999 rezultate për

kurrizore

Njëri plumb në nofull e tjetri në shtyllë kurrizore, si janë të plagosurit Atentati që ndodhi pasditen e djeshme ka tronditur gjithë opinionin publik. Makinës së prokurorit Ndoji iu zu pritë n
DETAJE/ Ra nga kati i gjashtë, Teqja jashtë rrezikut për jetën Aldo Teqja duket se e ka kaluar rrezikun për jetën. Portieri i Partizanit, që ra mbrëmjen e sotme nga kati i gjashtë i p
Shkullaku-Ballës: Nano dhe Rama të kanë shtrembëruar shtyllën kurrizore! Deputeti: Shko futu në çadër Taulant Balla është përplasur këtë të enjte me gazetarin Armand Shkullaku në emisionin Opinion. Teksa po diskutoheshi
I ngulën thikën në shtyllën kurrizore, i mituri: Mos i ndodhtë askujt si mua K. është 13 vjeçari nga Durrësi që ka mbetur i paralizuar si pasojë e një goditje me thikë në shtyllën kurrizore nga një
Thikë në shtyllën kurrizore, autori i kishte prindërit e divorcuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbasditen e sotme në Durrës ku dy adoleshentë janë konliktuar me armë të ftohta. Njëri
Aksident i i frikshëm në Formula 3, pilotja thyen shtyllën kurrizore (VIDEO) Pilotja e re gjermane Sofia Florsh përjetoi një aksident të llahtarshëm në garën e sotme në Formula 3 e cila u mbajt në
Çfarë ka ndodhur me 5-vjeçarin që ra nga kati i dytë i kopshtit e theu shtyllën kurrizore Krisitina Shira nëna e dy fëmije dhe në pritje të një fëmijë të tretë, kërkon ndihmë për djalin e saj. Me djalin e sa
Shkon për pushime në Ksamil, thyen shtyllën kurrizore (FOTO LAJM) Një pushues nga Burreli ka pësuar një dëmtim të rëndë teksa po lahej në bregdetin e Ksamilit. Një zhytje e gabuar në
Si të forconi shtyllën kurrizore me këto ushtrime të thjeshta Është aq i lehtë sa që mund ta bëni edhe në 35 gradë, madje mund ta bëjnë edhe njerëzit e moshës së shtyrë. Nëse jeni
Tronditëse, 17-vjeçari thyen shtyllën kurrizore në trampolinë (VIDEO) Një djalë rus 17-vjeçar nuk do të mund të ecë më pasi gjatë hedhjes në trampolinë theu shtyllën kurrizore. Pamjet tre
Teknika më e re për zhdukjen e dhimbjes së shtyllës kurrizore, Spitali Amerikan sjell terapinë miniinvazive Teknika më e re për zhdukjen e dhimbjes së shtyllës kurrizore, Spitali Amerikan sjell terapinë miniinvazive Vuante p
Këngëtarja shqiptare rrezikon të paralizohet? Fifi apo Filloreta Raçi është një këngëtare që njihet për karakterin e saj të sinqertë e që flet gjithnjë pa dorashka.
U nis me helikopter drejt Tiranës, gardisti probleme me shtyllën kurrizore Një prej garditësve të aksidentuar me eskortën e Ramës në Korçë është nisur me urgjencë drejt Tiranës me helikopter.
Po bënte sërf, kampioni i botës thyen shtyllën kurrizore! (FOTO LAJM) Një sërfist britanik u plagos rëndë pasi një valë e lartë 50 metra e rrëzoi atë në brigjet e Portugalisë. Andreë Cott
Kampioni shqiptar në koma, theu shtyllën kurrizore gjatë ndeshjes Leonardo Frrokaj, mundësi shqiptar i cili është njëkohësisht edhe kampion vendi ka humbur ndjenjat gjatë garës pasi ka d
E dini çka ndodhë kur e fusni gishtin në kërthizë? Kjo prekje është e çuditshme dhe ndikon në mënyrë stimuluese në traktin urinat. Në këtë mënyrë jo vetëm që i irritoni in
Forconi shtyllën kurrizore me këtë ushtrim të thjeshtë Është aq i lehtë sa që mund ta bëni edhe në 35 gradë, madje mund ta bëjnë edhe njerëzit e moshës së shtyrë. Nëse jeni
Ky është veterani i UÇK-së që u vetëvra dje Mbrëmjen e djeshme, një veteran i UÇK-së ka bërë vetëvrasje. Bëhet fjalë për Njazi Bytyçin nga Ferizaj i cili ka vr
Tenton arratisjen nga burgu, shqiptari thyen shtyllën kurrizore pasi bie nga 10 metra lartësi Policia italiane bën me dije se ka vënë në pranga italianin e arratisur nga burgu i Frosinone në provincën e Casertas.
Pse na dhemb shpina Dhimbjet e shpinës janë shkaku më i madh i paaftësisë për punë, si rezultat i hulumtimit të kohëve të fundit. ekzistojnë