999 rezultate për

kushtoi

Ish i dashuri i Fjolla Morinës? Reperi zbulon kujt ia kushtoi hitin "Betohemi" (FOTO LAJM) Bardhyl Idrizi ose i njohur për publikun si Bardhi, u përfol si partneri 12 vjet më i vogël i këngëtares Fjolla Morina,
Mbështetja ndaj Trump i kushtoi shtrenjtë, reperi i njohur ndahet nga e dashura (FOTO LAJM) Lil Wayne ka konfirmuar ndarjen nga modelja Denise Bidot, dhe shkak për këtë është bërë mbështetja e tij për Presidentin
Do vini duart në kokë, sa i kushtoi unaza e martesës këngëtares së famshme (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gwen Stefani dhe partneri i saj, këngëtari Blake Shelton janë fejuar, pas pesë vitesh së bashku. 51-
Rasti që i kushtoi shtrenjtë, shikoni çfarë humbi Bale në fundin e ndeshjes (VIDEO) Gareth Bejl kishte shansin e artë për ta “vrarë” derbin ndaj Uest Hemit, teksa në minutën e 90+2-të, shpërdoroi një rast
U shërua nga COVID-19, politikani shqiptar zbulon shifrën që i kushtoi virusi Politikani i njohur Neritan Caka, i cili fitoi betejën me COVID-19, ka rrëfyer edhe një anë të errët të kësaj sëmundjeje
Më në fund bën paqe me çiftin zvicerian, por sa i kushtoi Loredanës (FOTO LAJM) Pak javë më parë, Loredana njoftoi se kishte bërë paqe me çiftin zvicerian, që e akuzuan një vit më parë për mashtrim. R
Neritan Ceka mposht me sukses COVID-19 dhe trondit me shifrën e parave që i kushtoi trajtimi Në daljen e parë të tij mediatike, pasi fitoi betejën me COVID-19, ish-diplomati e arkeologu Neritan Cekatregon përvojën
I kushtoi shumë, kush janë dy trafikantët shqiptarë që Shkëmbi i njoftoi se po hetoheshin nga Gjermania Ish-kreu i OFL Artan Shkëmbi, i cili u pezullua nga detyra për shkak të nxjerrjes së sekretit hetimor, ka njoftuar dy tr
Mijëra euro, sa kushtoi veshja e Luanës në puntatën e parë të "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) Mbrëmjën e djeshme ka startuar puntata e parë e "Shiko Kush Luan" me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Si çdo her
​Dikur kushtoi 50 cent, sot shitet për 166 mijë euro Një kuti e pahapur e letrave Pokemon të vitit 1999 u shit për një rekord 166.000 euro. Rekordi i mëparshëm nga shitja
Kjo është shifra e frikshme që i kushtoi Juventusit shkarkimi i Sarrit Maurizio Sarri raportohet se ka refuzuar shkëputjen e kontratës së tij me marrëveshje të ndërsjellë, kështu që Juventus
Një tjetër blerje e "çmendur", sa i kushtoi Lori Hoxhës çanta e re (FOTO LAJM) Blogerja dhe trashëgimtarja e "Topit" Lori Hoxha shpesh herë komentohet në mediat rozë për pamjen e saj si dhe stilin e
Zbulohet arsyeja që i kushtoi postin zv.komandantit të Forcës Detare: Një dasmë! (VIDEO) Shfrytëzimi i detyrës dhe privilegjimi i civili si djali i një ish- ushtaraku, ka sjellë shkarkimin nga detyra e zv/ kom
Sa "qimet e kokës", unaza që Ehrich propozoi Demi Lovato-n nuk kushtoi pak (FOTO LAJM) Pas 5 muajsh karantinë së bashku, Max Ehrich dhe Demi Lovato vendosën të hedhin një hap të rëndësishëm duke u fejuar. La
Gabimi për emrin në Gjendjen Civile i kushtoi qytetarit 2.5 milionë lekë Më pas iu drejtuan zyrës së Gjendjes Civile Fratar për të bërë regjistrimin e fëmijës, por pas disa kohësh zbuluan se is
Në festën e ditëlindjes së Erës, sa i kushtoi veshja Nora Istrefit (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një ndër vajzaet e shoëbizit e cila është përmendur shpesh herë për veshet luksoze. Por në daljen
Ndeshja e Championsit i kushtoi jetën tifozit, familjarët i kërkojnë shpjegim qeverisë Vendimi për të lejuar të luhet ndeshja e kthimit të Champions League mes Liverpoolit dhe Atleticos së Madridit duket se
Shkëlqeu gjatë prezantimit, sa i kushtoi Marinës veshja e fundit në emisionin e humorit (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura por dhe që shpenzon shumë për tu dukur bukur në ekran. Mbrëmje
Kërcimi provokues u bë viral, por blogeres i kushtoi lirinë (VIDEO) Një postim në rrjetet sociale i ka kushtuar shumë një blogereje ruse. Sipas mediave të huaja, Yana, e cila numëron më
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht