999 rezultate për

kuruar

Në luftë me sëmundjen e rëndë, Mira Meksi peng i vaksinës COVID-19 për t'u kuruar Shkrimtarja Mira Meksi po përballet në heshtje me një sëmundje të rëndë. Por, sikur të mos mjaftonte sëmundja, pande
COVID-19/ Vdiq në pritje të një shtrati për t'u kuruar, media italiane jehonë shqiptarit Vdekja e Pjerin Lleshajt, një 38-vjeçar shqiptar që humbi jetë pas infektimit nga Covid-19 ka hapur debat në mediat ital
Puthje pasionante në dhomën e hotelit, Arjoni surprizon modelen (FOTO LAJM) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Arjoni po shijon lidhjen e dashurisë me Serena Sulën. Dyshja nuk i kursejnë fotot pranë n
Keni fryrje barku dhe kapsllëk? 3 mënyra për të kuruar këto probleme të bezdisshme Kapsllëku është një gjendje shumë e dhimbshme e trupit dhe që ju bën të ndiheni të fryrë. Por ka mënyra për të kuruar ka
Sëmundja që po rrënon shqiptarët, miliona lekë për t’u kuruar në shtëpi nga COVID-19 Trajtimi financiar për koronavirusin është i ndryshëm në varësi të gjendjes që kalon pacienti. Ai fillon nga 10 mijë
Mënyrat më të mira për kuruar ftohjen dhe gripin në shtatzëni Cila është mënyra më e mirë për të trajtuar ftohjen? Nëse ftoheni, do të ndiheni të dërrmuara e krahas kësaj, duke qenë
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e fansave është mësuar ta shohë gjatë gjithë kohës të kuruar deri në detaje, reperja e njohur, Tayna ka
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e fansave është mësuar ta shohë gjatë gjithë kohës të kuruar deri në detaje, reperja e njohur, Tayna ka
E kuruar kokë e këmbë, më kë po del kaq joshëse në takim romantik e dashura e Stresit (FOTO LAJM) Prej kohësh Keisin dhe Stresin nuk i shohim më bashkë. Reperi ështën Shqipëri aty ku po angazhohet me projektet e reja m
Sot e kuruar në çdo detaj, por si ka ndryshuar Lori Hoxha ndër vite (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një nga personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar për shkak të jetës luksoze që ajo bën. Por
Të kuruara në detaj, njihuni me gratë e politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Politika në Shqipëri është padyshim një nga temat më të nxehta dhe që shkakton debat kurdoherë. Por edhe pse natyra e
Gjithmonë e kuruar, por fotoja e fundit e Katy Perry-t në plazh i surprizoi të gjithë (FOTO LAJM) Ndonëse është përpjekur të ndajë sa më pak foto nga pritja e saj e ëmbël, Katy Perry nuk i ka shpëtuar syrit të paparacë
E kuruar me tualet në Gjykatë, jepet vendimi për vajzën që futi në kurth Hekuran Billën Gjykata Penale e Tiranës ka vendosur “arrest në burg” për Adiola Lakrën, vajzën që dyshohet se ka nxjerrë në pritë Hekur
E kuruar me detaje, Grida Duma nuk mund t'i shpëtonte paparacit (FOTO LAJM) Tani që nuk është më pjesë e Parlamentit, zonjën Duma mund ta gjejmë ose në selinë e Partisë Demokratike, ku aty është n
Morën 10 mijë euro për të kuruar autorin e vrasjes së dyfishtë, mjekët përfundojnë në burg Eduart Lamaj, i arrestuari i parë i atentatit me dy të vrarë në Laç, u plagos gjatë atentatit dhe u kurua në një klinikë
Të kuruara deri në detaj, maturantet shqiptare që shkëlqyen ndër vite (FOTO LAJM) Pas përfundimit të 3 viteve gjimnaz, me të mirat dhe më pak të mirat e tij, maturantët presin me padurin dhe shumë përga
Dorina Mema: Për qenin kam harxhuar 1500 euro, do ta çoj me pushime në Tajlandë (FOTO LAJM) Modelja e fitness-it Dorina Mema, e ftuar në “Ftesë në 5”, tha se qeni i saj “Booja”, është si një njeri për të dhe e mb
"Mos u bëj shoku i burrit", e kuruar në detaj për partnerin, Zaimina u jep leksion grave (FOTO LAJM) Zaimina po kalon kohën në shtëpi me vajzën dhe partnerin e saj, por gjithashtu nuk ka lën pas as rrjetet sociale dhe vid
Shkon në 1441 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali Në vetëm 24 orë në Itali kanë humbur jetën 175 persona, duke e çuar në 1441 numrin e personave që kanë humbur jetën deri
100-vjeçari në Kinë shërohet nga koronavirusi Një pacient 100-vjeçar me Koronavirus i cili vuante nga Alzheimeri është kuruar pasi ka marrë gjak nga një person tjetër