999 rezultate për

kurban

Deputeti i PS tregon kohët e vështira: Lindi djali, donin t'më bënin kurban (FOTO LAJM) Deputeti i PS-së Pjerin Ndreu për herë të parë ka ndarë momente nga jeta e tij personale dhe familjare me ndjekësit në r
Si e festuan myslimanët Kurban Bajramin në mbarë botën (FOTO LAJM) Ditwn e sotme, myslimanwt nw tw gjithw botwn festojnw Kurban Bajramin. Kjo festë shënon gatishmërin e Ibrahimit, të
Veliaj uron festën e Kurban Bajramit: Ditë reflektimi për të qenë bashkë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, uroi sot besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Ai vizitoi
Kurban Bajrami, Basha uron besimtarët myslimanë Lulzim Basha uron besimtarët myslimanë me rastin e festës së Kurban Bajramit. Në një mesazh shpërndarë në rrjetet s
Po falej Kurban Bajrami, goditet me raketa Pallati Presidencial 12 raketa janë hedhur në Kabul mëngjesin e kesaj te marte ku besimtarët mysliman po festojnë Kurban Bajramin. Raketat
Këto ushqime duhet patjetër t'i gatuani sot për Kurban Bajram Kurban Barjami është një ndër festat më të rëndësishme për myslimanët. Sipas traditës islame, nderon gatishmërinë e
Rama uron myslimanët për Kurban Barjamin me një video të veçantë (VIDEO) Ditën e sotme besimtarët myslimanë në të gjithë botën festojnë Kurban Barjamin. Në këtë ditë të shënuar për Islamin,
Nesër festohet Bajrami, mesazhi i Kryetarit të KMSH Skënder Bruçaj (VIDEO) Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se namazi i Kurban Bajramit, ditën e martë, 21 gusht 2018,
Ndahen pensionet dhe socialet para kohe në Kosovë Ministria e Financave njofton se sot ka bërë ekzekutimin e pagesave për muajin gusht të skemave sociale dhe pensioneve.
Të martën festohet Bajrami në Kosovë, mësoni orën faljes Kryesia e Bashkësisë Islame të Kosovës njofton besimtarët dhe opinion e gjerë se dita e parë e festës së Kurban – Bajram
"Kurbani" i Ronaldos shumë pranë Chelsea-s Pas transferimit të Ronaldos te skuadra italiane e Juventus, te ky klub duheet të bëhet edhe një "kurban" për të qenë në
A u bë Tahiri "kurban"? Flet Edi Rama A është Tahiri kurban i Edi Ramës? Kryeministri Edi Rama në "Top Shoë" foli për herë të parë në lidhje me këto akuza.
Tahiri nuk ngopet, sulmon ashpër dhe ndërkombëtarët Ish-minsitri Saimir Tahiri në këto momente është në një konferencë për mediat ku pas shumë muajsh heshtje ka zgjedhur të
A do të bëhet Tahiri kurban për negociatat? Rama flet prerë Edi Rama në një konferencë për mediat, i është përgjigjur pyetjes së Ditës, nëse Tahiri ka qenë një nga temat e diskutua
Tjetër "fiore", Kurbani i Ramës bëhet i famshëm edhe në Itali Kryeministri Edi Rama ka ndarë sot me ndjekësit e tij një sukses të tij personal jo vetëm në Shqipëri por edhe në Itali.
Bele "kurbani" i Realit për të arritur tek yjet e Unitedit Reali i Madridit prej kohësh dëshiron të firmosë me David de Gean, edhe pse tek United nuk dëshirojnë ta largojnë, duke
I lodhur nga kuksianët, Rama tërheq vëmendjen duke bërë "kurban" Tahirin Ndërkohë që Tirana është blinduar nga policia e Shtetit për gjyqin e të ndaluarëve në Kukës, PS po mendon të zbusë ngjar
E bëri "kurban" për Ramën, ish-ministri i kthen reston Metës Si kurrë më parë ish-ministri i LSI Ylli Manjani ka dalë hapur kundër Ilir Metës, i cili tashmë është presidenti i vendi
Vijnë kurbanet e para tek Kukësi Humbja me Luftëtarin nuk kalon pa pasoja në klubin e Kukësit ku nis vala e parë e tërmetit në radhët e kampionëve. Pak d
Dalin SMS-të/ Manja e fton në komision, Naço: Nuk vij, po lexoj "Kurbanin" e Ramës Opozita ka bojkotuar seancën dëgjimore për kandidatët për prokuror të përgjithshëm duke bërë që të marrë pjesë vetëm max