaxy Z Fold 2, me një ekran më të madh se 7.6 inç dhe
Më e shtrenjta në botë, s'jua merr mendja sa i kushton çanta Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është mjaft e njohur për shpenzimet në gardëroba të shtrenjta, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë të