999 rezultate për

kuqezinjte

E BUJSHME/ Napoli "parakalon" FSHF-në për Edi Rejën Situata delikate te Napoli mund të sjellë pasoja edhe në kombëtaren shqiptare të futbollit. Përpos, Elseid Hysaj, i c
Dështimi i Milanit drejt largimit në Gjermani Një vit më parë i bëri të ëndërrojnë tifozët e Milanit, por nisja e këtij sezoni për polakun Piatek me kuqezinjtë është
U cilësua si e ardhmja e Milanit, Piatek tregon kur do të largohet nga kuqezinjtë Krzysztof Piatek mund ta huazojë te Genoa, ku sulmuesi mund të rigjejë veten e sigurisht golat. Polaku ka humbur shë
"Plisat" drejt Shqipërisë, do të përkrahin kuqezinjtë ndaj Francës Tifo grupi i Prishtinës "Plisat" kanë udhëtuar sot në drejtim të Shqipërisë për ta përkrahur Kombëtaren në ndeshjen ndaj
Shqipëria e 19-vjeçarëve mposhtet nga Belgjika (VIDEO) Shqipëria e 19-vjeçarëve ka humbur mundësinë për të ëndërruar kualifikimin e mundshëm në Kampionatin Europian për këtë g
E konfirmon agjenti i lojtarit: Deulofeu te Milani Milani është përfshirë nga një krizë rezultatesh këtë sezon duke bërë një nga nisjet më të këqija në të gjithë historinë
Nuk është pjesë e Kombëtares, Grezda nuk harron kuqezinjtë (FOTO LAJM) Eros Grezda është padyshim mungesa e madhe e kombëtares shqiptare. Mesfushori me tipare sulmuese vijon të zhgënjejë n
Milani zyrtarisht në krizë të thellë, Lazio fitore me aromë Championsi (VIDEO) Milani tashmë ka hyrë zyrtarisht në krizë. Kuqezinjtë janë mposhtur 1-2 në San Siro nga Lazio duke vijuar ecurinë negati
Milan drejt shitjes? Njeriu më i pasur i botës gati të blejë kuqezinjtë E ardhmja është gjithnjë dhe më e trazuar në shtëpinë e Milan-it. Si për sa i takon rezultateve, ashtu edhe për sa i tak
Trajner i ri Milan i vjetër, kuqezinjtë nuk shkojnë më shumë se barazimi përballë Lecces (VIDEO) Milani po vazhdon me krizë të rezultateve edhe pas arritjes së trajnerit të ri. Rosonerët barazuan me rezultat 2-2 ku
Shpresat zhbllokojnë rezultatin përballë Kosovës U21 (VIDEO) Shpresat e Shqipërisë janë duke u përballur me shpresat e Kosovës në 'Elbasan Arena'. Kuqezinjtë kanë arritur të zhbl
Kuqezinjtë nisin ditën e dytë të stërvitjes, të gjithë në dispozicion të Rejës Dita e dytë e përgatitjeve për kuqezinjtë ka nisur që paraadite, më trajnerin dhe stafin e tij që kanë programuar një fa
Formacionet e mundshme: Genoa-Milan, Giampaolo për të shpëtuar stolin (FOTO LAJM) Kuqezinjtë e Milanit vazhdojnë të zhyten në një krizë gjithmonë e më të thellë në kampionatin italian dhe ekipi i Giampa
Ylli i Milanit shënon një super gol, rindizen shpresat për kuqezinjtë (VIDEO) Pas tre golave te pesuar gjithcka u be e veshtire per Milanin per mos thene e pamundur. Menjehere pas golit te trete
Formacionet e mundshme: Milan-Fiorentina, kuqezinjtë për të dalë nga kriza (FOTO LAJM) Pa u mbushur ende as tre muaj e gjysmë nga emërimi, befas vazhdimësia e Marco Giampaolos si trajner i Milanit filloi të
Osmani "hakmerret" ndaj Shkëndijës, i prish serinë e fitoreve Në fillim të këtij muaji Shkëndija largoi nga pankina trajnerin Qatip Osmani, për ta zëvendësuar me Erhan Selimin, ndërs
Torino – Milan, formacionet zyrtare: Shumë prurje të reja në formacion për kuqezinjtë Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Torinos dhe Milanit. Torino dhe Milani do të përballen në ora 21:00
Formacionet e mundshme: Torino-Milan, kuqezinjtë duan kthesën (FOTO LAJM) Sot vëmendja më e madhe do të jetë në Olimpico të Torinos aty ku vendasit e Walter Mazzarrit presin Milanin e plagosur p
Shqipëria fantastike, "poker" golash përballë Islandës (VIDEO) Pas humbjes 4-1 në Francë, kuqezinjtë reagojnë në shtëpi, duke shpërthyer me "poker" ndaj islandezëve. Skuadra e Edi
Shqipëri-Islandë, formacionet zyrtare: Plot ndryshime te kuqezinjtë Mbrëmjen e sotme në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e vlefshme për Grupin H eliminator të “EURO 2020” mes Shqipërisë d