999 rezultate për

kusht

Bashkimi me Shqipërinë, Kurti: S'mund ta ndryshojmë Kushtetutën! “Unë nuk mund ta bëj dialogun me Serbinë prioritetin e parë të Qeverisë së re”, tha Albin Kurti për mediumin serb në Kos
PE miraton rezolutën për Shqipërinë, zbulohet kushti i rëndësishëm për negociatat Komisioni i Jashtëm i PE-së miraton rezolutën për Shqipërinë ku ka ngritur shqetësimin për blerjen e votave, pastrimin
Deri në 700 milion euro pasuri, kush janë 5 super të pasurit që u zgjodhën deputetë në Kosovë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë shpalli rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Nga këto rezu
Tërmeti i prishi shtëpinë, shqiptari arrestohet në fermën e barit prej 600 mijë eurosh Një 48-vjeçar shqiptar u dënua të martën nga gjykata lokale me një dënim me burg me kusht për dy vjet për ndihmën dhe nx
Hapet gara: KQZ kërkon 5200 identifikues, zbuloni kushtet, detyrat dhe ku të aplikoni KQZ brenda 24 orëve do të hapë thirrjen për përzgjedhjen e 5200 personave të cilët do të përdorin pajisjet e identifikim
U arrestua dje, Gjykata e Lartë e Drejtësisë: Bartomeu lirohet me kusht Ish presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu dhe ish këshilluesi i tij, Jaume Masferrer janë liruar me kusht pasi k
Shqipëria me pasaportë vaksinimi, Rama: Mund të jetë kusht për udhëtimet jashtë vendit Shqipëria ka bërë gati “pasaportën” për personat që janë vaksinuar kundër COVID dhe ajo mund të merret përmes e-Albania.
Përfundon takimi i Lajçak në Kosovë, ''kushti'' që i dha Kurti për dialogun me Serbinë Lajçak mbyll takimet në Kosovë, njihet me 'kushtin' e Përfaqësuesi i Posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun, Mirosll
1 vit nga tubimi, Meta: Pranvera kuq e zi po vjen (VIDEO) Në 1-vjetorin e tubimit të 2 Marsit 2020 në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", presidenti Ilir Meta, ka kujtuar thirrjen
Griezmann del në shitje, ja sa kushton Bacelona po planifikon ta shesë gjatë verës sulmuesin Antoine Griezmann. Drejtuesit e skuadrës spanjolle nuk janë të
Rama në Bruksel, përaqësuesit e BE: Shqipëria përmbushi kushtet Kryeministri Edi Rama, ministrja e Jashtme Olta Xhaçka dhe kreu i grupit të PS, Taulant Balla ditën e sotme ndodhen në B
Ky është rezultati i partive politike nga votat me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është duke vazhduar numërimin e votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçan
Liverpool e nxjerr në shitje, ja sa kushton Shaqiri Ditët e Xherdan Shaqirit në Liverpul janë të numëruara. Sipas asaj që raporton “Football Insider”, klubi dhe lojtari kan
Meta zbulon pse ktheu ligjin e Forcave të Armatosura në Kuvend: Ushtar me 9-vjeçare! Ditën e djeshme Presidenti Ilir Meta riktheu në Kuvend ligjin "Për karrierën ushtarake në FA". Sipas presidenti ky li
Dojna i vë kushte Vlashentit, nëse nuk e propozon kështu nuk ka martesë (FOTO LAJM) Pas daljes së tyre të parë publike si çift, Dojna dhe Vlashenti janë bërë një nga çiftet më të komentuar në media e në r
Doli beqare nga "Për'puthen", Antoneta hap agjensinë që do t'ju habisë: Ju gjej unë partner! Antoneta Koçi është një ndër vajzat e cila u bë e famshme fale pjesmarrjes së saj në "Për'puthen 1", dhe doli po aq beqa
Kushti i çuditshëm i Alabas për klubet që dëshirojnë transferimin e tij David Alaba është një nga lojtarët më të kërkuar momentalisht në futbollin europian. Lojtari i Kombëtares së Austrisë
Sony nxjerr aparatin fotografik FX3, kaq do të kushtojë FX3 mund të regjistrojë pamje 4K me marrjen e mostrave me ngjyra 10-bit 4: 2: 2 ose të nxjerrë video RAW 16-bit mbi port
Kushton rreth 4 milionë dollarë, këtë jaht Lamborghini mund ta blejnë vetëm 60 persona (FOTO LAJM) Tecnomar Lamborghini 63 është një projekt i përbashkët midis Automobili Lamborghini dhe kompanisë së jahteve The Italian
Meta kthen ligjin për aeroportin "Nënë Tereza": Anti-kushtetues! Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dalë në një konferencë LIVE për gazetarët. Ai e ka quajtur anti-Kushtetues ligj