999 rezultate për

kusheriri

Terror në Fier! Hajdutët me armë në dorë i hyjnë në shtëpi 65 vjeçarit, plagoset 1 person Mbrëmjen e sotme në Fier, në fshatin Reskovec ka ndodhur një grabitje ku kanë mbetur i plagosur një shtetas. Bëhet fj
SKANDAL/ Tirja i zhvati 8 milion Lekë, i biri kërcënon me jetë vajzën e viktimës Sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi mori sot masën e sigurisë “arrest me burg”. Kryeministri Rama rea
Zbardhet krimi makabër: Nuk pranoi të martohej me kushëririn, e reja vritet nga familja Një vajzë dhe i dashuri u saj u vranë në atë që quhen krim për nder, pasi e reja nuk pranoi të martohej me kushëririn e
Kërcënoi me arme kushëririn, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit, pasi kanosi me armë zjarri kushëririn e tij. Sipas policisë, në
Flet kushëriri i shënjestrës së atentatit në Bulqizë: I ka vënë armën në gjoks djalit tim! Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë, fatmirësisht pa të lënduar dhe viktima. Shaqir Tollja, kushëriri i E
Tentoi të vrasë me kallash kushëririn, policia rrethon shtëpinë e 35 vjeçarit Policia e Beratit ka parandaluar një krim në familje duke çuar pas hekurave një 35 vjeçar pasi tentoi të vriste me armë
Plagosja e kushëririt të Durim Bamit, kush ishte shënjestra e atentatit Makina e cila dyshohet se është përdorur nga autorët në plagosjen e Ervin Kodrës pasditen e djeshme në Tapizë, është gje
I dyshuar si "dora" pas vrasjeve, i vendoset tritol banesës së kushëririt të Dumanit “Mesazh” kushëririt të Nuredin Dumanit, i dyshuar si autor i disa vrasjeve në Durrës dhe Elbasan. Burime bëjnë me di
I ekzekutuan kushëririn në mes të qytetit, flet kryebashkiaku për ngjarjen e rëndë në Himarë Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Himarë ku biznesmeni Niko Goro u ekzekutua nga shtetasi Kliti Leka. N
"E përplasa padashje, jo për hakmarrje", Estrefi mohon vrasjen e kushëririt Autori i dyshuar Mslim Estrefi ka mohuar të ketë vrarë kushëririn e tij Shaqir Estrefi për hakmarrje. Ai ka rrëfyer s
DETAJET/ Pranë parcelës me kanabis, si u gjetën trupat e dy të rinjve që u vranë nga kushëriri Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e rëndë, ku janë gjetur trupat e pajetë të Klement Pepaj dhe Vilson Cuta
Zbardhen emrat, kush janë vëllezërit binjakë që u therën me thikë nga kushëriri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shqiptarësh, ku kushëriri ka plagosur me thikë vëllezërit binjakë. Vikt
Kushëriri masakron dy vëllezërit binjakë shqiptarë: U kërkoi të dilnin nga lokali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shtetasish shqiptarë. Mësohet se dy vëllezër shqiptar, janë qëlluar me thi
Futi nën rrota gruan e kushëririt pas sherrit, habit me dëshminë autori Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën “Arrest me burg” për 50-vjeçarin Hilë Simoni, i cili akuzohet se përplasi me makinë
Shantazhonte ish të dashurën me video intime, i riu dhe kushëriri bien në "kurthin" e policisë Policia e Tiranës ka arrestuar Afrim Kurtin dhe shpallur në kërkim kushëririn e tij Dëfrim Kurti për shantazh. Ata shant
Kushëriri i shqiptares jep detaje nga vrasja e mistershme: U takua me policin Maria, 16-vjeçarja shqiptare ndërroi jetë në Trikalla ndërsa cështja e saj mbetet ende míster për autoritetet greke.
Berisha zbulon detaje nga atentati ndaj kushëririt të deputetit socialist: I vendosën tritol Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka publikuar një mesazh të një qytetari nga Shkodra, i cili ka dhënë detaje të t
Autobiografia e Gjeneralit "xhelat" të diktaturës: Kam ekzekutuar kushëririn tim Publikohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të Brendëshme në Tiranë, ku
U zunë në lokal, i riu zbraz çiften mbi makinën e kushëririt Një ngjarje e rëndë është parandaluar në kohë nga Policia në Tiranë. Një i ri pasi është zënë më kushëririn në lokal,
Vrau vëllezërit për hakmarrje? Kushëriri i autorit zbulon si ndodhi ngjarja tragjike "Disa persona, dëshmitarë në vend na kanë thënë se Rolandi është provokuar në lokal nga vëllezërit Bardhi, duke i thënë: