999 rezultate për

kursen

Rama s'e kursen ironinë me mediat, bën sikur ngatërron emrat e televizioneve Tashmë të gjithë janë bërë familjarë me termin kazan, që Kryeministri Edi Rama e përdor saherë t'ijepet rasti për median
Këto janë 5 mënyrat se si ta kurseni karburantin e makinës Të gjithë ata që kanë një makinë problemin më të madh e kanë me konsumin e madh të karburantit. Shumë ankohen se makina
Si të kurseni para pa ndryshuar rutinën tuaj Që në fillim të 2018 ka filluar e ashtuquajtura “Sfida e 52 javëve”. Kjo sfidë do t’u ndihmojë që të kurseni para pa
Ryan Raynolds dështon në gatim, bashkëshortja nuk i kursen talljet! Ryan Reynolds dhe Blake Lively kanë një humor të hollë dhe asnjëherë nuk i kursejnë talljet me njëri-tjetrin. Këtë herë
Pique se kursen ironinë përballë Ronaldos: Jam më i miri Pique thotë se Ronaldon i ka befasuar të gjithë kur ka thënë “jam më i miri në histori të futbollit”. Pasi fitoi “Topin
Bëri bujë për ndarjen nga vajza e Topallit, këngëtari s'kursen kritikat Këngëtari i njohur Luiz Ejlli u bë i njohur për publikun shqiptar pas ndarjesnga vajza e Jozefina Topallit. Por duke
Truke për smartphonet që do t'ju ndihmojnë të kurseni para (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se telefonat inteligjentë janë shumëfunksionalë dhe të aftë për shumë gjëra të ndryshme. Sidoqoftë,
Topalli nuk e kursen zhgënjimin: Sot PD funksionon me ambicie financiare Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, e ftuar në Neës 24 ka folur për Ditën e Rinisë, e cila për të ta
Kursen mijëra euro duke lënë duhanin, shqiptari çudit me vendin se ku do t'i shpenzojë Lënia e duhanit të kursen shumë para, por një qytetar i Kosovës e ka vërtetuar këtë perceptim me veten e tij. Shaba
Hazard kursen paratë, e qeth dhe e rruan shoku i skuadrës (FOTO LAJM) David Luiz është “berberi i ri” i Çelsit. Në inagurimi e "profesionit" të ri klienti i parë ka qenë Eden Harzard,i c
Ish-ministri nuk kursen akuzat: Në strukturat e vettingut kanë hyrë ish të pandehur Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani ndër të tjera ka komentuar në "Opinion" edhe për verifikimin e gjyqtarëve dhe të
Produktet kineze, imitimet e realizuara shumë dobët (FOTO LAJM) Industria e Kinës është shumë e fuqishme dhe furnizon tregjet, në të gjitha shtetet e botës. Me poshtë janë disa nga
Turqia nuk i kursen yjet kundër Shqipërisë Mirçea Luçesku nuk i kursen yjet e Turqisë për dy ndeshjet miqësore me Rumaninë dhe Shqipërinë. Ditën e djeshme, kombëta
Ermali nuk kursen as të dashurin e Lori Hoxhës, e ngacmon me komente (FOTO LAJM) Komentet e aktorit dhe komedianit Ermal Mamaqi duket se kanë prekur këtë herë edhe të dashurin e trashëgimtares së To
Bregu nuk kursen Bashën: Ju rrëfej hakmarrjen e turpshme të Bashës Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu e ftuar në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo”, ka folur lidhur me situatën e PD-së
Dëmtimi i Dembeles i kursen Barcelonës 10 mln euro Lëndimi i Ousmane Dembelé, kundër Getafes, do ta mbajë atë rreth 4 muaj jashtë fushave të blerta, çka do të thotë se do
Autobiografia e re, Hillary Clinton i fajëson të gjithë për humbjen e zgjedhjeve Hillary Clinton po përgatitet edhe njëherë t’i bjerë Amerikës rreth e rrotull por këtë radhë për të promovuar autobiogra
Dollari arrin në Shqipëri nivelin më të ulët nga tetori 2014, ja sa kurseni Për të gjithë ata që duan të blejnë një produkt në dollarë, apo të udhëtojnë në SHBA ka një lajm të mirë dhe e kundërta
Bojkoti i PD-së, Kuvendi kursen nga rrogat e deputetëve 14 mln lekë Nga bojkoti i Partisë Demokratike në Kuvendin e Shqipërisë janë kursyer 14 milionë lekë, ndërkohë, kësaj shifre kursimi
Shifër e çmëndur! Ja sa para kurseni nëse zgjidhni të mos bëni fëmijë Fëmijët janë padyshim gëzimi i shtëpisë por jo të gjithë çiftet janë të sigurt për të pasur fëmijë. Pavarësisht gëzi