999 rezultate për

kuqe

Rama mbërrin në Liban, operacioni për kthimin e 4 fëmijëve dhe një gruaje shqiptare Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Liban për të sjellë në shtëpi 4 fëmijë dhe një grua shqiptare që ishin në kampin A
Lirohen nga kampi famëkeq sirian katër fëmijë dhe disa gra shqiptare (VIDEO) Gjysmë Hëna e Kuqe Siriane ka publikuar një video ku njoftohet lirimi i disa fëmijëve dhe grave shqiptare nga kampi Al H
Shevchenko e thotë troç: Super Liga e Europës do ta vriste futbollin Legjenda e Milanit, Andriy Shevchenko ka thënë se Super Liga e Europës do ta vriste futbollin. Shevchenko, i cili ka
Nuk po rinovon me Milanin, Calhanoglun e shtyjnë drejt Interit Hakan Calhanoglu është një nga futbollistët protagonistë të një momentit të jashtëzakonshëm që po kalon Milani gjatë vit
​Isa Mustafa sqaron heqjen e vijave të kuqe ndaj partive të tjera Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka folur rreth heqjes së vijave të kuqe ndaj subjekteve të tjera p
Kosova vijë të kuqe për ata që vijnë nga këto 4 shtete, s’mund të hyjnë pa testin PCR Italia, Kroacia, Polonia dhe Lihtenshtajni, i janë bashkuar listës së vendeve, shtetasit e të cilave nuk mund të hyjnë n
Parashikuesi "Kaka", braziliani gjeti rezultatin e saktë të derbit Inter – Milan Ricardo Kaka dhe një lidhje e gjatë dashurie me Milanin. Braziliani pak ditë më parë u rikthye të fliste për "La Gazzett
Kurrizin dhe tangat e kuqe zbuluar, Kim Kardashian tërheq vëmendjen me fustanin (FOTO LAJM) Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka publikuar së fundmi disa fotografi në rrjetet sociale, ku menjëherë ka tërheq
COVID-19/ 3 zonat e kuqe në Tiranë, pse këtu është rreziku më i lartë? Zona e ish-Bllokut, Astiri dhe Kombinati konsiderohen si zonat më të nxehta të infektimit të koronavirusit në kryeqytet.
DERBI/ Mbyllet në avantazhin e "kuqezinjve" pjesa e parë (VIDEO) Janë mbyllur 45 minutat e para në derbin e Milanos, me kuqezinjtë në avantazhin minimal. Ndeshje u zhbllokua në minu
Ky rast nuk falet për Shqipërinë, shihni çfarë humb Seferi (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja midis Lituanisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve. Një tjetër rast idea
Surprizon Ledina Çelo, shfaqet me look si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo i mungon skenës së muzikës. Megjithatë, ajo është shumë aktive në rrjete so
"Çmenden" serbët, shqiptari hyn me fanellën kuqezi në autobusin e Beogradit (FOTO LAJM) Një djali i ri që mbante të veshur një bluzë me simbole shqiptare duke udhëtuar në një autobus në Serbi ka marrë vemendj
Bebe Rexha bëhet flokëkuqe, premton një suprizë Bebe Rexha ka premtuar edhe projekte muzikore. Me ndryshimin e ”look-ut”, Bebe Rexha me flokë të kuqe duket edhe më b
Tirana një vatër e kuqe rreziku, sa raste aktive ka në kryeqytet? Ministria e shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 149 raste pozitive për koronavirus, ndërsa
5 mrekullitë e vjeshtës që nuk duhet t’i ndani nga tavolina Patëllxhan Patëllxhanët janë ushqim për trurin, falë një përbërësi të quajtur nasunin, i cili mbron qelizat e trurit ng
E mbani mend Sulon e "Lulëkuqet mbi mure"? Shihni si duket sot (FOTO LAJM) Media të ndryshme kanë sjellë në vëmendje një nga filmat më emocionues “Lulëkuqet mbi mure” dhe veçanërisht protagonisti
Boris Johnson shfaqet me tuta të kuqe, ka një këshillë për britanikët Kryeministri britanik, Boris Johnson së fundmi është parë teksa po bënte vrap veshur me një palë tuta të kuqe të shkurtr
E BUJSHME/ Gjimshiti te Milan? Agjentët e shqiptarit janë kontaktuar nga kuqezinjtë Prej disa kohësh, Milan është në kërkim të një qendër mbrojtësi. Në listën e lojtarëve të kërkuar nga drejtuesit e kl
Ëndrra e Atl Madrid, të veshë sërish Messin me fanellën bardhekuqe dhe partner me Suarez Lionel Messi ka edhe një vit kontratë me Barcelonën dhe nëse nuk ka ndonjë ndryshim gjatë sezonit, argjentinasi në verën