999 rezultate për

kureshtjen

"Pse nuk e bën publike lidhjen?", Greta Koçi u shuan kureshtjen fanasve (FOTO LAJM) Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë. Megjithëse Greta është në skenë që kur ish
Marotta shuan kureshtjen, ja si rrodhi transferimi i Ronaldos Zyrtarizimi i Ronaldos tek klubi i Juventus po shihet si një trofe i madh në Itali dhe të gjithë po flasin për këtë çësh
Kush futbollist e ka ngacmuar? Ilda Bejleri shuan kureshtjen e të gjithëve Sigurisht që një nga kuriozitetet e njerëzve është a e kanë ngacmuar ndonjëherë futbollistët ildën. Për këtë ajo ka f
Samanta na shuan kureshtjen, kënga'''Humbur'' dedikim për dikë? Samanta Karavella, këngëtare e shumë hiteve muzikore, herë në bashkëpunim herë solo ajo di si të fitojë zemrën e publiku
A ia kthehu apo jo Rama çizmen? Kryemadhi shuan kureshtjen e të gjithëve (FOTO LAJM) Monika Kryemadhi bëri bujë me sulmin me çizme dhe çfarë i doli para në sallën e Kuvendit ndaj kryeministrit Rama, por pa
Sheshi “Skëndërbej” vendi më i vizituar, ngjall kureshtjen e qindra qytetarëve e turistëve Edhe pse hapja zyrtare u bë dje në mbrëmje, “Sheshi Skëndërbej” ka qenë edhe sot një nga pikat më të vizituara të Tiranë
A do të jetë Artan Fuga Ministri i ri i Arsimit? Profesori shuan kureshtjen Pas marrëveshjes Rama- Basha njëra ndër 6 ministritë që do t’i kalojë opozitës është dhe ajo e arsimit dhe njëri ndër em
Aktorë apo realë? Eni Çobani shuan kureshtjen: Ju tregoj të vërtetat e “Shihemi në gjyq” (FOTO&VIDEO) “Shihemi në gjyq” është një nga rubrikat më të ndjekura në televizionet shqiptare për vet faktin se sjell histori konfli
Barak Obama shuan kureshtjen, do kandidojë Mishell për Presidente apo jo? Presidenti i SHBA-ve, Barak Obama, ka shuar kureshtjen e miliona njerëzve, nëse bashkëshortja e tij, Mishell Obama do të
Hueyda El Saied shuan kureshtjen: Ja ku u njoha me bashkëshortin tim (FOTO LAJM) Hueyda El Saied ka shuar kërshërinë e ndjekësve të saj, sesi ajo është njohur me bashkëshortin e saj, me të cilin ka edh
Pogba shuan kureshtjen: Ja lojtari që do fitojë "Topin e Artë" Paul Pogba është i bindur që këtë sezon, "Topin e Artë" e meriton vetëm Cristiano Ronaldo. Në një intervistë për "Goal",
Irma Libohova shuan kureshtjen: Veshjet e Festivalit ua merrja grave të lagjes Irma Libohova, e ftuar në emisionin “Top Show”, ka kujtuar vështirësitë për të siguruar veshjet për festivale. Artistja
Megan Fox shuan kureshtjen për babain e fëmijës së tretë (FOTO LAJM) Shumë bujë bëri lajmi i aktores Megan Fox se kush është babai i fëmijës që së shpejti do te sjellë në jetë. Aktorja prej
Fevziu shuan kureshtjen për rrogën Shikueshmëria e "Opinion" i ka dhënë provat ndër vite, por Blendi Fevziu ka shuar një kureshtje sa i takon rrogës që mer
Harito shuan kureshtjen pse mban kufje kur flet Berisha Pak ditë më parë jo pak vëmëndje mori xhesti i Ministres Milena Harito teksa vendosi kufjet në vesh kur fliste ish kryem
Çiljeta shuan kureshtjen se kë parti mbështet: S'është faji im që s'jam në PD Pas lajmit që qarkullonin në media ditët e fundit se Çiljeta kishte tradhëtuar PD për t'iu bashkuar LSI, ajo ka sqaruar
Gentian Zenelaj shuan kureshtjen për "Brekët". Për çfarë zihen burrat? (FOTO LAJM) Thonë se e qeshura të shton jetën. Nëse jeni gati të përjetoni emocione të papërshkrueshme për plot 80 minuta në atë që
Shuajnë kureshtjen e fansave, Enca dhe Era prezantojnë mamatë (FOTO LAJM) Një surprizë e bukur ishte ajo që kanë bërë Enca Haxhia dhe Era Istrefi për të gjithë fansat e tyre në Instagram, duke p
Flori dhe Argjentina së shpejti me "Ku isha unë" Fansat e kanë konsideruar si një duet fantastik, e në fakt mbetet vetëm për të parë sesi do të jetë emocioni që do të na
Ledina Çelo shuan kureshtjen, ja fotot e para me vajzën Këngëtarja Ledina Leço ka publikuar fotot e para me vajzën e vogël. Duket se ajo është në formën e saj më të mirë, siku