999 rezultate për

kushi

Nesër rinis shkolla, ministrja Kushi mesazh nxënësve dhe mësuesve (VIDEO) Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi, ka bërë apel në Facebook ndaj nxënësve dhe mësuesve për respektimin
Kushi jep lajmin e mirë: 2021 fillon me rritjen e pagës së mësuesve prej 15% Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, ka dhënë sot lajmi e mirë për mësuesit, pasi njoftoi rritjen e rrogës së tyre me 15%.
Pushimet dimërore, kur do të rifillojë mësimi Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, bëri sot me dije se pas pushimeve të fundvitit shkolla do të nisë më 11 janar dhe jo në
I kërkuan dorëheqjen, justifikohet Kushi: Deklarata ime u keqkuptua! Vetëm dy ditë pasi deklarata mbi fëmijët protestues që do të bëhen subjekt i psikologëve në shkolla dhe që bëri xhiron n
Ministrja e Arsimit habit Fevziun: Kurrë s'ka 20 nxënës në klasa, 19 po! "Nuk do ma japësh për unë jua siguroj se asnjë klasë nuk ka më shumë se 20 veta. Numri i nxënësve në klasa është maksimu
Kushi prezanton tre skenarët për procesin mësimor Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, tha se janë parashikuar tre skenarë për procesin mësimorë në shkolla, gjatë periudhës s
COVID-19/ Ministrja Kushi: Tre skenarët që kemi për shkollat dhe kopshtet Gjashtë mësues ndodhen aktualisht në spital, duke u trajtuar për koronavirusin. Kështu është shprehur ministrja e Ars
Ministrja e Arsimit në Përballë: Universitetet dhe konviktet vatra infeksioni! Ministrja e arsimit Evis Kushi thotë se vendimi i beftë për nisjen e vitit akademik online ishte i nevojshëm pasi komite
Fillimi i vitit akademik, Kushi: Janë marrë të gjitha masat Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka reaguar një ditë para fillimit të vitit të ri akademik. Kushi shprehet në rrjetet
Ministrja e Arsimit pret në takim Ambasadoren Yuri Kim Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka pritur në takim ndihmës Sekretaren e Shtetit për Çështjet e Arsimit dhe Kulturës të SH
Emërohet Evis Kushi, sa deputetë votuan "pro" shkarkimit të Besa Shahinit Kuvendi ka votuar sot shkarkimin e Besa Shahinit si ministre të Arsimit dhe Sportit dhe emërimin në vend të saj të Evis
Meta dekreton Ministren e Re të Arsimit brenda pak minutash Evis Kushi është dekretuar nga Meta si Ministrja e Re e Arsimit. “Presidenti Meta dekreton brenda pak minutash Minist
Akuzohet për plagjiaturë, Kushi: Mendova se mbarova me provimet, por paskam qenë gabim Ditën e djeshme deputetja e Partisë Socialiste, Evis Kushi u zgjodh nga Rama si ministrja e re e Arsimit, në vend të Bes
Ministrja e re e Arsimit, kush është deputetja Evis Kushi? Deputetja Evis Kushi do të marrë postin e ministres së Arsimit në vend. Kujtojmë që ajo është zgjedhur deputete e Par
Përndiqte dhe dhunonte vajzën 14-vjeçare, babai e merr peng Një 18-vjeçar është arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi përndiqte një vajzë të mitur.dhuna-ndaj-grave Në prangat
Rama nxorri ushtrinë në rrugë, Meta: Nuk i friksohem tankeve, jam i racës Vojo Kushi! Meta ka deklaruar se nuk e shqetëson prania e tankeve në rrugë por virusi i padukshëm dhe se situata mund të dalë jashtë
Dëshmia e kolonelit që shërbeu si Shef i Zbulimit: Si e vrau Enver Hoxha Vojo Kushin Publikon kujtimet e panjohura të kolonel Hamit Keçit, ish-shok kursi me Mehmet Shehun në shkollën ushtarake në Itali dhe
Qytetarët humbnin miliona, hiqet tatimi 15 përqind për dhurimin e pronës Qytetarët që duan të dhurojnë banesën apo prona të paluajtshme tek fëmijët e tyre apo bashkëshortët tek njëri-tjetri, ng
Flaka Krelani tregon se kushi i "vodhi" zemrën (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një nga këngëtaret me vokal më të fortë. Ajo ështu shumë e dashur për publikun, jo vetëm shqiptar po
Ky vogëlush është Putin, njihuni me liderët botërorë kur ishin askushi (FOTO LAJM) Kur liderë e diktatorë lënë shenjë në skenën globale, ndonjëherë është vështirë të imagjinohen se si ata kanë qenë kur i