999 rezultate për

kurthin

Haradinaj këndon "xhamadanin" me fëmijët (VIDEO) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pritet që jetë mysafirë sot në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”. Produce
'Taramelja' merr surprizën më të bukur për ditëlindje në mes të emisionit (VIDEO) Vogëlushi pjesëmarrës në edicionin e dytë të emisionit "Në Kurthin e Piter Pan", Xheison Bafti, është kthyer së fundmi n
Njihuni me kurthin në Internet, si mund t'ju mashtrojnë vajzat afrikane Një 59-vjeçar është “kërdisur” nga lekët nga një vajzë që ai njohu në internet. Dave Hazel ra në dashuri me një vajzë
I kërkojnë gruan për filma por*o, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin (VIDEO) Ylli i Napolit Lorenzo Insigne ka rënë pre e një Kamera të fshehtë, teksa bashkëshortja e tij Jenny e ka tensionuar jas
Apple dhe Samsung dënohen për kurthin që u bënë klientëve Apple dhe Samsung do të gjobiten me nga 5 milionë euro respektivisht në Itali, për “ngadalësimin me qëllim” të celularëv
Detaji që nuk u vu re, çfarë ndodhi mes Alketës dhe të ftuarës ? E ftuar këtë herë në Kurthin e Piter Pan, ka qenë këngëtarja shumë e dashur Eli fara. Ama një xing në veshje ndodh sh
Fati i dialogut Kosovë-Serbi është në dorën e deputetëve Beogradi nuk do të ulet më në tryezë me Prishtinën nëse Kuvendi i Kosovës miraton platformën e paralajmëruar, shkruan ga
Zbulohen të ftuarit surprizë në "Kurthin e Piter Panit" Mbrëmjen e sotme do të transmetohet në TV Klan, puntata e katërt e emisionit shumë të ndjekur “Në kurthin e Piter Pan” n
Ranë në kurthin e policisë, dalin fotot e vrasësve të biznesmenit Memli Begalla (FOTO LAJM) Policia arrestoi sëfundmi të dyshuarit kryesor për vrasjen e biznesmenit Memli Begalla disa ditë më parë në Tiranë.
Si gazeta gjermane Bild ra në kurthin e "Fake News", më keq se në Shqipëri U duk si komplot gazetaresk. Përbërësit e tij: një rus misterioz, një komunikim delikat me email dhe një zgjedhje e mani
Turqia bie në kurthin e Afganistanit, fillon lufta me milicët shiit në Afrin (VIDEO) Një konflikt i ri edhe më i gjerë po merr jetë aktualisht në Siri. Gjatë ditës së djeshme, forca ushtarake në mbësht
Si ranë serbët dhe shqiptarët në kurthin e Edi Ramës Mjeshtrat e PR të kryeministrit Rama dinë të hedhin në qarkullim ndonjë "ngjarje" edhe më të madhe për të mbuluar rastet
Serbët bien në kurthin e Edi Ramës Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama arriti që të trazojë edhe opinionin e Serbisë me deklaratën populiste që pas 10 vite
Kapi pitonin 10 metra të gjatë, gjahtari bie në kurthin e presë së vet (FOTO LAJM) Një burrë kishte arritur të kapte me sukses një gjarpër 10 metra të gjatë, por nuk e kishte kuptuar se Pitoni po e neutr
Itali, shqiptarë të armatosur dhe vajza me drogë bien në kurthin e karabinierëve Tre shqiptarë janë arrestuar në sajë të një operacioni të zhvilluar gjatë fundjavës nga oficerët e policisë italianë në
Mozzik bie në "kurthin" e tij! Video që zbulon si e nisi karrierën (VIDEO) Së fundmi u bë publik fakti se dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur mar
Blendi Fevziu godet ashpër Ramën: Ka rënë në kurthin e mosqeverisjes Gazetari Blendi Fevziu ka kritikuar kryeministrin Edi Rama dhe qeverisjen e tij në këto 100 ditë të para të mandatit të
Paralajmërimi i Lubonjës: Kam frikë se Basha do të bjerë në kurthin e Ramës Nuk është hera e parë që kryeministri Edi Rama i propozon një bashkëpunim konstruktiv opozitës ashtu siç bëri dhe sot, p
Këmbejnë mijëra euro në mes të Tiranës, pronarit i "ikën" truri kur kupton kurthin Dy djem, kanë arritur që sy për sy, t’ia hedhin një shtetasi me inicialet A.D, i cili ka një pikë këmbimi valutor në rru
Lul Berisha i dërgon live sms Ben Blushit: Jemi takuar edhe më parë Kreu i LIBRA, Ben Blushi i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” ka sqaruar se si ka rënë në kurthin e Lul Beris