999 rezultate për

kurora

Zgjidh një nga kurorat e arta dhe zbulo të ardhmen financiare që të pret Të gjithë duam të jemi në një mendje me universin dhe, pak nga pak, ta drejtojmë jetën tonë në rrugën e duhur, e cila do
Fansat në Los Angeles homazhe në nder të Kobe Bryant (VIDEO) Shuarja e yllit të NBA, Kobe Bryant mblodhi në qendrën Staples në Los Angeles me mijëra tifozë të cilët zhvilluan homazh
Ish-Missi rrëfen jetën me Devis Xherahun: Nga kurora e bukurisë te e nusërisë (FOTO LAJM) Devisi njoftoi ndjekësit se do të publikojë klipin e ri “Tjetër bën e tjetër thua”, një këngë ritmike ku ti je protag
Kurora e gjelbër e Shëngjinit, si ishte dhe si u bë pas zjarrit Kurora e gjelbër e Shëngjinit tashmë ka marrë një pamje të re, por të zymtë. Ngjyra jeshile i ka lënë vendin asaj kafe.
Kur kurora të shkon pas shtati, gratë mbretërore më të bukura në botë (FOTO LAJM) E kush nuk do ta donte fatin të mbante një kurorë mbretërore mbi kokë. Familjet mbretërore, përveç normave dhe etikës që
Bashkia e Tiranës kurora me lule tek shtatorja e Ismail Qemalit Me rastin e 100-vjetorit të ndarjes nga jeta të atit të Pavarësisë së Shqipërisë, Bashkia e Tiranës vendosi në nderim
Kombëtarja e Italisë bën një gjest human Italia do të luajë sonte në mbdrëmje përballë Ukrainës në stadiumin e Xhenoas. Me të mbërritur në këtë qytet, kombëtarja
Vidhet kurora e mbretëreshës së Suedisë Dy persona të paidentifikuar kanë vjedhur kurorën mbretërore të shekullit të 17-të të Suedisë. Sipas të dhënave parap
Skënderbeu në diamante, kjo ishte kurora 50 mijë dollarëshe e mbretëreshës Geraldinë Kurora që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit është kurora e mbretëreshës së Shqipërisë, Geraldinë. Ajo është
Zbulohet numri, ja sa diamante ka kurora e Mbretëreshës Elizabet (FOTO LAJM) E parë së largu duket kaq e adhurueshme, luksoze dhe me një shkëlqim që të verbon sytë, ajo simbolizon sovranitetin e mo
Homazhet e Vuçiç-it për vrasjen e Ivanoviçit (FOTO LAJM) Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç po zhvillon vizitën e tij një ditore në Kosovë, ku para një ore ishte në manastir
Habit Mbretëresha e Anglisë: Kurora të thyen qafën! (FOTO LAJM) Kurorat e mbretërve mund të vlejnë miliona, por ndërsa shqyrton bizhuteritë e Kurorës janë me të vërtetë mahnitëse dhe c
Si ruhen dhe kalojnë kurorat nga një princeshë në tjetrën Kjo kurorë është e përkryer për dukeshën e Kembrixhit, e cila e veshi atë për pritjen vjetore diplomatike të Mbretëreshë
FOTOT / Festimet për 105-vjetorin në Tiranë, vendosen kurora me lule te Monumenti i Pavarësisë Tirana përkujton sot 105-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, datë kur Ismail Qemali dhe udhëheqësit e tjer
105-vjetori i pavarësisë, vendosen kurora me lule te Monumenti i Pavarësisë Tirana përkujton sot 105-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, datë kur Ismail Qemali dhe udhëheqësit e tjer
Jahjaga vendos kurora lulesh në vendin ku u vranë 1 milion hebrenj Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, gjatë një vizite në Poloni ka vendosur kurora lulesh në kampin e Auschwitz-i
Protesta e opozitës, demokratët vendosin kurora me lule në Kryeministri Opozita mbylli protestën e dytë pas asaj të 18 shkurtit dhe ashtu siç u paralajmërua nga vetë PD, protesta ishte shumë p
"Më thanë mos trego" , ushtaraku rrëfehet pas 36 vitesh për incidentin e UFO-ve në bazën e NATO-s Për 36 vjet, Steve Longero e ka mbajtur të fshehtë atë që pa në pyllin “Rendlesham” në Suffolk të Anglisë, për tre netë:
Dasma mbretërore, të ftuarit hanë me lugë floriri (VIDEO) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku në një dasmë mbretërore të mungonin detajet, e një ndër to është edhe ajo e komple
Shkrumbohet kurora e gjelbër pranë Kalasë së Krujës Mesditën e sotme është përfshirë nga flakët kurora e gjelbër pranë Kalasë së Krujës. Kurora e gjelbër pranë Kalasë së Kr