999 rezultate për

kurbin

I dënuar me burg, 43 vjeçarit i gjendet arsenal armësh groposur në oborr Një 43 vjeçar i cili vuan dënimin për dhunë në familje, do të hetohet tani edhe për një tjetër vepër penale. Pas një
RENEA zbarkon në Lezhë, Kurbin e Milot: Çfarë u gjet në shtëpinë e 30 vjeçarit RENEA ka zbarkuar ditën e sotme në Lezhë ku ka kryer kontrolle të befasishme në disa ambiente për kapjen e personave në
Me armë në brez mes autostradës, kapet i "forti" nga Kurbini Një shtetas është vënë në pranga në Kurbin pasi është kapur me armë zjarri. Nga kontrollet e ditës së sotme nga Renea
"Në gojë të ujkut", i riu hyn të vjedhë në polici Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit pasi tentoi të vidhte pikën e grumbullimit të automjeteve të blloku
Plagosi rëndë 18-vjeçarin në Kurbin, arrestohet në kohë rekord autori Kapet në kohë rekord nga Policia autori i ngjarjes, i cili plagosi me thikë 18-vjeçarin në Kurbin. Rreth orës 18:00,
Në luftë për jetën, 18 vjeç qëllohet në Kurbin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin. Burimet bëjnë me dije se si pasojë e një sulmi me thikë, k
Pa patentë në timon, 6 të arrestuar në Lezhë 6 persona janë arrestuar në 24 orët e fundit në Lezhë, të akuzuar për krime të ndryshme, ndërsa spikat drejtimi i makinë
Vdes në aksident i riu në Kurbin Një aksident me vdekje raportohet në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur pranë mbikalimit të Patokut. Si pasojë e aksidentit ka h
Tre plumba në trup babait të killerit të biznesmenëve, po kthehej nga varrimi i së motrës Një atentat ka ndodhur mesditën e sotme në Mamurras ku mbeti i plagosur rëndë 65-vjeçari Myslim Lika. Mësohet se Lika
PD denoncon pezullimin e shërbimeve mjekësore në Kurbin Partia Demokratike ka denoncuar sot pezullimin e shërbimit mjekësor në Kurbin. Ish Deputeti i Partisë Demokratike, Ba
Kanabis gati për shitje, arrestohet 17-vjeçari në Kurbin Një 17-vjeçar është arrestuar në Skuraj të Kurbinit mbante në shtëpi kanabis dhe armë zjarri. Ai i kishte në shtëpi p
Dhuna ndaj arbitrit Bajramaj në Laç, zyrtari i kurbinasve mohon gjithçka Rikthehet dhuna në Kategorinë Superiore dhe këtë herë pre e saj ka rënë arbitri kryesor i ndeshjes Laçi-Kukësi, Kreshnik
Plas grushti në Lezhë, një person përfundon në spital Policia e Lezhës ka arrestuar 5 persona, 2 prej tyre të shpallur në kërkim, për vepra të ndryshme penale. Shtetasi me
U ndalua nga policia, Ministria e Drejtësisë merr masa ndaj "shefes" në Kurbin Pas ndalimit nga policia drejtueses së zyrës së Shërbimit të Provës në Kurbin, ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka
Bilanci i rindërtimit në Kurbin, Rama: Jam shumë krenar! "Krenar që po ndryshojmë për mirë jetën e mijëra fëmijëve e familjeve, që u goditën nga tragjedia e 26 nëntorit të shkua
OFL mësyn në Fier dhe Kurbin, kush e mori formularin këtë herë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave të dënuar
Kërcënoi me arme kushëririn, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit, pasi kanosi me armë zjarri kushëririn e tij. Sipas policisë, në
Largohet trajneri i parë në Superiore pas vetëm 2 ndeshjesh “Furtunë” te Laçi pas barazimit në sekondat e fundit ndaj Kastriotit. Armando Cungu nuk do të jetë më trajner i kurbi
Gruaja qëlloi burrin me sqepar, si ndodhi ngjarja e rëndë në Kurbin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kurbinit, ku një grua e moshës 60 vjeçe ka goditur me sqepar bashkëshortin e
Kanë 10 fëmijë së bashku, gruaja godet me sqepar në kokë bashkëshortin në Kurbin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kurbinit, ku një grua e moshës 60 vjeçe ka goditur me sqepar bashkëshortin e