E FUNDIT/ Zjarr në Dhërmi, zona pyjore e rrezikuar
999 rezultate për

kuqja

Nga e kuqja e Dumës tek Spiropali, deputetet bëjnë pasarelë në Kuvend Seanca e djeshme parlametare ishte një seancë e gjatë maratonë ku u diskutua dhe u miratua me votat e maxhorancës ligji
Vetel e thotë hapur: Nuk jam i kënaqur nga "kokë kuqja" Vetel është shprehur se është i pakënaqur nga Ferrari. Ai ka deklaruar se pretendonte më shumë por ishte zhgënjyer ng
Hidhen dyshime për mashtrim te "Kokëkuqja" e Ferrari-it Skuadra e Ferrari në Formula Uno ka rënë nën akuza se ka bërë manipulime më baterinë e "kokëkuqes" Për ti shpëtuar il
Luleshtrydhet, e kuqja e tavolinës së pranverës Të bukura për t’u parë, të mira për tu ngrënë dhe për shëndetin e bukurinë. Flasim për luleshtrydhet, shijen e kuqe të p
Kujdes nga skuqja e syve, mund të çojë deri në verbim Shumë prej nesh na ka ndodhur që ti kemi njëherë sytë e kuq. Qoftë nga pagjumësia qoftë nga lodhja, është një gjë që na
Skuqja e syve është më e rrezikshme se sa mund ta keni menduar Shumë prej nesh na ka ndodhur që ti kemi njëherë sytë e kuq. Qoftë nga pagjumësia qoftë nga lodhja, është një gjë që na
Zbulohet sozia e Eni Çobanit (FOTO LAJM) Eni Çobani është një nga emrat më të dashur të publikut shqiptar, që prej kohës kur ajo u bë e njohur nga emisioni ‘Shih
Skuqja në fytyrë zbulon anët pozitive të karakterit tuaj Skuqja e fytyrës mund të ndodhë në rastet kur jeni tepër në siklet, sidomos kur dikush e vë në dukje pamjen që keni marr
Miriam Cami dhe e kuqja janë kombinimi më i mirë (FOTO LAJM) Ajo padyshim që është një këngëtare shumë e talentuar dhe vajzë shumë e bukur por ajo që e bën publikun më shumë për vet
Mos reshtni së pari perëndimin e diellit, ja për çfarë ndihmon Të përqafuar buzë detit, apo të relaksuar në mal, apo dhe në katet më të larta të një ndërtese të qytetit, perëndimi për
Ylli i "Shamikuqja" sëmuret rëndë, futet me urgjencë në operim Aktorja e famshme turke Turkan Soray u bë e njohur për rolin e saj Asya në filmin “Shamikuqja”. Por ajo është shtrua
Nga se shkaktohet skuqja e syve dhe çfarë rrezikoni! Kruarja, skuqja dhe lotimi i syve janë problematika të përgjithshme, por që hasen shpesh në okulistikë. Në rastin e sin
Rama nuk ia përton Berishës: Je lulëkuqja e fundit e varur në mur... (VIDEO) Sikundër ish kryeministri Berisha qe u mor gjatë seancës plenare me kryeministrin Rama, edhe ky i fundit iu kthye me të
Skuqja e lëkurës, shenjat dhe ç'duhet të kemi parasysh Rozacea është një sëmundje kronike, relativisht e shpeshtë e lëkurës që karakterizohet nga skuqje të fytyrës me ose pa p
Ja ndikimet që kanë ngjyrat në mjediset e punës Të gjithë i dimë fuqitë që ngjyrat kanë në ambientet tona ku jetojmë dhe gjithmonë jemi munduar të zgjedhim ngjyrat të c
SHËNIM/ “E kuqja” e lejuar Kryeministri Rama ka përdorur një gjuhë me mjaft metafora gjatë një takimi me përfaqesues të bizneseve sot paradite, gja
Ngjyra e kuqe dhe ndikimi i saj tek sjellje tona E kuqja është ngjyra e cila ka një ndikim të theksuar në në disponimin, perceptimin dhe veprimin tonë. Sipas degës së sh
Balotelli "ribashkohet" me Ferrarin e tij (FOTO LAJM) Mario Balotelli e ka marrë me vete në Angli super-makinën e tij Ferrari F12 Berlinetta, që ka një vlerë rreth 280 mijë e
‘Shamikuqja’ e ftuara e nderit në Durrës (FOTO LAJM) Një ndër femrat më me influencë në botën e kinemasë dhe politikës turke, aktorja e famshme Turkan Soray e njohur për rol
Ferrari F12 Berlinetta, ja super-makina e Balotellit (FOTO LAJM) Mario Balotelli u nis nga Brescia për në Liverpool. Sulmuesi italian do të jetë futbollisti i ri i "The Reds" dhe nesër