999 rezultate për

kusheri

Terror në Fier! Hajdutët me armë në dorë i hyjnë në shtëpi 65 vjeçarit, plagoset 1 person Mbrëmjen e sotme në Fier, në fshatin Reskovec ka ndodhur një grabitje ku kanë mbetur i plagosur një shtetas. Bëhet fj
Dasma kthehet në tragjedi, kushërinjtë e nuses vrasin dhëndrin dhe të vëllain Një nuse e re është bërë vejushë në ditën e dasmës së saj, pasi dhëndri u qëllua për vdekje nga dy të ftuarit. Gruaja
Si në filma: Sherr me armë mes kushërinjsh, makina merr përpara njerëzit (VIDEO) Nuk janë pamje nga xhirimet e një filmi aksion. Por një sherr mes kushërinjsh. Ngjarja është regjistruar në Mardin të
Nuk mbarojnë skandalet! "Perla" mashtron dhe zhvat kushërinjtë për viza pune në Gjermani Dy kushërinj janë mashtruar nga Verjana Gega e “Perla Agency”. Bëhet fjalë për një agjenci udhëtimi në dukje, që ka shpa
Ermali dhe Fifi janë kushërinj? Këngëtari shpjegon si qëndron e vërteta Fifi dhe Ermal Fejzullahu zbuluan pak kohë më parë se ata ishin kushërinj me njëri-tjetrin. Kur Ermali ishte i ftuar
SKANDAL/ Tirja i zhvati 8 milion Lekë, i biri kërcënon me jetë vajzën e viktimës Sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi mori sot masën e sigurisë “arrest me burg”. Kryeministri Rama rea
Zbardhet krimi makabër: Nuk pranoi të martohej me kushëririn, e reja vritet nga familja Një vajzë dhe i dashuri u saj u vranë në atë që quhen krim për nder, pasi e reja nuk pranoi të martohej me kushëririn e
Lihen në burg kushërinjtë që dhunuan ish-policin 9 vite më parë Gjykata e Kurbinit u ka lënë në burg dy kushërinjtë Fation dhe Elson Bushgjokaj, pasi akuzohen për grabitjen me dhunë të
Zhdepën në dru policin 9 vite më parë, dy kushërinjtë zbulohen nga shishja "Coca-Cola" Prokuroria dhe policia e Laçit, kanë arritur të zbardhin një ngjarje të ndodhur 9 vite më parë në Mamurras, ku një efekt
Zikaltrit në ndjekje të "kushërinjëve", formacionet e mundshme të Verona-Inter Verona-Inter është ndeshja që hap siparin e mbrëmjes së sotme në Serie A. Zikaltrit do të synojnë fitoren dhe të pr
Vrasja e efektivit Prela: Autori, kushëri i Ervis Martinajt u largua jashtë Detaje të reja zbardhen lidhur me vrasjen e efektivit të policisë Xhulio Prela, mëngjesin e 5 Dhjetorit. Ashtu sikun
Kërcënoi me arme kushëririn, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit, pasi kanosi me armë zjarri kushëririn e tij. Sipas policisë, në
Flet kushëriri i shënjestrës së atentatit në Bulqizë: I ka vënë armën në gjoks djalit tim! Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë, fatmirësisht pa të lënduar dhe viktima. Shaqir Tollja, kushëriri i E
Tentoi të vrasë me kallash kushëririn, policia rrethon shtëpinë e 35 vjeçarit Policia e Beratit ka parandaluar një krim në familje duke çuar pas hekurave një 35 vjeçar pasi tentoi të vriste me armë
Lihet në burg babai i Daniel Pepajt që vrau dy kushërinjtë për parcelën e drogës Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në burg Rrok Pepajn, babain e Danjel Pepajt, ky i fundit i akuzuar për vrasjen e Vil
Plagosja e kushëririt të Durim Bamit, kush ishte shënjestra e atentatit Makina e cila dyshohet se është përdorur nga autorët në plagosjen e Ervin Kodrës pasditen e djeshme në Tapizë, është gje
I dyshuar si "dora" pas vrasjeve, i vendoset tritol banesës së kushëririt të Dumanit “Mesazh” kushëririt të Nuredin Dumanit, i dyshuar si autor i disa vrasjeve në Durrës dhe Elbasan. Burime bëjnë me di
E zbulon Arian Çani: Rama dhe ministri grek janë kushërinj nga nëna Gjatë diskutimit për takimin e sotëm mes ministrit grek Nikos Dendias dhe kryeministrit Edi Rama, në "Open" u fol edhe p
I ekzekutuan kushëririn në mes të qytetit, flet kryebashkiaku për ngjarjen e rëndë në Himarë Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Himarë ku biznesmeni Niko Goro u ekzekutua nga shtetasi Kliti Leka. N
"E përplasa padashje, jo për hakmarrje", Estrefi mohon vrasjen e kushëririt Autori i dyshuar Mslim Estrefi ka mohuar të ketë vrarë kushëririn e tij Shaqir Estrefi për hakmarrje. Ai ka rrëfyer s