999 rezultate për

kurdo

Tritan Kalo: A jeni shqiptarë apo bukëshkalë, keni nder e burrni ju që nxirrni këto nga goja? Mjeku i njohur Tritan Kalo, ka reaguar ashpër sot në profilin e tij në rrjetet sociale, me një status kundër zërave që t
Torta Mimoza, ëmbëlsirë përfekte për t’u shijuar kurdoherë Një recetë e veçantë që emrin e merr pikërisht nga ngjashmëria me lulen e pemës së Mimozës. INGREDIENTËT 250 gram sh
Zidane: Kritikat për Marcelon, zhgënjyese Braziliani u kritikua ashpër për paraqitjen e tij kundër Real Sociedad. Zinedine Zidane ka pranuar se “thikat mprehën
Spasovski: Herët e vonë Gruevski do të ekstradohet Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, në emisionin e mbrëmshëm në TV24, në mënyrë optimiste tha se kurdoherë
Haradinaj: Mendimi i miqve, kurdoherë i mirëpritur Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka pritur në zyrën e tij analistin dhe drejtorin e “Council for Inclusive Govern
Detajet e fundit për vrasjen e Ivanovic Nuk ka asnjë përparim në zbardhjen e vrasjes së liderit të iniciativës qytetare, “Liria, Demokracia, Drejtësia”, Oliver
Elvana dhe dashuria që e rrethon atë kurdoherë (FOTO LAJM) Elvana gjata është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme në Shqipëri dhe që prej disa muajsh ka carë në tregun nd
Legjendat se macet flenë kudo dhe kurdo qenka e vërtetë (FOTO LAJM) Këto pamje qesharake, tregojnë se macet vërtet janë shumë gjumashe dhe mbi të gjitha shumë të adhurueshme. Një kotele
PDK: Jemi të gatshëm për zgjedhje të jashtëzakonshme kurdo që të mbahen Partia Demokratike e Kosovës ka miratuar një deklaratë politike në Konventën e tetë, përmes së cilës ka rikonfirmuar qën
Mbi 30.000 kurdo-turq protestojnë kundër Erdoganit në Gjermani Ka shkuar në rreth 30.000 kurdo-turq numri i protestuesve të cilët kanë protestuar dje në Frankfurt të Gjermanisë kundër
Kurdët i afrohen burgut më famëkeq të ISIS-it, dritë “jeshile” për pengjet Forcat kurdo-arabe, të mbështetura nga SHBA-ja, sot po korrin një fitore pasi janë vënë në ndjekje të ISIS dhe poarrijnë
Sadiku: Jam i gatshëm kurdo për De Biasin Armando Sadiku është shprehur se është i gatshëm kurdo që Giani de Biasi do të ketë nevojë për të gjatë ‘Euro 2016’ S
Damasku: Ankaraja po mbështet terroristët Ushtria turke ka goditur me artileritë e saj pozicionet e ushtrisë siriane në veri të provincës së Alepos. Bombardime
Poezia emocionuese: Kurdo që na thërret kjo tokë ne ngrihemi përsëri (VIDEO) Një poezi rrënqethëse, që del nga goja e një dëshmori të UÇK-së, po bën xhiron e rrjeteve sociale duke emocionuar këdo q
Rama uron Kadarenë: Shqipëria shihet me respekt kur flitet për të Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Rama ka uruar shkrimtarin e madh Ismail Kadare, nderuar një natë më parë me
Vrasësit do të përgjigjen para ligjit dhe para Zotit "Më lejoni në fillim të shfrytëzoj këtë rast që të shpreh ngushëllimet e mia familjarëve të 5 viktimave në ngjarjen trag
Kurdoherë është momenti për dëshirat (VIDEO) Dëshirat nuk pyesin gjumë dhe lodhje. Ky fëmijë na tregon se çdo kohë është momenti për përmbushjen e dëshirave gjersa m