999 rezultate për

kuros

Shkrihet bora, modelja me të brendshme hip majë kalit (FOTO LAJM) Ajo mund të quhet lirisht një ndër femrat më seksi shqiptare aktualisht. Alesia Bami, modele e balerinë, ka realizuar
Historia e ruses bukuroshe që u dashurua me gjeneralin shqiptar (FOTO LAJM) Raimonda Shundi Dervishi Rusja, që jeton mbi 63 vjet në Shqipërinë e viteve ‘50 pa u dëmtuar asnjë grimë nga n
Beatrix sulmohet nga fansat, por e ka përgjigjen gati (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
Mesut Ozil, drejt altarit me bukuroshen Amine Gulse (FOTO LAJM) E ndërsa në fushat e blerta në këtë periudhë po merr pak kënaqësi, Mesut Ozil mund të ngushëllohet larg futbollit në kra
Bukuroshja serbe kthehet në krahët e mbrojtësit të Kombëtares (FOTO LAJM) Alisa Menkoviç është gjendur sërish në krahët e futbollistit të Kombëtares, Berat Gjimshiti. Modelja serbe ka qenë edhe
Më e mirë e ëma se e bija, njihni mamin bukuroshe të Eva Muratit (FOTO LAJM) Eva Murati mbetet një nga vajzat më të pëlqyera të publikut dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, sidomo
E fejuara e Nicolas Bendtner, djeg Instagramin (FOTO LAJM) Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Ben
Problemet për Mourinhon s’kanë fund, zbulohet lidhja jashtëmartesore me bukuroshen bionde (FOTO LAJM) Pas shkarkimit gjatë kësaj jave nga Manchester United, hallet duket se nuk kanë fund për Jose Mourinhon. Ditën e sotme,
Kush është kjo shqiptare bukuroshe që bën shqiponjën në mes të Zvicrës? (FOTO LAJM) Një fotografi e një shqiptare nga Kosova që jeton në Zvicër me uniformë ushtarake duke bërë shqiponjën ka ‘pushtuar’ rrj
Messi "ngrin" para modeles bukuroshe, video që po ndez rrjetet sociale (VIDEO) Rrjetet sociale janë për çdo gjë dhe nuk lejojnë që edhe detaji më i vogël të kalojë pa u vënë re. Ylli i Barcelonës, Li
Bukuroshja me origjinë shqiptare “pushton” mediat rozë në Itali (FOTO LAJM) Modelja me origjinë shqiptare, Jori Delli vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale, ku poston foto që nxjerrin në p
Kjo bukuroshe bëri flokët vetë me bojë, e tmerrshme sa iu zmadhua koka (FOTO LAJM) Një studente ka përfunduar me kokë të ënjtur pasi provoi që të lyente flokët në shtëpi. Studentja 19-vjeçare Estelle,
E ëma i komentoi në foton provokuese, Oriola merr vendimin e papritur Oriola Marashi tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që poston duke u kthyer kështu në modelen më të komentuar në media e r
Bukuroshet ruse i mësyjnë ushtrisë (FOTO LAJM) Kohët e fundit, sipas të dhënave të publikuara nga mediat ndërkombëtare është bërë "trendy" anëtarësimi në ushtri të fem
Wanda Nara, ja pse është frymëzimi Icardit (FOTO LAJM) Wanda Nara njëkohësisht e dashura e Mauro Icardit, dhe agjentja e tij ka trubulluar Insagrimin teksa ka treguar linjat
Më kthe lekët se jam keq! Dalin SMS e stomatologes bukuroshe që mashtroi dynjanë Stomatologia Olesia Duka që ndodhet në burg prej 28 shkurtit 2018 rezulton të ketë mashtruar 14 persona, duke arritur t’
Kush është fansja bukuroshe e James Rodriguezit ? (FOTO LAJM) James Rodriguez sigurisht që është një lojtar i shkëlqyer që ka luajtur për skuadra të mëdha dhe kështu ai ka fituar dhe
Ky bukuroshi ka vrarë një president amerikan (FOTO LAJM) Lewis Thornton Powell, i lindur më 22 prill 1844, i vdekur më 7 korrik 1865, i njohur gjithashtu si Lewis Payne dhe Lewi
Bukuroshja shqiptare zbulon skuadrën e zemrës në Shqipëri (FOTO LAJM) Eva Murati, moderatorja e emisionit sportiv kushtuar Champions League, ka zbuluar edhe skuadrën e zemrës në Shqipëri.
Bukuroshet shqiptare çojnë peshë publikun, si shkëlqeu Bebe Rexha në Victoria Show “Victoria Fashion Show” u rikthye në New York, aty ku pati fillesat 23 vite më parë. Ndër të therë në ceremoni mori