999 rezultate për

kuqezinjve

Pioli monitoron Milanin nga shtëpia, Ibra me shokë e përshëndesin live Stefano Pioli është izoluar në shtëpi në pritje për të fituar betejën me koronavirusin, por tekniku kuqezi është pa simp
Bjellorusët nuk e kapërdijnë lehtë festën e kuqezinjve, tensione në fushë pas ndeshjes (VIDEO) Shqipëria e ka mbyllur në mënyrë më të mirë këtë sezon të Ligës së Kombeve, teska ka mposhtur Bjellorusinë në "Air Alban
Meta reagon për fitoren ndaj Bjellorusisë: Cikalleshi është i paparë! Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka uruar ekipin kuq e zi për fitoren ndaj Bjellorusisë, me rezultatin 3-2 në Air Albania. "
Gabim në mbrojtje i kuqezinjve, bjellorusët ngushtojnë diferencën (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë nga goli i 2 i Cikalleshit me 11-metërsh teksa miqtë e Bjellorusisë ngushtojnë diferencën në 2-1 me
DERBI/ Mbyllet në avantazhin e "kuqezinjve" pjesa e parë (VIDEO) Janë mbyllur 45 minutat e para në derbin e Milanos, me kuqezinjtë në avantazhin minimal. Ndeshje u zhbllokua në minu
Bjellorusi - Shqipëri, ky pritet të jetë formacioni i kuqezinjve "Këtë herë do të bazohem te siguritë që kemi nga sezoni i kaluar, pasi nuk kemi pasur mundësinë që të testojmë të rinjtë
Pse dështoi kalimi te Milani? Flet për herë të parë Rangnick Që prej fillimit të 2020-ës u fol gjatë për emërimin e gjermanit Ralf Rangnick në pankinën e Milanit dhe mediet në Itali
Ramadani zbarkon në Milano për Rebic, zbulohen planet e kuqezinjve Milani planifikon të bëjë disa lëvizje në merkato, edhe pse si fillim duhet parë se kush do të jetë trajneri i ri. Ralf
Stefano Pioli: Do të më largojnë nga Milani? Unë po punoj “Nuk e di nëse klubi tashmë ka vendosur, por nuk është shqetësimi im apo i lojtarëve të mi. I vetmi shqetësim i yni ësht
Presidenti i Milanit flet për stadiumin dhe trajnerin e ri Drejtuesit e Interit dhe Milanit janë shumë pranë arritjes së marrëveshjes me bashkinë e Milanos për të ndërtuar një sta
Kapiteni i kuqezinjve takon drejtuesit e Milanit për rinovimin Milani po punon gjatè kèsaj periudhe pauze të kampionatit pèr tè rinovuar kontratat me disa lojtarè tè rèndèsishëm. Njèr
E kërkoi Milani, Spalleti zbulon se ishte Interi që nuk e lejoi ti bashkohej "kuqezinjve" Ish-trajneri i Interit, Luciano Spalleti ka folur për largimin nga Interi dhe interesin që kishte treguar Milani për ta
Milani i rrëmben Interit Politanon, futbollisti i thotë "po" kuqezinjve Milani kërkon tw transferojë mesfushorin e InteritMatteo Politano. Raportohet se klubi kuqezi ka kontaktuar tashmë me
Arrihet marrëveshja me FSHF, Reja edhe për 4 vite në krye të kuqezinjve Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës. Trajneri italian ka firmosur një kontra
Mbyllet pjesa e parë, "gjelat" tregojnë fuqinë ndaj kuqezinjve (VIDEO) Franca e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë pjesën e parë ndaj Shqipërisë. "Gjelat" ishin thjeshtë të paparashikueshë
E BUJSHME/ Milani kërkon Mandzukic Milani po vuan të gjejë rrugën e rrjetës dhe kjo u evidentua qartë edhe mbrëmjen e të dielës në ndeshjen ndaj Juventusit
ZYRTARE/ Shqipëri-Francë, UEFA jep vendimin përfundimtar për stadiumin Nuk ka më dilema, pasi UEFA ka zyrtarizuar edhe vendin ku do të zhvillohet ndeshja e 17 nëntorit, mes Shqipërisë dhe Fra
Stefano Pioli pranon ofertën e Milanit, "shpërthejnë" memet kundër tij (FOTO LAJM) Pas takimit të drejtuesve të Milanit Boban e Maldini, me ish trajnerin e Interit dhe Fiorentinës, Stefano Pioli, i cili
Mediat spanjolle: Reali dhe Milani planifikojnë shkëmbimin e bujshëm Fantazisti spanjoll Isco ka përfunduar jashtë planeve të Zinedine Zidane dhe thuajse nuk po luan fare në këtë fillim sez
Correa drejt Milanit, Atletico pranon ofertën e kuqezinjve Pas shumë javësh bisedimesh, Atletico Madrid-i ka pranuar ofertën e Milanit për Angel Correa-n. Është vetë lojtari a