999 rezultate për

kurbanit

Rregullat e kurbanit, gjithçka që duhet të dini Sipas fesë islame, rituali dhe festa e Kurban Bajramit fillon me faljen e tij herët në xhami, vazhdon me prerjen e kurba
Deklarimi i pasurisë, Rama: Kam paguar taksen e “Zotit” për çdo kopje të Kurbanit Kreu i Partisë Socialiste reagoi ndaj akuzave të Kryeministrit Berisha për mosdeklarim të pasurisë e tij. Rama e ka cilë
Berisha: Rama pas “Kurbanit” do shkruajë veprën “Vjedhja” Kreyministri Berisha njoftoi sërish sot për heqjen e TVSH-së për të gjitha makineritë e gjitha llojeve të bizneseve që p