999 rezultate për

kuqezi

Shevchenko e thotë troç: Super Liga e Europës do ta vriste futbollin Legjenda e Milanit, Andriy Shevchenko ka thënë se Super Liga e Europës do ta vriste futbollin. Shevchenko, i cili ka
Nuk po rinovon me Milanin, Calhanoglun e shtyjnë drejt Interit Hakan Calhanoglu është një nga futbollistët protagonistë të një momentit të jashtëzakonshëm që po kalon Milani gjatë vit
Parashikuesi "Kaka", braziliani gjeti rezultatin e saktë të derbit Inter – Milan Ricardo Kaka dhe një lidhje e gjatë dashurie me Milanin. Braziliani pak ditë më parë u rikthye të fliste për "La Gazzett
DERBI/ Mbyllet në avantazhin e "kuqezinjve" pjesa e parë (VIDEO) Janë mbyllur 45 minutat e para në derbin e Milanos, me kuqezinjtë në avantazhin minimal. Ndeshje u zhbllokua në minu
Ky rast nuk falet për Shqipërinë, shihni çfarë humb Seferi (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja midis Lituanisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve. Një tjetër rast idea
"Çmenden" serbët, shqiptari hyn me fanellën kuqezi në autobusin e Beogradit (FOTO LAJM) Një djali i ri që mbante të veshur një bluzë me simbole shqiptare duke udhëtuar në një autobus në Serbi ka marrë vemendj
E BUJSHME/ Gjimshiti te Milan? Agjentët e shqiptarit janë kontaktuar nga kuqezinjtë Prej disa kohësh, Milan është në kërkim të një qendër mbrojtësi. Në listën e lojtarëve të kërkuar nga drejtuesit e kl
Ligji për simbolet kombëtare në Mal të Zi: Ja ku do të përdoret flamuri kuqezi! Qeveria malazeze ka aprovuar ligjin për përdorimin e simboleve shqiptare si flamujt, himnet dhe ditëve të festave kombët
Crotone - Milan, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" me debutues (VIDEO) anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crotone – Milan. Milan luan në udhëtim kundër Crotone, në kuadër të Se
Albion Ademi, bomberi 21-vjeçar, e ardhmja e Kombëtares kuqezi (VIDEO) Albion Ademi ka lindur në Finlandë dhe fillimisht është aktivizuar në ekipet e moshave të Finlandës, U-17 dhe U-19.
"Shqiptari i vdekur qenka shqiptar i mirë?" Tifozëve të Vardarit iu ngec në fyt kënga, kur iu dalin përpara djemtë kuqezi (VIDEO) Tifogrupi “Komitët” e Vardarit ishin duke kënduar në rrugët e qytetit të Shkupit, kore raciste për shqiptarët, por kësaj
ZYRTARE/ Milani nënshkruan me portierin e Olympic Lyon Ashtu siç pritej, portieri rumun Ciprian Tatarusanu ka firmosur me Milanin. 34 vjeçari vjen te kuqezinjtë nga skuadra e
Ngriti flamurin kuqezi në Serbi, kreu i Këshillit Kombëtar Shqiptar thirret nga gjykata Kreu i Këshillit Kombëtar Shqiptar në Serbi, Ragmi Mustafa do të dalë para Gjykatës në Bujanoc, pasi akuzohet për “shkel
Pas Tonalit, ditën e nesërme te Milani pritet që një tjetër lojtar të kryej vizitat mjekësore Ditë e rëndësishme merkatoje te Milani, sepse pasditen e sotme pritet të prezantohet zyrtarisht te kuqezinjtë mesfushori
Pas një insistimi të gjatë, Shqipëria U21 barazon rezultatin (VIDEO) Pas një insistimi të gjatë, shpresat kanë arritur të barazojnë rezultatin përballë Andorras në "Elbasan Arena". Por t
Përplasje mes tifozave kuqezinj dhe Policisë pas humbjes së kombëtares, ironia me dasmën e Roshit Nuk kanë munguar përplasjet në ambientet e jashtme të stadiumit mes tifozave pas humbjes 0-1 me Lituaninë. Një grup i “T
Zhgënjen kombëtarja, kuqezinjtë me gabime amatoreske mposhten në Air Albania (VIDEO) Kombëtarja shqiptare ka zhgënjyer në shtepi duke u mposhtur 0-1 në Air Albania nga modestët e Lituanisë. Një lojë për
Shqipëria e nis me këmbën e mbarë Ligën e Kombeve, kuqezinjtë dalin me 3 pika të arta nga Bjellorusia (VIDEO) Shqipëria e ka nisur me këmbën e mbarë Ligën e Kombeve duke mposhtur 0-2 Bjellorusinë duke marrë 3 pikë të arta. Kuqe
Kuqezinjtë e vegjël fitojnë me goleadë kundër Austrisë (VIDEO) Kombëtarja U-21 e Shqipërisë ka arritur një fitore rekord në transfertë me Austrinë, teksa kanë triumfuar me rezultatin
Bjellorusi - Shqipëri, ky pritet të jetë formacioni i kuqezinjve "Këtë herë do të bazohem te siguritë që kemi nga sezoni i kaluar, pasi nuk kemi pasur mundësinë që të testojmë të rinjtë