999 rezultate për

kurse

Nuk kursehet! Alketa Vejsiu shkëlqen me veshjen luksoze me çmimin marramendës (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu është padyshim një ndër figurat publike më të suksesshme në Shqipëri. Me një karrierë të gj
205 raste të reja me koronavirus në Kosovë, 3 të vdekur Të premten janë konfirmuar 205 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Kështu për të tretën ditë rresht është kaluar shi
Sot, 19 vjet nga marrëveshja për paqe mes shqiptarëve dhe maqedonasve Më 5 korrik të vitit 2001, Qeveria e atëhershme e Maqedonisë dhe kryengritësit shqiptarë arrijnë marrëveshjen për paqe.
Murrizi nuk kursehet: Nuk e votoj Reformën Zgjedhore të 3 hajdutëve! Në studion e emisionit “Top Talk” në Top Channel ishte i ftuar deputeti Myslim Murrizi. Gjatë fjalës së tij Murrizi
Gent Hazizi nuk kursen kritikat për Mamaqin: Kur monton gjëra s'do të thotë se bëre film Aktori i njohur Gent Hazizi, i ftuar në ‘Ditë e re”, ka folur ndër të tjera edhe për suksesin që ka arritur Ermal Mamaqi
Dhuratë super luksoze, Tolga nuk kursehet aspak për të surprizuar Almedën (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare dhe ato turke. Ata janë m
Zidane nuk i kursen elozhet për Benzema: Asisti i tij ishte në mesin e veprimeve më të mira të sezonit Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema, ka bërë një nga veprimet më spektakolare në ndeshjen e mbrëmshme kundër Espanyol.
Bashkëshortja e Haradinajt nuk kursehet tek veshja: Shfaqet me kostum mbi 3000 euro (FOTO LAJM) Anita, bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, shpenzon goxha shumë për veshjet e saj. Disa d
8 të vdekur dhe 136 raste të reja me COVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit nga 1208 testime të realizuara, 136 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut.
Formacionet zyrtare: Tottenham-West Ham, Mourinho mban gjallë shpresat për Champions (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Tottenham – West Ham. Skuadra e Jose Mourinhos kërkon fitoren për të m
Koronavirusi nuk i kursen jetën foshnjës 13 ditëshe në Britani Një bebe 13 ditëshe ka humbur betejën me koronavirusin në Britaninë e Madhe. Lajmi është bërë i ditur nga krerët vendas
Rikthim pozitiv i Hazard, Zidane nuk i kursen elozhet për belgun Zinedine Zidane ka mbetur shumë i kënaqur me paraqitjen e Hazard në fitoren 3-1 kundër Eibarit. Ylli belg u kthye në
Dëshmia e ikonës së mundjes: Në Finlandë më ofruan "Benz", kurse në Shkodër një libër të Enverit Publikohet historia e panjohur e Eljaz Guri nga Vraka Shkodrës, një nga legjendat e sportit të mundjes në Shqipëri për g
Superkompjuteri parashikon rënditjen e Premier League, Arsenal e Tottenham përballen me katastrofën (FOTO LAJM) Superkompjuteri ka parashikuar se si do jetë në fund tabela e Premierë Ligës. Sipas këtij të parashikimit, Liverpool
Pavarësisht çmimit, 8 gjëra që ja vlejnë t'i blini Nuk ka asgjë më të rëndësishme se respekti ndaj vetes. Shpenzimet e kota nuk janë shenjë e mirë sepse padashje s'vlerëso
Zv.Kryeministri i Kosovës: Hapet kufiri me Shqipërinë, po i kthehemi normalitetit Zëvendëskryeministri i Parë, Besnik Tahiri ka kërkuar eliminimin e plotë të pengesave mes Kosovës dhe Shqipërisë pas hap
Bayerni nuk njeh kundërshtarë, "shtyp" edhe Leverkusenin (VIDEO) Skuadra e Bayern Munich po afrohet gjithnjë e më shumë me titullin e kampionit, pas fitores ndaj Leverkusen, me rezultat
Arsenali futet në garë për Philip Coutinhon Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta, është duke ëndërruar transferimin e Philippe Coutinho në ‘Emirates Stadium’, raporton
Gjiknuri iu "dorëzohet" përfaqësuesve të opozitës: Mjafton që ju të vini Përfaqësuesi i mazhorancës në tryezën e Reformës Zgjedhore u ka nisur një letër përfaqësuesve të opozitës, të cilët i ft
Xhensila Pere nuk kursehet për Alesia Bamin: Prezantuesja më kot (VIDEO) Xhensila Pere ka qenë e ftuar ditën e sotme tek emisioni “Mes Yjesh” dhe si gjithmonë ka folur pa dorashka. Ajo është