999 rezultate për

kurre

U prezantua si baba, konkurrenti i "Përputhen" publikon për herë të parë të birin (FOTO LAJM) Javët e fundit kanë hyrë në programin e “Për’puthen” disa djem të rinj, mes tyre edhe Arsim Abdyli, i cili vjen nga Maqe
U përjashtua nga "Përputhen", Eri shfaqet i përqafuar me ish-konkurrenten (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u rikthye në vëmendjen e “Për’puthen Prime” situata aspak e zakontë e Erit dhe Dorit, dy djemtë të cil
Kjo vajzë për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët, kaq të gjata i ka Jo domosdoshmërisht i duhet të lëshojë flokët e saj jashtë kështjellës, që princi të mund të ngjitet, por sidoqoftë 31-v
Mourinho thur elozhe për Bale: Tani, ai është më i mirë se kurrë Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho insiston se sulmuesi Gareth Bale është më i mirë se kurrë dhe tani çdo trajner e d
Ish-konkurrentja i nxjerr zbuluar: Shqipe Hysenaj në një lidhje me Fation Kuqarin (FOTO LAJM) Shqipe Hysenaj, në një lidhje me Fation Kuqarin – skenari më i paimagjinueshëm që u hodh në “E Diell”, gjatë rubrikës “T
Largohet edhe një konkurrente nga Për'puthen? (FOTO LAJM) Gjatë emisionit të Për’puthen ditën e djeshme Sara ka debatuar ashpër me Jasminen pas takimit të saj me Andin, madje sho
Ana flet për jetën private pas daljes nga "Përputhen": Çfarë më tha i dashuri Pak kohë më parë, Ana 1 u përjashtua nga “Përputhen”, pasi Arjoni publikoi një foto ku shihej në shtrat me të. Gjatë kës
"Do jetë një nga lagjet më të bukura të Shqipërisë", Rama publikon pamjet nga rindërtimi i Fushë-Krujës Edhe ditën e sotme, kryeministri Edi Rama e ka nisur duke publikuar pamje nga banesat e reja që po ndërtohen në zonën e
Historia prekëse e vajzës që përloti gjithë shqiptarët: Kam tentuar të vetëvritem (FOTO LAJM) Bullizmi është një nga fenomenet më të përhapura në botë. Madje vitet e fundit ky fenomen është përhapur shumë edhe në s
Deputeti socialist humb nënën, i dedikon mesazh prekës Deputeti socialist Besnik Baraj ka humbur nënën e tij në betejën me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputet
Efektivi i burgut humbi jetën, kolegu mesazh prekës: Ç'lajm i zi paska qenë ky?! Ditën e sotme një efektiv i Burgut të Rrogozhinës humbi betejë me COVID-19 pas 2 javësh sëmurë. Ibrahim Nezha,
Plasin skandalet në "It's My Love", Kikës i del videoja në shtrat me konkurrentin (FOTO&VIDEO) Kreshnik Husaj i njohur si Kika, pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s my Love”, atij iu ka publikuar një vide
Anës nuk i ndahet shpirti nga djemtë e "Përputhen" më kë u kap "mat" këtë herë (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e "Përputhen", Ana 1 prej disa kohësh nuk është më pjesë e programit, por ajo vazhdon të jetë në vëmend
Lady Hernandez më seksi se kurrë! Pamjet janë befasuese (VIDEO) Zoe Cristofoli, e dashura e mbrojtësit të Milanit Theo Hernandez, ka publikuar një video në Instagram ku tregon tregon
"Nuk kam pasur kurrë lidhje", Mërgim Vojvoda: Dua vajzë shqiptare dhe myslymane (VIDEO) Mbrojtësi i Torinos, Mërgim Vojvoda, ka folur në emisionin sportiv “Dueli Sportiv”. Futbollisti i Kosovës ka prekur
Tregu i automjeteve komerciale në BE tkurret me 7.2 për qind në janar Tregu i Bashkimit Evropian për automjetet komerciale vazhdoi të tkurret në muajin e parë të vitit 2021, me rënie të regj
Më e lumtur se kurrë, Jozefina Topalli publikon foton e rrallë me nipin (FOTO LAJM) Disa muaj më parë Jozefina Topalli u bë gjyshe për herë të parë pasi e bija, Megi solli në jetë në fëmijë. Ajo dhe partn
Nuk do ta besoni kurrë, në këtë foto joshëse Arbenita ka qenë 3 muajshe shtatzënë (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë modelja. Modelja publikoi
6 gjëra që nuk duhet t’i bëni kurrë në takimin e parë Në takimin e parë duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të mbani parasysh disa sjellje. Pasi nëse disa gjëra nuk shkojnë
Një tjetër aleat i premton besnikëri Bashës: Me Ramën kurrë! Një tjetër aleat i ka premtuar Bashës besnikëri për të dalë në krah të tij gjatë zgjedhjeve të 25 Prillit. Duka ka de